Skocz do zawartości

Recommended Posts

cześć,

poczytuje sobie od jakiegoś czasu forum i przyszedł czas żeby się odezwać, ucząc się na błędach innych najpierw się przywitywuje!

Mam na imię Michał mieszkam w Gdyni.prawko zrobiłem w zeszłym roku, wiec całkiem świeżak w temacie jestem . kilku kumpli jeździ, transalpami, kateemami, czy innymi sciagczami/nakedami. mi sie jednak podoba GS i go chce.

szukam pierwszego moto (nie liczac motorynek komarkow simsonow daaawno temu ), , motocykl chce nabyc dopiero teraz bo póki co mam priorytet ślub - w najbliższa sobotę :shock:

ale o tym czego szukam to juz chyba w innym dziale napisze.

życząc wszystkim szerokości, przyczepności maszeruje do działu "zamierzam kupić moto"...

ahoj!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa, kupuj przed ślubem, później może być kłopot ;-)

Edytowane przez jasinek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.Witaj.Jeżeli to Twój ślub to lepiej kup tego motka wcześniej bo możesz napotkać opór materii ;)

Edytowane przez mirek2404
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześc bądź twardy i nie odjedź z kościoła przed "tak" :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heja z ochoty :)

motek kupuj poki zona swieza i ugodowa :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Tak jak zasugerował Jasinek i Mirek zastanów się chłopie, no chyba że Twoja połówka też motocyklistka, to spoko ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewna para była świeżo po ślubie - dwa tygodnie temu było wesele. Mąż jakkolwiek wielce w małżonce zakochany, nabrał ochoty, by spotkać się ze starymi kumplami i poimprezować w ich ulubionym barze. Zaczął więc się ubierać i mówi do żony:

- Kochanie, wychodzę, ale wrócę niedługo.

- A dokąd idziesz misiaczku? - zapytała żona.

- Idę do baru, ślicznotko. Mam ochotę na małe piwko.

- Chcesz piwo mój ukochany? - żona podeszła do lodówki, otworzyła drzwi i zaprezentowała mu 25 różnych rodzajów piwa z 12 różnych krajów: Niemiec, Holandii, Anglii i innych.

Mąż stanął zaskoczony i jedyne, co zdołał z siebie wydusić:

- Tak, tak cukiereczku... ale w barze... no wiesz... te schłodzone kufle...

Nie zdążył skończyć, gdy żona mu przerwała:

- Chcesz do piwa schłodzony kufel? Nie ma problemu - I wyjęła z zamrażarki wielki, oszroniony kufel.

Ale mąż, choć nieco już blady z wrażenia, nie dawał za wygraną:

- No tak skarbie, ale w barach mają takie naprawdę świetne i pyszne przystawki... Nie będę długo. Wrócę naprawdę szybko, obiecuję.

- Masz ochotę na przystawki, niedźwiadku? - Żona otworzyła drzwi szafki, a tam: słone paluszki, orzeszki, chipsy, pieczone skrzydełka, marynowane grzybki i wiele innych smakołyków.

- Ale kochanie... w barze... no wiesz... te męskie gadki, przeklinanie, niewyszukany język...

- Chcesz przekleństw, moje ciasteczko? Zatem pij to kur**skie piwo z jeb****o zmrożonego kufla i żryj te pier*****e przystawki!!! Jesteś teraz, do ciężkiego ch**a żonaty i nigdzie k***a nie wyjdziesz! Pojąłeś, sk***synu!?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bajer, to chyba nie ten dział :-D

motocykl chce nabyc dopiero teraz bo póki co mam priorytet ślub - w najbliższa sobotę :shock:

no jak to nie :?: :lol: Przecież dzisiaj się hajta, może jeszcze nie jest za późno ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej, dzieki za gromkie powitanie. slub przezylem - na moto mam "permiszyn" wiec kuje zelazo poki gorace. nie chce tez sie zbytnio napalac, bo w afekcie mozna lyknac cos "niestrawnego" i potem bede mial klopot...

jest kilka ofert oto/allegro wiec bede podpytwuwal juz w innym dziale.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy to aby na pewno prawdziwy przebieg? 660km na rok to niewiele na szosowo-turystyczna jazde...

nie niemozliwe ale malo prawdopodobne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×