Skocz do zawartości
Tomasz

Kamera Go Pro lub inna ale jaka?

Recommended Posts

Hmmm, co ma innego powiedzieć Uvex? Przecież i tak jest w d... Więc ratuje twarz.

ReddyS

>tapatalk<

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Kamera była elementem między czaszką Schumachera a skałą, w którą uderzył. Jeśli przesunęła się do odpowiedniego kąta, mogła zadziałać jak młotek. Rozbiła nie tylko kask, ale i głowę kierowcy - mówi anonimowo cytowany jeden z prokuratorów."

Też mi się wydaje, że to bzdura. Poza tym kamera nie była pomiędzy czaszką a skałą, tylko kaskiem a skałą i gdyby kamery nie miał, to pewnie sama skała "nie zadziałała by jak młotek" i kask by się nie rozbił. :lol: Ten "anonimowo cytowany jeden z prokuratorów" to pewnie przedstawiciel UVEX'a. :-)

Ciekawe co na to GoPro. Ale to nie ten wątek. :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe co na to GoPro. Ale to nie ten wątek. :-)

Pewnie zrzucą to na zbyt "ostry" obraz :ph34r:

Swoją drogą.... biednemu zawsze wiatr w oczy...

Pewnie już prawnicy przygotowują odpowiednie wnioski o odszkodowanie dla rodziny, więc sprawca... must be ;-)

Szkoda trochę Schumachera w tym wszystkim ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś próbował sparować przez wifi gopro2 ze smartfonem przez aplikację gopro? U mnie nie działa (próbowałem na dwóch telefonach - sony i samsung), przełączyłem go pro na wifi smartphone/tablet i nic (telefony nie widzą kamerki), jakieś rady?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy ktoś próbował sparować przez wifi gopro2 ze smartfonem przez aplikację gopro? U mnie nie działa (próbowałem na dwóch telefonach - sony i samsung), przełączyłem go pro na wifi smartphone/tablet i nic (telefony nie widzą kamerki), jakieś rady?

Naladuj i uruchom telefon

Czuwaj

wysłano z wodoszczelnego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak zapytam...... hasło i te inne rzeczy w kamerze ustawiłeś?

Chyba że w GP2 nie ma tych opcji

gp+smartfon.jpg

Przechwytywanie+w+trybie+pe%25C5%2582noekranowym+2014-03-26+220620.jpg

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakie hasło? :shock:

Dzięki za instrukcję parowania z pilotem ale tego wyczynu dokonałem już ponad rok temu ;-) :lol:

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spodziewam się, że w 2 jest tak samo jak 3... Jedyna trudność, to hasło. A jeżeli nie widzisz, to może próbujesz w domu? Android nie chętnie przełącza się na inne sieci. Trzeba go rozłączyć i dopiero wtedy szukać.

Łatwiej Ci będzie jak wyjedziesz do lasu i tam spróbujesz.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakie hasło? :shock:

Dzięki za instrukcję parowania z pilotem ale tego wyczynu dokonałem już ponad rok temu ;-) :lol:

Nie bądź taki hop do przodu, przeczytaj do końca Ojciec..................... Rydzyk :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pierd...2 lata temu dałem za tę kamerę 1500 i muszę iść do lasu żeby wifi ustawić :lol:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bądź taki hop do przodu, przeczytaj do końca Ojciec..................... Rydzyk :-P

No, teraz mogę dać Ci lajka :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy na ile czasu wystarcza bateria w 3+ ?

Oryginał na 2h, zamiennik 1h40min, ale uzaleznione jest to od trybu nagrywania, bo np w ProTune czas jest krótszy, ja nagrywam standardowo w 1080 60kl/s, dużo większa jakość w stosunku do Hero 2, a czas nagrywania jak w Hero 2.

Jedyne co mnie torchę drażni i cięzko mi się do tego przyzwyczaić to balans czerni i bieli w porównaniu do Hero 2, poza tym jest baaaardzo ok :-)

Edytowane przez dakarowy
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to chyba mnie namówiłeś ;)

Mam wersję black - poczytaj dokładnie w necie, może nie warto wydawać dodatkowo kasy za wersję black, ja się skusiłem, ale czy te dodatkowe funkcje są mi aż tak potrzebne, to nie wiem? ;-) no chyba że Cię stać ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedyne co mnie torchę drażni i cięzko mi się do tego przyzwyczaić to balans czerni i bieli w porównaniu do Hero 2, poza tym jest baaaardzo ok :-)

Gorszy czy po prostu inny?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gorszy czy po prostu inny?

Raczej inny...

Nie znam się na tyle żeby odpowiedzieć fachowo, moje oko jednak wychwytuje różnice i to znaczne tych dwóch kamer, mam wrażenie że Hero 2 ma jaśniejszy obraz, bardziej nasycone kolory, 3+ wygląda na to że upodabnia się do Sony, jest mniej nasycony kolor, czarne pola są wyraźnie czarne (w zasadzie wszystko co czarne staje się czarna plamą - im ciemniej, im gorsza pogoda, tym bardziej), nie wiem czy to źle czy dobrze, ale dla mnie na początku pierwsze nagranie jakich dokonałem (a było to w czasie kiedy panowała zima i było szaro buro i ponuro) nie powaliły mnie na kolana, porównując oczywiście do hero 2.

Przy słonecznej pogodzie jest zdecydowanie lepszy obraz, i wtedy ewidentnie widać różnice na plus dla 3+, przy pochmurnej albo jak zaczyna się ściemniać, to obraz 3+ wg mnie wygląda gorzej, ale ja się na tym nie znam ;-)

Podobnie jest przy nagrywaniu w domu przy słabym/słabszym oświetleniu, po prostu nagranie z Hero 2 wyglądało dla mnie lepiej. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a 3+ z przycinaniem się już nie ma problemów?

Żadnych takich nie zauważyłem w działaniu samej kamery, łączenie przez WiFi z pilotem, tabletem, telefonem przez aplikację na androida, wszystko działa świetnie, jedynie jest lekkie opóźnienie w przesyle danych (filmiki) przez WiFi ale to normalne. ;-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odgrzeje kotleta natrafiłem ostatnio na wynalazek o nazwie SJ4000 przeglądając filmy jestem nią zachwycony jakością w cenie ok 400zł bije na głowę inne tanie badziewia może ktoś ma powie coś więcej ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałem że jakość nagrywanych filmów tą kamerą jest porównywalna do GoPro (na YT są nawet porównania nagrań obydwu), no i chodzi o warunki nagrywania w świetle dziennym, poza tym zdarzalo się że jedna działała jeden dzień, inna nie wytrzymała upadku z 1,5m wysokości, no i nie ma gwarancji. Sam jestem pod wrażeniem jej ceny względem jakości... obrazu..

Te inne dodatkowe niusy skutecznie mnie od niej odstraszają, choc jakbym nie miał GoPro, to pewnie zaryzykowałbym jej sprawdzenie. Podobno wszystkie mocowania od GoPro pasują równiez do niej... tyle wyczytałem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy ktoś coś widział lub wie na temat Rollei Bullet 5s Motorbike Edition. Cena + wyposażenie = kusi .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w sumie mam gorpo 3 black edition nieuzywana i go pro 2 uzywana 5 h

jesli to by mialo kogos uszczesliwic to moge sprzedac obie, moze je wystawie na forum, cena, allegro - 20% ale jakby ktos mial smaka zanim to zrobie to poprosze info na pw

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×