Skocz do zawartości
oryginalny

Przystanek Zaścianek - Susiec - Roztocze

Recommended Posts

Czyli, że co?? Zlot w przyszłym roku organizujesz??

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oryginalny już się chyba do tego mentalnie przygotowuje :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oryginalny ale miejscówkę chyba inną będziesz musiał znaleźć bo tam piszę, że są 4 miejsca noclegowe tylko.

Choć w sumie były zloty gdzie wszyscy kimali w namiotach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eeeeee no kurna. No to faktycznie dobra miejscówka na zlot.

Zapraszam na zlot Lipcowy, zobaczysz, że są same kulturalne osoby i nikt nic nie niszczyc więc spokojnie możesz organizować zlocik w tych pięknych stronach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eeeeee no kurna. No to faktycznie dobra miejscówka na zlot.

Zapraszam na zlot Lipcowy, zobaczysz, że są same kulturalne osoby i nikt nic nie niszczyc więc spokojnie możesz organizować zlocik w tych pięknych stronach :)

No nie wiem czy Cię teraz trochę nie poniosło ? :) Zobaczymy po zlocie :) Bond pracuje podobno nad jakąś nową naelwką i mogą być skutki uboczne - obłęd w oczach, wleczony, "kto q... przyjechał tym komarkiem" etc. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ostatnio jeździłem trochę po Roztoczu i pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim i też mi przyszło do głowy, żeby zorganizować zlot majowy w tych okolicach. Wstępnie upatrzyłem fajne miejsce. Niedługo wrzucę kilka zdjęć, pomyślimy. Mamy też na Roztoczu kilku mniej aktywnych forumowiczów, może się ich zmobilizuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja byłbym raczej za czerwcowym. Ten maj nas w tym roku nie rozpieszczał a do tego maj to taki miesiąc komunijny trochę

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wtam serdecznie forumowiczow, tu zona Oryginalnego,

a wiec miejscowka jest fantastyczna do tego rodzaju imprez (dodam ze tam odbylo sie nasze wesele), z dala od ulicy blisko do lasu, szefuncio-tatus ma doswiadczenie w tego typu imprezach, (20 lat w branzy turystycznej Ukraina i Kresy wschodnie), oferuje pomc lokalsow- zna jeszcze z czasow mlodosci -najlepsze trasy zjezdzone wsk 3 ;) brat rowniez jezdzacy -Rometkiem ;) ale jesli liczycie na luksusy, zlote dywany i pozlacane sedesy to niestety bedziecie mocno rozczarowani, klimat swojski, przasny, taki jak nasz caly Wschod, nocleg 4 lozka w domku letniskowym 2 domek jest konczony bedzie 6 miejsc -jak sie skonczy, a do tego poddasze w Stodole- budynek z zielonym dachem, wybite drewnwm wiec miejsce na jakies 30, a jak pietrowo to 60 są 2 okna więc bez paniki ;), jest rowniez mozliwosc rozbicia wiekszej ilosci namiotow ;) co moim zdaniem ma najwiekszy urok ( wlasnie wrocilismy z imprezy bmw zlot w Garmisch, rowniez pole namiotowe ;) ), oferujemy mozliwosc sprobowania domowej kuchni wschodniej, pierogi z bobem i soczewica, pieczone z kasza, szefuncio wyrabia smalczyk i kisi ogorasy, do tego %, pieczona swinka albo dzik do tego kopytka i chleb na zakwasie ( mamy nawiazana wspolprace z miejscowymi knajpami i piekarniami ktore sie w tym specjalizuja) sasiadka zza miedzy ma domowe mleko i swierze jajka, wyrabia tez domowy ser ;) Zapraszamy grupowo i indywidualnie, okolice przyjazne motocyklistom;) Pozdrawiam serdecznie, Lewy foka szot wybrany!!!

asxr.jpg

o8us.jpg

6txd.jpg

iiu2.jpg

fwpo.jpg

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

P.S jadac na Roztocze Wschodnie nigdy nie zapomnij zabrac WAZNEGO paszportu, bo niewiesz gdzie cie na obiad poniesie moze do Lwowa ;) :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

P.S jadac na Roztocze Wschodnie nigdy nie zapomnij zabrac WAZNEGO paszportu, bo niewiesz gdzie cie na obiad poniesie moze do Lwowa ;) :beer:

a zielona karta ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tudzież nadal namawiam na zorganizowanie w przyszłym roku zlotu w tym miejscu.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetne klimaty.

Roztocze chodzi mi po głowie od kilku tygodni, nawet wczoraj o tym rozmawiałem z Falconem i Red'em :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetne klimaty.

Roztocze chodzi mi po głowie od kilku tygodni, nawet wczoraj o tym rozmawiałem z Falconem i Red'em :)

To wpadnij do mnie, pojeździmy. Roztocze i dużo więcej, jest co oglądać. Każdy rodzaj nawierzchni do wyboru. Ja robię sobie mix, jeżdżę bocznymi asfaltami, a co jakiś czas skręcam w lasy, pola, szutry itp. Rewelacja, a ile można zwiedzić i zobaczyć to pojęcia nie miałem.

Ogólnie jeśli są chętni to zapraszam. Pogoda sprzyja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

namioty to nie problem - na mazurach na zlocie u agawu wszyscy spali w namiotach (oprocz agawu), w bieszczadach polowa...

jak widac na planowany zlocik w jeziorsku tez do domkow nie ma tloku...

zono oryginalnego - wez sprawy w swoje rece :)

czerwiec next year :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo fajne miejsce i klimat. Rzucić wszystko i jechać :) Bieszczady mam w planach, a takie miejsca urokliwe, że szkoda czekać do przyszłego roku.

PS Oryginalny, trampki fajne :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

namioty to nie problem - na mazurach na zlocie u agawu wszyscy spali w namiotach (oprocz agawu), w bieszczadach polowa...

jak widac na planowany zlocik w jeziorsku tez do domkow nie ma tloku...

zono oryginalnego - wez sprawy w swoje rece :)

czerwiec next year :)

No takim wyjątkiem to był Jodłów ale to inna historia

Ja również namawiam ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Ty Oryginalny też tam przebywasz, czy tylko czasem? Pytam, bo chętnie bym zajechał i odwiedził Was.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jak już tam zajedziesz to namawiaj na organizację zlotu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×