Skocz do zawartości
rampus

(S) R1150R

Recommended Posts

Widzisz, pierdoły typu 'super zdjęcia' koncza sie takimi glupimi pytaniami jak moje....

a tak pozatym bardzo szkoda ze bez abs, bo model p i e k n y!

Jak by miał ABS to już by u mnie stał w garazu! nie odpuścił bym, siedziałem na nim, ośmieliłem sie podotykać - jest śliczny!;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brak ABS to wg mnie jeden układ mniej który może się zepsuć ;) Jakby tro byl R1150GS ADV to już bym go brał :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozmawiałem z właścicielem. Jest nowa cena zimowa dla "moich" - w zasadzie mam zgodę na sprzedaż po kosztach zakupu.

W ogłoszeniu tel do właściciela - jak chcecie mieć "moją" cenę to PW ;)

http://allegro.pl/bmw-r1150-i3676375544.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brak ABS to wg mnie jeden układ mniej który może się zepsuć ;) Jakby tro byl R1150GS ADV to już bym go brał :D

Kolego to nie doceniasz tego systemu, szczególnie właśnie motocyklu. A popsuć nie bardzo ma się przy nim co :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jaki wypieszczony... tylko te dwie roztrzaskane muchy psują obraz

co do ABS... nie wyobrażam już sobie kupna motocykla bez tego systemu, idealnym rozwiązaniem jest możliwość jego odłączenia jak w BMW

ilość razy kiedy uratował mi dupę jest niezliczona, ale ja się nie znam a motocykl używam tylko na co dzień

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego to nie doceniasz tego systemu, szczególnie właśnie motocyklu. A popsuć nie bardzo ma się przy nim co :)

Tu nie przyznam ci racji, oj potrafi się zrypać, w tych rocznikach montowany jest zintegrowany system ABS z serwo, które to potrafi wkur... ciagłym bzyczeniem nawet przy delikatnym dotknięciu klamki, system jest nad wyraz skuteczny ale potrafi spłatac psikusa, bardzo czuły tez jest na wszelkie niedoskonałości płynu hamulcowego dlatego obowiązkowa jest jego wymiana co dwa lata na nowym płynie BMW, wcześniej wymiana zalecana była co roku. Jego wymiana i odpowietrzanie poszczególnych sekcji to też grubsza robota.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brak ABS to wg mnie jeden układ mniej który może się zepsuć ;)

....oj zmienisz zdanie Tomko, oj zmienisz zdanie jak wszyscy...... ^_^

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

....oj zmienisz zdanie Tomko, oj zmienisz zdanie jak wszyscy...... ^_^

Tylko nie wszyscy, ja po paru latach użytkowania moto z ABS nie wyobrażam sobie jazdy bez niego (chyba że w terenie) mam wrażenie że z dwa razy dupe mi uratował. Inna sprawa ze zepsuć się zawsze może, zresztą jak i inne podzespoły. Inżynierowie dzisiejsi robią wszystko co w ich mocy abyśmy czasami nie dostali w ręce sprzetów doskonałych, ma się psuć i już!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie miałem do czynienia z systemem zintegrowanym wiec swoją opinię wyrażam na doświadczeniach związanych ze zwykłym ABSem.

Edytowane przez lcoo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyszukiwarki nie macie ?!

A poszli do wątku o ABS'ie - tutaj się motor sprzedaje !!! - bez ABS'u jest i dlatego w tak dobrej cenie.

Dakarowemu utrudniali, a teraz mnie ... :lol:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarku, wygoń nas do przywitalni ;)!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarku, wygoń nas do przywitalni ;)!

Ooo... właśnie ... w każdym powitaniu możecie dodać coś o ABS'ie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam, złamałem forumową zasadę, że nie piszemy prawdy o "sprzęcie" kolegi/koleżanki z forum dopóki się nie sprzeda. Dlatego też posta edytowałem :-D

Edytowane przez ZWIERZ
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny z Ciebie chłop Zwierzu!

Edytowane przez Jarek
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cyba, że lakarz zabroni jeżdzić :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cyba, że lakarz zabroni jeżdzić :D

... ale kufry pozwolił nosić :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Straszna kicha - skoro nie ma automatycznego tragarza kufrow w standardzie , to nie kupię. Jak bez tego można gdziekolwiek jechać? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam, złamałem forumową zasadę, że nie piszemy prawdy o "sprzęcie" kolegi/koleżanki z forum dopóki się nie sprzeda. Dlatego też posta edytowałem :-D

I dlatego kupiłam nowego KTMa a nie tzw. polecanego "sprzęta" z forum :twisted:

Edytowane przez Kropka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kropka, stąpasz po kruchym lodzie :@

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kropka, stąpasz po kruchym lodzie :@

Poczekamy ... kiedyś będzie chciała sprzedać ... sprzedać naszego ulubionego forumowo - KTM'a ;)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh, albo naprawić :-D

KTM nowy - to teraz czas na wydawanie dużej kasy w autoryzowanym serwisie, aby powoli psuli - mój czas nadejdzie później - nie będę dziubał jednostkowo po parę stówek - poczekam na kumulację :lol:

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×