Skocz do zawartości
Kropka

Zamierzam kupić moto ...

Recommended Posts

Jak już wspomniałam we wstępie zamierzam kupić moto. Znalazłam w Szczecinie w niezłym stanie F650 z 2004. Przebieg niby 38.000 tysięcy ale faktycznie nie wygląda na więcej.

Jak te motorki się spisują? Czy warto kupować taki rocznik?

Oj pomyłka 1994 rocznik !

Edytowane przez Kropka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motorki są fajne . ;)

Kup jutro motorek , a w piątek przyjedz na zlot .

Dowiesz się o nim wszystkiego ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wlasnie mam na sprzedaz, wiec z zakupem nie byloby problemu :P.

Prosze sprawdz w dziale sprzedaz, wciąz aktualne. A 2004 to najlepszy rocznik, bo silnik 2 spark i po tzw face liftingu, jesli w motórze jest w ogóle jakiś face, nie mówiąc o podnoszeniu czyli liftingu, po kto by taki motór podnosił, motór jest do jeżdzenia....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przebieg niby 38.000 tysięcy ale faktycznie nie wygląda na więcej.

Jak te motorki się spisują? Czy warto kupować taki rocznik?

One wszystkie mają 30 parę tysięcy - kup starszy też będzie miał 30 parę, a będzie dużo tańszy ;)

I pytanie za 100 punktów: Jak te motorki się spisują? - jakby były dobre i coś by były warte to ludzie z tego forum na pewno by na nich jeździli, a przecież .. ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cholera... Moj Dakar tez ma 38tys. I jak go tutaj wystawic....?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorry pomyliłam się o 10 lat ... to 1994 rocznik !

A nie mówiłem! :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawują się bardzo dobrze. Ważne, żeby kupić w dobrym stanie. A jak taki chcesz, to szukaj na forum od sprawdzonych użytkowników. Nie licz, że za 5tys od handlarza trafisz na okazję. Chociaż takie też się zdarzają, ale raczej bardzo rzadko i handlarz też sobie zdecydowanie więcej liczy wtedy.

Jak chcesz Fkę, to jest Kasi na sprzedaż. Sprzęt pewny i sprawdzony. Zajrzyj do odpowiedniego działu na Forum.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wygląda źle ale musisz go z kimś kto się znać sprawdzić ze zdjęcia to wiesz ... nikt Ci opinii nie wystawi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moj 2004 r tez miał 34 tyś jak kupowałem jak sie okazało później było przekrecone o 40 tyś. a wygląd igła :) niebyło do czego sie przyczepić. zawsze możesz sprawdzic w bmw stan licznika po numerze vin oczywiście stan do ostatniego przeglądu w serwisie, sprawdzsz odręki tylko musisz byc osobiście.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to nie zamierzaj tylko kupuj i ...

Ha, tylko chciałabym dobry i tani a wychodzi na to, że w tym celu musiałabym kupić dwa (jeden dobry, drugi tani) :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kup dobry .

Jak kupisz tani , to potem dołożysz i będzie dobry . Więc szkoda czasu i roboty, póki jeszcze sezon trwa podejmuj decyzję ...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale u nas jest dział 'forumowi odmieńcy' :) KTMy tez przygarniamy pod swoje skrzydła i gorzałkę na zlotach z wlaścicielami pijemy tak samo jak z właścicielami bmw i kropka ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No niestety nie pojezdzimy kupiłam ktm duke

Małego Księcia czy Dużego? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KTM Duke 390 Nowość 2013. Zobaczymy jak się będzie sprawował. Wygląda na to, że jest to moto jakie chciałam. leciutkie tylko 140 kg, moc coś koło 43 kM. Idealny do miasta, do przeciskania się między samochodami, a to własnie uwielbiam. No i może wystartuję na Gymkanie.

Jednogarowiec ;-) , z ABS'em i wyświetlaczem wszystko wyświetlającym.

A z zaproszenia do bycia forumowym odmieńcem chętnie skorzystam, bo polubiłam już to forum. No i miał być mały GS...

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli średniak ;)

Przyjemnego przeciskania i do zobaczenia na mieście. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KTM Duke 390 Nowość 2013.

A z zaproszenia do bycia forumowym odmieńcem chętnie skorzystam, bo polubiłam już to forum. No i miał być mały GS...

gratki :)

forum da sie lubic , nawet jego anarchistycznych uczestnikow przy wlasciwej tolerancji mozna lubic :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bo my jesteśmy tolerancyjni, fajni, mili, przystojni ....znaczy ja jestem :D ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale u nas jest dział 'forumowi odmieńcy' :) KTMy tez przygarniamy pod swoje skrzydła i gorzałkę na zlotach z wlaścicielami pijemy tak samo jak z właścicielami bmw i kropka ;)

pod warunikiem ze w ogole dojezdzają hihihi;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×