Skocz do zawartości
arteq13

Witam z Pruszkowa.

Recommended Posts

Czołem wszystkim :)

Mam na imię Artur.

Posiadam Gs'a 650 Dakar z 2000r od trzech lat. Moja miłość do tego motocykla nie rdzewieje pomimo upływu tych trzech latek. Jest to do tej pory najwygodniejszy, najbardziej uniwersalny motocykl jaki miałem ( jeżdziłem weteranami polskimi, rosyjskimi, japonią z epoki mad maxa i nowszą, oraz włoszczyzną ). Mam wrażenie, że będę go posiadał naprawdę długo jeszcze, bo poza predkością max. i stosunkowo malą mocą (czasami przydałoby się więcej koników) niczego mu nie brakuje.

Do zobaczenia na trasie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj

może to ciebie mijałem kiedyś w pruszkowie, bo tych gs-ów kręci się troche po warszawskiej aglomeracji, tylko nikt nie chce się przyznać, ale coraz więcej ludzi trafia na to forum i to bardzo dobrze

pewnie to ty będziesz często mógł służyć radą innym jako doświadczony kierownik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Artur

miło powitać tak zasłużonego w bojach motonitę :)

może masz pod ręką materiały by nam pokazać foto-historię Twoich maszynek, no i oczywiście pokaż GSka :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
witaj

może to ciebie mijałem kiedyś w pruszkowie, bo tych gs-ów kręci się troche po warszawskiej aglomeracji, tylko nikt nie chce się przyznać, ale coraz więcej ludzi trafia na to forum i to bardzo dobrze

pewnie to ty będziesz często mógł służyć radą innym jako doświadczony kierownik

Witaj.

Być może to ja, albo i nie ja. Sam widuję ostatnio coraz częściej GS' y jeżdząc Alejami Jerozolimskim do i z Wa-wy.

Prawdopodobnie dokładnie jest tak jak piszesz. Widujemy się wszyscy nawzajem , tylko nikt nie chce się przyznać :)

Jeśli chodzi o pomoc innym to jak najbardziej służę swoją radą i skromnym doświadczeniem. Zawsze wykonywałem jakieś drobne naprawy w swoich motocyklach i mam trochę pojęcia o mechanice.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
witaj

może to ciebie mijałem kiedyś w pruszkowie, bo tych gs-ów kręci się troche po warszawskiej aglomeracji, tylko nikt nie chce się przyznać, ale coraz więcej ludzi trafia na to forum i to bardzo dobrze

pewnie to ty będziesz często mógł służyć radą innym jako doświadczony kierownik

Witaj.

Być może to ja, albo i nie ja. Sam widuję ostatnio coraz częściej GS' y jeżdząc Alejami Jerozolimskim do i z Wa-wy.

Prawdopodobnie dokładnie jest tak jak piszesz. Widujemy się wszyscy nawzajem , tylko nikt nie chce się przyznać :)

Jeśli chodzi o pomoc innym to jak najbardziej służę swoją radą i skromnym doświadczeniem. Zawsze wykonywałem jakieś drobne naprawy w swoich motocyklach i mam trochę pojęcia o mechanice.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj Artur

miło powitać tak zasłużonego w bojach motonitę :)

może masz pod ręką materiały by nam pokazać foto-historię Twoich maszynek, no i oczywiście pokaż GSka :)

Z tymi wszystkimi fotkami to może być na razie mały problem. Jako , że mam już na karku 34 lata, a zacząłem jeżdzić mając 17, to w tamtych zamierzchłych czasach nie było cyfrówek. Część zdjęć posiadam na papierze. Zdjęć pierwszych motocykli nie potrafię zlokalizować (?) , bo być może ich wcale nie zrobiłem. Nie pamietam. Mogę oczywiście w wolnej chwili ( a takich coraz mniej) porobić skany tego co pozostało i wrzucić na forum. Od razu mam pytanie bo nie przejrzałem jeszcze wszystkich postów: Czy jest oddzielny temat " Nasze motocykle" , " Jakimi motocyklami jeżdziliście? " itp? Bo to by było chyba najodpowiedniejsze miejsce .

Odnośnie Gs-a to jak najbardziej. Postaram się niebawem o avatar z moim motorkiem.

Pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fotki naszych maszynek w Fotorelacje bodajże

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×