Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bajer mnie uprzedził, w końcu nie do końca wiadomo kto to będzie czytał :-/

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W związku z powyższym prośba do Admina, zablokujcie ten temat tak żeby można go było oglądać mając powiedzmy 100 postów i tylko zarejestrowani, bo widzę że chopoki robią darmową instrukcję kradzieży :lol:

No właśnie, o tym nie pomyślałem. Dobrze że inni myślą :P

Nie wiem teraz czy wklejać fotki i opis bo to ominięcie alarmu i odcięcia zapłonu jest, wprawdzie motocykl zachowuje sie tak jak fabryczny bez alarmu (bez kluczyka nie odpalisz) ale faktycznie może to komuś ułatwic kradzież ( chociaż czy ja wiem - trzeba rozebrac pół motocykla żeby sie tam dostać)

Z drugiej strony, jeśli komuś z nas się takie coś przydarzy to poco płacić mechanikom kiedy można samemu. Nie wiem, mam wszystko przygotowane na fotkach - niech admin albo większość zadecyduje. W każdym razie jak komus się cos takiego przytrafi to służę pomocą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok. w takim razie można zamknąć temat może nawet skasować, żeby faktycznie ktoś tego nie wykorzystał w zły sposób.

A jak ktoś będzie miał taki problem to pewnie napisze na forum i wtedy mu sie pomoże poza internetem ;) .... Adminie czyń swoją powinność :P

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×