Skocz do zawartości
stoner

Potrzebna pomoc "lutowniczego" w Warszawie

Recommended Posts

Koleżanki, koledzy, jak wiecie nie jeżdzę od jakiegoś czasu na niezawodnym niemieckim motocyklu tylko spartańskim austriackim wibratorze.

Jako, że "zdarzają się" fabryczne błędy i inne podobne, sytuacja jest taka, że potrzebna jest mi na miejscu w Warszawie pomoc kogoś, kto potrafi precyzyjnie lutować. Jest kwestia reanimacji licznika elektronicznego w moim kacie.

Temat mam rozeznany i dokładnie wiem co z czym trzeba zlutować, więc poza umiejętnościami lutowniczymi żadna tajemna wiedza nie jest potrzebna.

W najbliższy piątek, tj. 19.07 jadę w Ukrainę i dobrze byłoby do tego czasu zreanimować moje tacho.

Pomoc byłaby potrzebna w moim garażu w Warszawie - żebym mógł za wczasu rozebrać co trzeba i przygotować do samego lutowania.

Czy jest wśród Was ktoś, któ mógłby mi pomóć??

Odwdzięczę się browarem (w zależności od potrzeb bezalkoholowym) i kiełbą z grilla przy garażu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moglbym pomoc ale nie przewiduje wizyty do tego czasu w Wawie. Szkoda ze to nie Łódź....

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ja żałuję. Przytoczyłbym się specjalnie w tym celu do Łodzi, ale musiałbym się na cały dzień wyrwać, żeby dojechać, rozkręcić, polutować a z tym byłby problem. Dzięki Mutomb.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak by co, to się polecam i zapraszam do swojego garażu. Mam odpowiedni sprzęt i umiejętności :) Mieszkam paręnaście km od Wawy i mam codziennie czas po 17.30

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stoner jak chcesz to wymontuj elektronikę, a ja mogę ją na moto podrzucić do Nadmy i wrócić z polutowaną.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak by co, to się polecam i zapraszam do swojego garażu. Mam odpowiedni sprzęt i umiejętności :) Mieszkam paręnaście km od Wawy i mam codziennie czas po 17.30

:-) Brzmi doskonale! Mam nawet całkiem niedaleko z Wawra.

Ale, żebym Cie nie wsadził na minę, chodzi o usunięcie połamanych pinów i zastąpienie ich elastycznymi przewodami. Można to podejrzeć w tym linku (w końcówce):

http://www.supermotojunkie.com/showthread.php?101162-690-speedo-fog-repair

Nie przeraża Cię to? Może trochę za dużo roboty z tym jest?

Generalnie lutownicę mam i w razie potrzeby 2 kable zlutuję, ale to zbyt precyzyjna robota jak na moje możliwości.

Jak to widzisz?

Stoner jak chcesz to wymontuj elektronikę, a ja mogę ją na moto podrzucić do Nadmy i wrócić z polutowaną.

Icoo, spoko, wielkie dzięki za gotowość pomocy. W razie czego szarpnę się puszką lub na moto żonki. Poza tym jakiś wkład powinienem w to mieć ;-)

Jeśli tylko nie wystraszę Arteklesa tym co jest do zlutowania :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jest to takie straszne. Dla kogos kto trzyma lutownice w reku 2-3 razy w tygodniu nie powinno byc problemu :).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spokojnie, bawię się też w modelarstwo, a przy tym jest dopiero sztukateria przy lutowaniu, także przyjeżdżaj śmiało :) Musisz mi tylko pokazać co do czego, bo nie mam schematu.

:-) Brzmi doskonale! Mam nawet całkiem niedaleko z Wawra.

Ale, żebym Cie nie wsadził na minę, chodzi o usunięcie połamanych pinów i zastąpienie ich elastycznymi przewodami. Można to podejrzeć w tym linku (w końcówce):

http://www.supermoto...eedo-fog-repair

Nie przeraża Cię to? Może trochę za dużo roboty z tym jest?

Generalnie lutownicę mam i w razie potrzeby 2 kable zlutuję, ale to zbyt precyzyjna robota jak na moje możliwości.

Jak to widzisz?

Icoo, spoko, wielkie dzięki za gotowość pomocy. W razie czego szarpnę się puszką lub na moto żonki. Poza tym jakiś wkład powinienem w to mieć ;-)

Jeśli tylko nie wystraszę Arteklesa tym co jest do zlutowania :roll:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kiedy, kiedy :) ?

moze wpadne na piwko..., czy cos...

jako obserwator...:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kiedy, kiedy :) ?

moze wpadne na piwko..., czy cos...

jako obserwator... :)

Piwko i lutownica? :) Lepiej piwko niz nalewka...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kiedy, kiedy :) ?

moze wpadne na piwko..., czy cos...

jako obserwator... :)

Ty się nie pakuj na robotę, tylko na cykliczne na Wolę/Bemowo podjeżdżaj :)

Nie wspomnę, że u Zwierza Ktoś się zadeklarował powozić moje cztery litery jakimś 250(czy ileś tam) konnym pudełkiem jak śniegi zejdą ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty się nie pakuj na robotę, tylko na cykliczne na Wolę/Bemowo podjeżdżaj :)

Nie wspomnę, że u Zwierza Ktoś się zadeklarował powozić moje cztery litery jakimś 250(czy ileś tam) konnym pudełkiem jak śniegi zejdą ;)

A Ty znowu o swojej dooopie :D

Hmm moje 4 litery też miały zostać przewiezione :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Ty znowu o swojej dooopie :D

Hmm moje 4 litery też miały zostać przewiezione :)

Przez kogo :)?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wspomnę, że u Zwierza Ktoś się zadeklarował powozić moje cztery litery jakimś 250(czy ileś tam) konnym pudełkiem jak śniegi zejdą ;)

Hmm moje 4 litery też miały zostać przewiezione :)

dobra, dobra...

aanis jak w wwie bedziesz... :)

icoo - pocwicze jeszcze altonena zebys mial pelnie wrazen i szoku :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobra, dobra...

aanis jak w wwie bedziesz... :)

icoo - pocwicze jeszcze altonena zebys mial pelnie wrazen i szoku :)

Tak się tylko przypominam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×