Skocz do zawartości
MiKo

najwyższe siedzenie TT

Recommended Posts

jo tez to widzialem dzisiaj n a allegro masakra jak gosc ma 180 to powodzenia... :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie moge tego znalesc na allegro, jaka cena?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Noo... jak to dostałem, to zrozumiałem, że jestem niski.

A cena - nie desperacka - a wynikająca z rozsądku - kurzy mi się od roku (i gdyby nie temat na forum, to by się pewnie zakurzyło na śmierć) - już dawno pogodziłem się z utratą kasy :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tragedia dać 1,5kafla za nowego Touratecha, stówa to bardzo symbolicznie... potrzymałbyś na alledrogo chwile dłużej to i by za ponad 5stów poszło :)

a wcześniej miałeś normal czy obniżoną? skąd pomysł? za nisko było czy za niewygodnie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam oryginalne tzw. średnie (chyba, że nie.....) - i jest mi trochę za nisko, nie było jak sprawdzić tego wysokiego - a do głowy mi nie przyszło, że to taka różnica... - pisali, że to 3cm - a to na pewno nie jest tylko tyle.

Już się przyzwyczaiłem tak czy inaczej do tego co mam i gra... co 150-200 km przydaje się mały odpoczynek na rozprostowanie i tyle...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz to może być rozwiązanie dla mnie. Przy swoich 192 cm nogi mi się nie mieszczą w plastikach. Myślę, że powinno znacznie zmniejszyć kąt zgięcia nogi. Jakie są Twoje doświadczenia?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie przejechałem się raz z tym wysokim - było na prawdę wygodniej niż na oryginalnym (brak takiego zgięcia nóg) - gdybym tylko lepiej sięgał do ziemi..

Masz 12 więcej niż ja, wydaje się, że to spoora różnica... (acz jasne, że lepiej by się było przymierzyć)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×