Skocz do zawartości
Puma505

Cześć czołem!

Recommended Posts

Witam raz jeszcze,

Coś o sobie może z grubsza skrobnę. Więc tak. Co do motocykli, bo pewnie od tego zacząć należy, niekoniecznie rozwijając się dalej- to jeżdżę w sumie odkąd dorwałam się do rometa brata. Po zrobieniu prawka nabyłam Kawasaki EL250B, które służyło mi dzielnie przez lat 5 i które dzisiaj wysłałam w daleki świat i odtąd rozpocznie nowe życie z dala ode mnie. Muszę dodać, że bardzo pozytywnie oceniam motocykl -jeśli chodzi o 250tki to mogę polecić każdemu.Jakby co, granatowe kawasaki z gustowną wgniotką w baku należało do mnie. Po drodze jeździłam na różnych maszynach(mocniejszych co do zasady), dlatego dość szybko zrozumiałam ,że rozwój nastąpić musi. Jednak wrodzona cierpliwość, myśl tę przetłaczającą się w czyn odwlekła do dnia dzisiejszego, mniej więcej o cierpliwość tu chodziło ;). Kilka brzęczących w kieszeni powodów można by też do historii wpisać.

No dobra. Witam się z Wami i wbijam na forum, bo od dłuższego już czasu myślę o zakupie BMW 650f. Jeśli chodzi walory wizualne to zawsze połowa mojego serca należeć będzie do klasycznych kształtów , niemniej druga połowa wyciąga się w kierunku dalekich wypraw i większej dozy fantazji jeśli chodzi o wybór tras. Ważąc obie połowy doszłam do wniosku, że połowa połowie nierówna- dlatego BMW. Mam nadzieję, że o to właśnie chodzi w mojej nie zawsze precyzyjnej acz odczuwalnej wizji jazdy na 2o. Się okaże...

Pozdrawiam wszystkich w ten deszczowy dzień,

Paulina

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć! dobry wybór, a klasykę lubi większość z nas :cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×