Skocz do zawartości
tytusin

Fajne forum

Recommended Posts

Tylko po co? tu jest fajnie :-D

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może autor tego forum pomoże zrobić nowe forum www.bmwmotoklub.pl ?

Jak na nowego kolegę, to masz dośc radykalne i szybiek pomysły. Zapoznaj się trochę z ludźmi i wtedy zobaczysz dlaczego to forum jest pozytywnie inne od pozostałych ;)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

najważniejsze ze na stronie nowego forum jest numer konta :-D

  • Like 10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzisz Paweł jak można kasę zbijać :) Tylko mi nawet o tym nie myśl :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tej stolicy to same pomysły finansowe występują ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Źle zrozumieliście, tamto forum jest stare i kuleje baaardzo a nikt nie potrafi sobie poradzić z naprawieniem tego. To forum przeglądam już od dwóch lat i można je stawiać za wzór. Chodziło mi o to, że ktoś kto zrobił to forum może podejmie się naprawić tamto odpłatnie. Nie chodzi tu o zastąpienie tego nowym bo po co????Tamto jest kierowane do wszystkich posiadaczy motocykli BMW to tutaj głównie skupia fanów 650. Wielu jest pewnie użytkowników, którzy też tam zaglądają i wiedzą o co mi chodzi z kiepskim działaniem tamtego. Temat "Fajne forum" odnosi się do f650gs.pl :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi to się wydaje, że "fajne forum" tworzą fajni ludzie, a nie jakieś tam administratory. Musielibyśmy się wszyscy na jakiś czas przenieść na tamto forum i tchnąć w nie naszego "ducha" :-D

  • Like 19

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi to się wydaje, że "fajne forum" tworzą fajni ludzie, a nie jakieś tam administratory. Musielibyśmy się wszyscy na jakiś czas przenieść na tamto forum i tchnąć w nie naszego "ducha" :-D

a ducha bierze się ze spirita . i tak należy zasiąść w Jeziorsku ...

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tytusin , a dlaczego temat jest w samoróbkach i modyfikacjach ??? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bo tamto forum to samoróbka i trzeba je zmodyfikować :)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tytusin , a dlaczego temat jest w samoróbkach i modyfikacjach ??? ;)

Dlatego, że omyłkowo wcześniej stworzyłem dwa takie same tematy i jeden przerobiłem na ten.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poruszalem ten temat z wladzami Klubu BMW Motocykle Polska, w skrocie, zostaja jak jest. Mimo ze ofiarowalem swa pomoc przy tym przedsiewzieciu.

Mimo ze jestem czlonkiem klubu w tym roku to jakos nie wroze swietlanej przyszlosci dla community skupionego w tamtym miejscu. Gdyby dzialali bardziej jako oficjalny klub bmw ktory nie ma tak wysokiej skladki rocznej i byli bardziej otwarci na integracje to mysle ze kazdy wlasciciel bmw chcialby byc czlonkiem takiego klubu (maja fajne rabaty w instytucjach wspolpracujacych) no ale jest jak jest.

Mamy fora

f650gs.pl

bmwf800gs.pl

www.bmwmotoklub.pl

No i oczywiscie multifora takie jak

advrider.pl z czescia o Boxerach i Twinach

forum.motocyklistow.pl z podforum o BMW

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ducha bierze się ze spirita . i tak należy zasiąść w Jeziorsku ...

no i oczywiscie z wlasciwych nalewek....

bojowych... :-o i z cytrynowki... :drinkbeer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi to się wydaje, że "fajne forum" tworzą fajni ludzie, a nie jakieś tam administratory. Musielibyśmy się wszyscy na jakiś czas przenieść na tamto forum i tchnąć w nie naszego "ducha" :-D

Podpisuje sie pod tym rekami i nogami. Zaden Administrator nic tu nie wymysli. Sam jestem zarejestrowany na prawie wszystkich tych forach ale udzielam sie praktycznie tylko tutaj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podpisuje sie pod tym rekami i nogami. Zaden Administrator nic tu nie wymysli. Sam jestem zarejestrowany na prawie wszystkich tych forach ale udzielam sie praktycznie tylko tutaj.

bo wszystkie ryski to fajne chlopaki... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Źle zrozumieliście, tamto forum jest stare i kuleje baaardzo a nikt nie potrafi sobie poradzić z naprawieniem tego. To forum przeglądam już od dwóch lat i można je stawiać za wzór. Chodziło mi o to, że ktoś kto zrobił to forum może podejmie się naprawić tamto odpłatnie. Nie chodzi tu o zastąpienie tego nowym bo po co????Tamto jest kierowane do wszystkich posiadaczy motocykli BMW to tutaj głównie skupia fanów 650. Wielu jest pewnie użytkowników, którzy też tam zaglądają i wiedzą o co mi chodzi z kiepskim działaniem tamtego. Temat "Fajne forum" odnosi się do f650gs.pl :-D

za krótko tu jesteś. Tu nie są tylko użytkownicy f650gs. Większość miało coś wspólnego z 650 ktoś posiadał, ktoś chłopaka, który miał takowe, ktoś dziewczynę, ktoś kolegę. Część osób sprzęt zmieniła lub zmieniła chłopaków/ dziewczyn, a na forum zostali. Poczytaj, porozglądaj się na czym jeżdżą użytkownicy tego forum. Sprzęty są bardzo różne. Sporo osób już ma osiemsetki, admin jeździ na bieliźnie i co z tego? Na zloty przyjeżdżają nawet samochodami niektórzy :-D

Madrafi dobrze napisał. Oficjalne forum raczej nigdy nie będzie takie jak to. Niektóre rzeczy nie da się zmienić muszą umrzeć śmiercią naturalną i powstać na nowo.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopak prosi o pomoc, a wy co? Może przeniesiemy się wszyscy tam na tydzień?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi to się wydaje, że "fajne forum" tworzą fajni ludzie, a nie jakieś tam administratory. Musielibyśmy się wszyscy na jakiś czas przenieść na tamto forum i tchnąć w nie naszego "ducha" :-D

Aleś Zwierzu pojechał... Akurat nasze "administratory" to tworzą pół forum swoimi 11500 postami :D

Edytowane przez kasia
  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bo tu jak ktoś zaczyna rumakować to zostaje sprowadzony na ziemię :]

fora tworzą ludzie i wyrozumiali admini :) :)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spokojnie, w kryzysie przejęcia są normalną sprawą. A o dobrego admina zawsze trudno. Ale tyle co my, to tamci mu nie zaoferują. Testem będzie najbliższy zlot. Jeśli Paweł nie przyjedzie, to kręci z obcymi.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Człowiek dwa posty zamieści na forum passata i wychodzi na to juz kręci z innymi, co za ludzie :-/

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra dobra my już wiemy swoje :) za Chwile okarzesz się agentem obcego forum :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Worki za bledy ale z komórki nadaje :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tu nie są tylko użytkownicy f650gs. Większość miało coś wspólnego z 650 ktoś posiadał, ktoś chłopaka, który miał takowe, ktoś dziewczynę, ktoś kolegę. Część osób sprzęt zmieniła lub zmieniła chłopaków/ dziewczyn, a na forum zostali. Na zloty przyjeżdżają nawet samochodami niektórzy :-D

ja mam kolege kolegi, ktory kiedys mial f650gs i tak trafilem w bieszczady...

(Stoner mial f650gs, a jego kolega Hamer zapytal sie czy bym nie wybral sie z nim i z jego kooega i z Ida zona kolegi stonera na zlot w bieszczady - pisze szczegolowo bo admin nic nie pamieta... :))

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×