Skocz do zawartości
SelenxS

Uwaga - oszust

Recommended Posts

Hej!

Szukacie puszki?

Zainteresował Was samochód z Holandii bądź Belgii?

Warto wejść na http://www.bezwypadkowy.net/sprawdz-auto gdzie po zalogowaniu się sprawdzicie po tablicach (o ile tylko samochodzik był w internecie i na popularnych tam stronach ogłoszeniowych) jego jakąś historię.

Dla potwierdzenia:

http://otomoto.pl/citroen-c5-2-0-16v-automat-C29942121.html

Znalazł ogłoszenie:

http://www.bezwypadkowy.net/cacheImage.php?p=aHR0cDovL2FwaS5hdXRvbW8ucGwvYXV0b21vRmluYWwvc2hvd1BsYXRlSW1hZ2UucGhwP2ltYWdlPWR6b3ZYMlJoZEdGSWIyeGhibVF2TWpBeE1TOHhNUzh5TXk4Mk4wcEVRa292YzI1aGNITm9iM1F1YW5Cbg==

PPorównajcie przebieg... ;]

PPrzyczepności!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale dlaczego tak się dzieje??

Ponieważ klient jest naiwny i jak widzi przebieg poniżej 200tyś km to jest OK. A na ogłoszenie z przebiegiem np. 300tyś km nawet nie popatrzy. Nie ważne, że ten z mniejszym przebiegiem tak naprawdę ma mniej najechane niż ten z tym 300tyś ale w oryginale.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale dlaczego tak się dzieje??

Ponieważ klient jest naiwny i jak widzi przebieg poniżej 200tyś km to jest OK. A na ogłoszenie z przebiegiem np. 300tyś km nawet nie popatrzy. Nie ważne, że ten z mniejszym przebiegiem tak naprawdę ma mniej najechane niż ten z tym 300tyś ale w oryginale.

I tu się z Tobą centrino zgadzam w 100%, potwierdza to też niestety mój bardzo dobry koleżka który sprowadza auta, tak się dzieje już od lat, a jak ktoś chce kupić dobre auto z przebiegiem ponad 200tyś km to sprzedaję właśnie swojego Golfa :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

35 tys różnicy i od razu oszust. Chciał po prostu w Polsce sprzedać ten samochód ;)

KIedyś rozmawiałem z jednym handlarzem. Mówił przywiózł samochód ponad 200 tys odkręcił do 120 tys i sprzedał w ciągu kilka dni. Przywiózł drugi taki sam tylko diesel stan jeszcze lepszy zostawił oryginalny przebieg 200 tys. Przez trzy tygodni żadnego ruchu...

Ludzie chcą wierzyć w takie przebiegi, no i mają.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież to oczy kupują , a nie rozsądek ...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiem to z autopsji, cały czas sprzedaję Suzi, zastanawiam się, czy nie napisać w ogłoszeniu: Cena i przebieg do negocjacji :lol:

Polak to taki dziwny człek, jak chcesz mu sprzedać z oryginalnym przebiegiem, to nie kupi, bo duuużo ;-) ale jak już mu cofniesz, to będzie mega zadowolony :-(

Edytowane przez bajer
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bo wszystkie motocykle w PL mają przebieg max 21kkm niezaleznie od rocznika ;-)

a mój nie jest na sprzedaż więc ma ponad 46 ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[...] a jak ktoś chce kupić dobre auto z przebiegiem ponad 200tyś km to sprzedaję właśnie swojego Golfa :-P

Dajesz szczegóły na PW, 4oo potrzebuję na już.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bo wszystkie motocykle w PL mają przebieg max 21kkm niezaleznie od rocznika ;-)

a mój nie jest na sprzedaż więc ma ponad 46 ;-)

Nie pisz jaki przebieg, bo nie będziesz mógł cofnąć ;-)

A tak na serio to każdy z Was ma rację, jednakze kto z nas nie chciałby mieć czegoś jak nowe, za jak najmniejsze PLNy?:-)

Sum sumarum, jakby coś, to już wiecie gdzie można poszukać info o samochodzie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dajesz szczegóły na PW, 4oo potrzebuję na już.

Więc już masz PW :-P :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×