Skocz do zawartości
Tomasz

Kamera Go Pro lub inna ale jaka?

Recommended Posts

O ja pier.... świetna. Nie tylko jako Action Cam ale zwłaszcza jako czarna skrzynka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O ja pier.... świetna. Nie tylko jako Action Cam ale zwłaszcza jako czarna skrzynka.

jako rejestrator w samochodzie,, najlepiej chyba zamocować na dachu lub tak jak znaczek merca :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

uhm... chyba nie bardzo masz rację. pierwsze Go Pro Hero zostało zastąpione przez GoPro HD Hero, a teraz mamy znowu GoPro Hero, ale to są trzy różne kamery...

Nowa HD hero to dwójka w nowej obudowie i z mniejszą ilością funkcji fotoraficznych od hero 2.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie się ośmieszam, ale z jakiej kamery jest ten filmik, albo o co w tym chodzi?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślałem że to widać , ale masz rację ta opcja jest tylko w materiale źródłowym , jest to virb xe

wysłane kurierem

Teraz to widzę że podpis jest w standardowym układzie danych

Edytowane przez consigliero

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty to nagrywałeś?

Czym dodałeś "parametry" jazdy i ślad?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

One są niejako w standardzie , w końcu to garmin

Edytowane przez consigliero

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ok, z roweru jakość spoko, ciekawe jak z motocykla gdzie wszystko jest o wiele szybciej i drgania większe

ślad jazdy super sprawa, parametry jazdy chyba tylko jako bajer bo w sumie nie wiem do czego mogło by to służyć (no chyba, że jako rejestrator i podczas ewentualnego wypadku mogło by pomóc w odczycie prędkości itp),

na końcu trochę lipa bo miałem nadzieję, że poda wysokość tych dwóch dziewczyn ( i inne wymiary) ;)

Marku masz jakiś filmik tej kamery z motocykla?

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze nie zdążyłem . Zawsze można dołożyć czujników i pokazać jak wzrasta tętno lub bicie serca

wysłane kurierem

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakupiłem takie coś:

http://www.feiyu-tech.com/products/13/

Nie testowałem jeszcze na moto ale po wyjeździe narciarskim mogę sprzęt z czystym sumieniem polecić.

Gimbal daje radę. Wygląda delikatnie ale przeżył nawet to, że zahaczyłem nim o ziemię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedyne 300E ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja dzis kupilem Sony AS20, w weekend wezme ja na testy jak pogoda bedzie dopisywala i wrzuce jakis filmik. Przekonala mnie stablizacja obrazu i wymienne aku w tej cenie. Jak bede zadowolony z podstawowego modelu to kupie jakis bardziej wypasiony model.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja dzis kupilem Sony AS20, w weekend wezme ja na testy jak pogoda bedzie dopisywala i wrzuce jakis filmik. Przekonala mnie stablizacja obrazu i wymienne aku w tej cenie. Jak bede zadowolony z podstawowego modelu to kupie jakis bardziej wypasiony model.

Sam jestem ciekaw. Miałem AS15.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedyne 300E ?

Niestety tak ale szybko tanieje :-)

Jakieś 2 lata temu było 2000$.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam jestem ciekaw. Miałem AS15.

MT na pewno bede jezdzil w weekend i nagrywal to wrzuce. Pytanie do Ciebie jak mocowales kamere? Z boku kasku czy na gorze?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MT na pewno bede jezdzil w weekend i nagrywal to wrzuce. Pytanie do Ciebie jak mocowales kamere? Z boku kasku czy na gorze?

Centralnie na górze kasku, wtedy wystarczy kitowe mocowanie. Kształt jest taki, że nie urywa łba jak przy GoPro, klawiszologia też na plus, stabilizator fajna rzecz. Uwaga bo w obudowie kamerka miała tendencje do zaparowania przy niższych temperaturach.

To było AS15:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obawiam sie ze u mnie moze byc problem (AGV Dual) bo daszek bedzie przeslanial obraz... Zamowilem jeszcze mocowanie na bok kasku, jak odbiore to bede testowal.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×