Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przyłączam się więc do pytania:

tylko po co? zauważ że nie musisz [przy sprzedaży cofać licznika i robisz to legalnie ;-) :-P

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok - pod tym kontem to fajna sprawa, natomiast wtedy musisz dużo bardziej pilnować "faktycznego" przebiegu ze względu na wymianę chociażby płynów eksploatacyjnych ;)

A co do cofania licznika - to jest to w Polsce legalne (niezależnie od sposobu). Nielegalne jest niepoinformowanie kupującego o tym fakcie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co do cofania licznika - to jest to w Polsce legalne (niezależnie od sposobu). Nielegalne jest niepoinformowanie kupującego o tym fakcie ;)

a no tak tak fakt... :-P

Ileż tych km Ci ubędzie na przełomie 10 tyś faktycznie przejechanych? ja bym się nie przejmował tylko po prostu jeździł, innym sposobem jest kupić anglika (bądź sam licznik) i mile traktować jak km :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ileż tych km Ci ubędzie na przełomie 10 tyś faktycznie przejechanych?

A skąd ta pewność, że ubędzie ? Hm... pytam się ?? ;)

Jak po 500 metrach ubywa to tak samo może po 10kkm dodawać ;) - tylko jeszcze nikt nie sumował tak długo małego licznika :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oryginalny - czy przebieg motka Twojej żony jest wiarygodny?

A ja bym się spytał, czy żona jest wiarygodna... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra .... będę wam promotorował :lol:

Brum, brum...? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypomniała mi się pierwsza jazda z Klodem. Zatankowaliśmy równocześnie. Przejechaliśmy 100 km, a jemu pokazało 160 coś. Jakie było moje zdziwienie jak się okazało, że mam w milach :lol:

Chłopy po co się spuszczać nad duperelami :?: Jak to napisał Dakarowy, pomiędzy wymianą płynów naliczy Wam więcej 10 - 100 km-ów, myślicie że to dla silnika wielka różnica :?: ;-)

Nie szukajcie problemów tam gdzie ich nie ma :-D Tylko ogień na tłoki i jazda :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×