Skocz do zawartości
Artur_P

Kontrolka rezerwy

Recommended Posts

Moje pytanie dotyczy kontrolki rezerwy. Czy niski stan paliwa sygnalizowany jest ciągłym świeceniem, czy też kontrolka co jakiś czas o sobie przypomina mrugnięciem? Pytam, gdyż dziś się oszukałam i jak ostatnia pierdoła stanąłem w połowie drogi z braku paliwa, a rezerwa w tym czasie nie świeciła, tylko robiła takie przypominajki w trudnym do określenia cyklu (z grubsza co parę godzin)

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pali się na stałe (przynajmniej u mnie ;-))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie też pali się na stałe i nawet dobrze pokazuje . po zapaleniu pozostają ok 4 l ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

krotko miga, swieci sie i gasnie, potem sweici sie na stale i wtedy mam 50km do pustego baku (bmw boxer ale nie gs)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie świeci się cały czas . Wcześniej miałem zjebany licznik i w ogóle mi nie świeciła rezerwa stawałem ze 2 razy w miesiącu z powodu braku zupy. Może jak se tak miga to sprawdź pływak czy się nie zacina a może żarówka się zwędziła i se raz styka a raz nie ??Moze problem być też w samym liczniku tam jest troszkę elektroniki może się coś przysmażyło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, poszperam w wolnym czasie.

U mnie świeci się cały czas . Wcześniej miałem zjebany licznik i w ogóle mi nie świeciła rezerwa stawałem ze 2 razy w miesiącu z powodu braku zupy. Może jak se tak miga to sprawdź pływak czy się nie zacina a może żarówka się zwędziła i se raz styka a raz nie ??Moze problem być też w samym liczniku tam jest troszkę elektroniki może się coś przysmażyło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I jak znalazłeś coś?

U mnie świciła do momentu gdy jakiś kutas na wstecznym nie wjechał w moje moto. Jescze nei patrrzyłęm co to, ale też mam nadzieję na pływak.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wymieniłem żarówkę na diodę, podgiąłem i przetarłem styki gniazda żarówki iglakiem i jest OK :)

I jak znalazłeś coś?

U mnie świciła do momentu gdy jakiś kutas na wstecznym nie wjechał w moje moto. Jescze nei patrrzyłęm co to, ale też mam nadzieję na pływak.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×