Skocz do zawartości
kasia

[S] BMW F650

Recommended Posts

nieśmiało zapytam KTM?

:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, przyznaję się- do tej pory nie bardzo chciałam sprzedać Fkę, ale w poniedziałek sytuacja się zmieniła :D Teraz będzie stała w garażu i się kurzyła, a szkoda, bo ktoś mógłby mieć z niej niezłą frajdę.

Obniżam cenę: 9000 zł do negocjacji

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bijcie proszę, ale odpowiedzi nigdzie na tacy nie znalazłem: czym odróżnia się wersja GS od zwykłej F?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przede wszystkim GS ma wtrysk a Fka gaźnik. Ma to swoje wady i zalety w obu przypadkach. Zbiornik paliwa mają gdzie indziej- przez co środek ciężkości jest w innym miejscu. GS ma pod siedzeniem, a Fka z przodu przed siedzeniem. Jeździ się nimi zupełnie inaczej. Moim zdaniem (porównanie mam, bo jeździłam też sporo GSem) Fka jest dużo wygodniejsza do jazdy. Najlepiej przejedź się na jednym i drugim.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bijcie proszę, ale odpowiedzi nigdzie na tacy nie znalazłem: czym odróżnia się wersja GS od zwykłej F?

Wszystkie one są "F" - tylko może być np. F Funduro, albo ST - gaźnik, albo F GS lub F GS Dakar ... podobnie jak F 800 ..... GS lub S .... - wtrysk - tak powyżej 2000 roku, a poniżej gaźnik

To tak w skrócie i uproszczeniu bez bicia ;)

Edytowane przez Jarek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podbijam z niższą ceną

7000 zł

Ja pierdziu... Kasiu, nie oddawaj za tyle :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kasia, dużo telefonów do tej pory odebrałaś od interesantów?

a ty ze skarbowki jestes? :-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kasia, dużo telefonów do tej pory odebrałaś od interesantów?

Całe mnóstwo, ale wszystkim źle z oczu patrzyło :D

  • Like 9

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kasia jest gdzieś jakiś lik do otomoto czy coś? Bo kumpel szwagra czegoś szuka i chciałabym mu podesłać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypominam, że cena ze Fkę to teraz 7000 :)

7000 - to jak na ten konkretny motocykl - i wyposażenie to jest cena poniżej wartości. Motek praktycznie z 99' roku, doposażony, po gruntownym przeglądzie i wymianie wszystkiego co budziło wątpliwości jeżdżony przez niepalącą młodą i piękną kobietę. Może się coś gdzieś obtarło w międzyczasie, ale zdecydowanie w stosunku do "tych z Allegro" warty zainteresowania.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

7000 - to jak na ten konkretny motocykl - i wyposażenie to jest cena poniżej wartości. Motek praktycznie z 99' roku, doposażony, po gruntownym przeglądzie i wymianie wszystkiego co budziło wątpliwości jeżdżony przez niepalącą młodą i piękną kobietę. Może się coś gdzieś obtarło w międzyczasie, ale zdecydowanie w stosunku do "tych z Allegro" warty zainteresowania.

My to wiemy, ale wytłumacz to jakiemuś kupującemu z poza środowiska to niestety Cię wyśmieje :/ I kupi tanio minę a potem się tutaj zarejestruje i będzie pytał. A Ty go do powitalni odeślesz ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My to wiemy, ale wytłumacz to jakiemuś kupującemu z poza środowiska to niestety Cię wyśmieje :/

Nieprawda. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieprawda. ;)

To moze zakup sobie taka efke bez inwestycji i zacznij w koncu jezdzic. Sezon sie konczy. Jak marzysz o czym innym a nie masz kasy to za rok sobie zmienisz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×