Skocz do zawartości
sid

otwarcie wlewu oleju

Recommended Posts

zauważyłem, że wszyscy macie na wlewce oleju jakąś gumową/plastikową nakładkę/nakrętkę. czy pod tą gumą macie normalne otwarcie na kluczyk? tylko ja miałem chyba widoczne otwarcie na kluczyk do oleju. jak to jest w gs-ach, bo zacząłem się zastanawiać? czy to otwarcie na kluczyk, które mam to tylko fantazja poprzedniego właściciela, czy norma?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Olej na kluczyk? to chyba tylko na rynki wschodnie :)

Nie spotkałem się takim rozwiązaniem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak najbardziej korek na kluczyk to akcesoryjne rozwiązanie, w standardzie zawsze był plastikowy korek... kiedyś myslałem, biorąc pod uwagę życzliwość niektórych naszych rodaków :? ale ostatecznie nigdzie publicznie na długo go nie zostawiam... kiedyś holan miał w ofercie (Touratech) ale widocznie nie schodziło

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@MiKo

dzięki za rezjaśnienie sytuacji

@peterka

warszawa wobec wrocławia to zdecydowanie rynek wschodni, więc pewnie tak tu mieli :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wymieniłem z oryginalnego na Touratech – metalowe zakręcane kluczem gwiazdkowym. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja wymieniłem z oryginalnego na Touratech – metalowe zakręcane kluczem gwiazdkowym. :)

Klod, i warto było??

Wymieniłeś bo lepiej wygląda niż oryginał, czy dla zabezpieczenia??

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja wymieniłem z oryginalnego na Touratech – metalowe zakręcane kluczem gwiazdkowym. :)

Klod, i warto było??

Wymieniłeś bo lepiej wygląda niż oryginał, czy dla zabezpieczenia??

Pozdrawiam

zanim klod się wypowie to powiem ci, że ma on wymienione chyba wszystko :mrgreen: najlepiej stuningowany gs na tym forum

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

Faktycznie mam sporo gadżetów zamontowanych na motocyklu – jedne bardziej przydatne, inne mniej.

Co do wlewu oleju –podobał się mnie się, i jest to na pewno jakieś utrudnienie dla potencjalnego sk....la.

Pozdrawiam Klod

dziś dostałem katalog Touratech - i okazało sie ze sporo jescze nie mam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

katalog TT to zło !!! :twisted: portfel trzeba mieć od niego znacznie grubszy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klod Ty cwany lisie!! a czy Kamili (tej z Bałkan 2010) motocykl też ma tyle dodatków? Musimy to koniecznie sprawdzić na następnym zlocie. Musime Tę maszyne obejrzeć dokłądnie :beer:

Mój nowy nie akcesoryjny gadżet w GSie to rowerowy uchwyt na komórke - sprawdza sie rewelacyjnie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mój nowy nie akcesoryjny gadżet w GSie to rowerowy uchwyt na komórke - sprawdza sie rewelacyjnie :)

Kurde zapodaj zdjecie takiego uchwytu. Planuje zakup takiego czegos ale jakos nie moge sie zdecydowac gdyz wydaje mi sie ze nie wytrzyma trudow jazdy motorkiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×