Skocz do zawartości

Recommended Posts

W opisie podają .

Może jest błędny .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja na Sena 5tke mam tylko jedno zastrzezenie - problem z podlaczeniem do PC - po prostu nie widzi, sterowniki coś nie halo ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja na Sena 5tke mam tylko jedno zastrzezenie - problem z podlaczeniem do PC - po prostu nie widzi, sterowniki coś nie halo ...

Kup Maca. Oszczędzisz kawał życia i nerwów. :-D

Który model? Bo nie 5-ka.

Podejrzewam, że chodzi o 10. Komunikator wygląda sensownie. Pewnie bardzo poważnie brałbym go pod uwagę albo Midland BT Next Conference

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja na Sena 5tke mam tylko jedno zastrzezenie - problem z podlaczeniem do PC - po prostu nie widzi, sterowniki coś nie halo ...

Mam w domu dwie takie Seny, podłączałem do dwóch kompów bez problemu. Jedna uwaga, aktualizacja softu w Interkomie pogarsza działanie. Pierwszy, najstarszy jest niezawodny.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam w domu dwie takie Seny, podłączałem do dwóch kompów bez problemu. Jedna uwaga, aktualizacja softu w Interkomie pogarsza działanie. Pierwszy, najstarszy jest niezawodny.

To nie grzebie. Po co naprawiac cos, co dziala.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A po co sie podłącza do kompa?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A po co sie podłącza do kompa?

ładowanie , lub aktualizacja

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też jestem bardzo zadowolony z Seny, świetny sprzęt za rozsądne pieniądze. I możliwość ładowania i korzystania z urządzenia bezcenna ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przez komp można prosto zmienić ustawienia, wpisać telefony do szybkiego wybierania itd.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://allegro.pl/interkom-motocyklowy-intercom-bluetooth-na-2-kaski-i6690507112.html

 

Coś takiego przykuło moją uwagę. Szukam czegoś budżetowego. Generalnie nie używam ale czasami muszę córkę zje...ć jak zaczyna świrować i tylko do tego mi to potrzebne. Będę wdzięczny za opinie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

GSuberalles, interkomów no name jest naprawdę mnóstwo. Nie wiem czy ktoś akurat taki używa. Widzę, że cena nie jest aż taka niska, a z jakością może być różnie. Ja bym nie kombinował za bardzo na twoim miejscu, a poszukałbym czegoś sprawdzonego. Może trochę droższego, ale z gwarancją działania i dobrą jakością połączeń. Poza tym jak będziesz miał taką samą markę jak koledzy, no to nawet na polatankach w koło komina dasz radę z nimi się łączyć, co moim zdaniem może być dodatkowym plusem. Jeżeli sporo jeździsz motorem, to jednak takie udogodnienie się przydaje i szybko się przyzwyczaisz obierać połączenia w trakcie jazdy. Gorzej jak ze względu np. na jakość połączeń tańszego sprzętu się zniechęcisz i urządzenie wyląduje w szufladzie.

Zwróć uwagę na zasięg 450 m to nie jest dużo (a w praktyce może być jeszcze mniej), no i 3 godziny rozmów też nie powala.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Interkomy różnych producentów zawsze można połączyć w trybie telefon, zazwyczaj można podłączyć 2 telefony do systemu, nawigacja do łączenia z interkomem, również wykorzystuje kanał telefon.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

artex, tak, ale to działa do 10-15 metrów. Trzeba być naprawdę blisko żeby pogadać

 

Co do no name'ów... Miałem. Używałem chyba przez 3 lata. Skończyłem używać bo 3 szansy już nie daję. Pierwszy zonk - podczas wspólnej z małżonką podróży chyba w 2 dniu wyłamało się gniazdo jack. Drugi - rok póxniej na dłuższym wypadzie wyłamało się z kolei gniazdo do ładowania. Niestety prawo Murphy'ego sprawia że takie rzeczy zawsze dzieją się wtedy kiedy nie ma możliwości zareagować i zostaje wkurw na resztę wyjazdu. 

Żeby nie było - scalę też udało mi się zepsuć :P

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zepsuj teraz senne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie tak szybko :) Scalę naprawiłem. Głupia awaria w sumie, zakładałem kurtkę a kask już miałem na łbie, zahaczyłem kurtką o antenę i pękła w środku. Drastycznie pogorszyło to zasięg i jakość rozmowy, ale antenę kolega mi polutował i działa do dziś :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do zasięgu, to fakt - będzie mniejszy niż deklarują.

Ja mam interkom o deklarowanym zasięgu 1,6km, a jak wczoraj przetestowane to było pewnie ok 500m pod warunkiem że się widzieliśmy. Każda górka za którą znikał kumpel już rwała połączenie a za budynkiem to i na 100m dupa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

najtańsza scala gdzie zasięg jest ponoć tylko 10m a my spokojnie zachowujemy bezpieczny odstęp i dobrze się słyszymy

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Bishop napisał:

Co do zasięgu, to fakt - będzie mniejszy niż deklarują.

Ja mam interkom o deklarowanym zasięgu 1,6km, a jak wczoraj przetestowane to było pewnie ok 500m pod warunkiem że się widzieliśmy. Każda górka za którą znikał kumpel już rwała połączenie a za budynkiem to i na 100m dupa.

Czyli to "chłyt maketingowy" sena ma chyba 400m i jak latamy w 3-4 to 1 i ostatni sie slysza ok, czyli nie ma sensu przeplacac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
26 minut temu, Bishop napisał:

ja właśnie mam sene

10S czy jakis inny?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Scala raider q3 katalogowo 1km. Faktycznie 600metrow. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i też nie płakać, że różnych producentów nie da się połączyć, akceptując pewne ograniczenia, da się.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, raby napisał:

10S czy jakis inny?

Tak, 10S.

A plecaczek zwykłą 10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×