Skocz do zawartości
Tomasz

Kamera Go Pro lub inna ale jaka?

Recommended Posts

Mial ktos do czynienia z drift ghost s? Co prawda jest juz troche czasu na rynku, ale funkcja video tagging, prosty pilot i mocna bateria to niewatpliwe plusy tego sprzetu

http://www.wideorejestratory24.pl/kamera-sportowa-drift-ghost-s-fullhd-60fps-wifi

O ile dobrze mi się wydaje to chyba Xel. ( Przy okazji - Xel, mam Tobie ten uchwyt, jednak jest lekko zaokrąglony, idealny na kask. Pw.)

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Xel (a w zasadzie Pimpuś) ma ghosta HD (wcześniejszy model). Buda jest chyba ta sama. Jojczy że ciężki, bateria rzeczywiście trzyma dobrze (tzn dobrze, ponad 3h ciągłego nagrywania). Pilota jeszcze nie skonfigurowaliśmy (plus chyba w nim bateryjka świruje), bo przecież kamerę mamy od lipca.

To jeszcze trzy grosze ode mnie: jakbym miał coś kupować, to albo gopro hero session (bo małe i lekkie), albo xiaomi yi (bo dobry stosunek ceny do jakości). Nie kupię żadnej, bo powody.

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja od dawna używam sj4000, jestem zadowolony, ale najbardziej przyzwyczaiłem się do wyświetlacza z tyłu. Można wprowadzać wszystkie ustawienie, przeglądać filmy, zdjęcia, jest podgląd, co pomaga w ustawieniu kamerki itd. Kolejna moja kamerka na pewno będzie musiała być wyposażona w taki wyświetlacz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, ale nazwy nie pamiętam. Gość ze sklepu mi polecał, ale nie wnikałem w szczegóły, bo wpadłem tylko bo uchwyty. Może podjadę przed wyjazdem na Bałkany, to sprawdzę i napiszę co to jest.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety od chwili przyciśnięcia przycisku włączenia GoPro (B3+) do momentu kiedy kamera jest gotowa do pracy mija kilka bezcennych sekund co jest wysoce upierdliwe

W modelu 4 silver jest to samo, to już nawet wcześniej wspominany mobius szybciej się uruchamiał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od siebie polecę kamerę Drift Ghost S. Cena/jakość/wyposażenie na świetnym poziomie.

Moim zdaniem biję GoPro na głowę... miałem Hero 2 HD.

Edytowane przez SoD
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nareszcie coś sensownego - jakość GP, wyświetlacz dotykowy, większa bateria, stabilizacja cyfrowa i opcjonalnie pilot

Xiaomi Yi II 4K

Edytowane przez maxiu
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja przystosowalem moja Session do pracy jako 'czarna skrzynka'. Kabel katowy USB plus powerbank 10Ah w kieszeni kurtki. Karta SD 128 gb. Calosc pozwala nagrac jakies 10h materialu, powerbank po takiej pracy zuzyty w polowie wiec kamera musi dobrze gospodarowac energia. 7ea67d6fa85960d6a423abd7e4527d16.jpg347ea50eaf8149a11c135b50bf7e22a2.jpg93fa667dfa795afb3003c4081520927f.jpg

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda na to że GoPro próbuje nadrobić straty i wydaje GoPro 5 ze stabilizacją obrazu, jest tez nowy Session 5 również z ta opcją, jeśli to prawda i będzie to działało porządnie, to pewnie niebawem będę sprzedawał moją GoPro 3+ black :-)

http://shop.gopro.com/EMEA/cameras/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy jak czyta o nowej gopro to zazwyczaj stoi na baczność :-D

Wysłane z...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i do tego można kupić drona i gimbal za 800 Euro, to już zupełnie inaczej zaczyna wyglądać :D

podoba mi się sterowanie głosem, ciekawe jak to by można było zrobić z kasku ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z którą wersją GP działa ten dron i gimbal?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja dzis odkrylem negatywna ceche session. Opcja nagrywania w petli dostepna tylko przy sterowaniu przez pilot lub aplikacje co wymusza uruchomienie wifi a tym samym wieksze zuzycie pradu. Testuje aktualnie moj zestaw - od rana zapelnilem karte 128gb nagrywajac 10 godzin materialu. Powerbank pokazal na wskazniku polowe zuzycia. Skoro session ma nagrywac na bterii 1050mAh okolo dwoch godzin to z powerbankiem 10Ah powinno to dac okolo 22h.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja dzis odkrylem negatywna ceche session. Opcja nagrywania w petli dostepna tylko przy sterowaniu przez pilot lub aplikacje co wymusza uruchomienie wifi a tym samym wieksze zuzycie pradu. Testuje aktualnie moj zestaw - od rana zapelnilem karte 128gb nagrywajac 10 godzin materialu. Powerbank pokazal na wskazniku polowe zuzycia. Skoro session ma nagrywac na bterii 1050mAh okolo dwoch godzin to z powerbankiem 10Ah powinno to dac okolo 22h.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

wyciagnalem 14h nagrania

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w jakiej cenie?

regularna /w zasadzie regulowana , żarty z cenami się skończyły ;-) / 1890 , może być w cenie wysyłka .

nie ma opcji niższej ceny , wszystko jest regulowane nową umową dystrybucyjną i sprzedaż w cenach innych /pomijam zysk , niektóre sklepy sprzedawały poniżej ceny zakupu by przyciągnąć klientów po "coś" innego/ wywala sprzedawcę z dystrybucji . o imporcie nie mówmy bo gwarancji w Polsce nie ma i nie będzie - dystrybutor przyjmuje przesyłki wyłącznie od autoryzowanych dealerów , nie odbiera od klientów indywidualnych . zysk na go pro był i jest niewielki - zarabiali ci od importu ze wschodu , bez cła i vat-u .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ma ktoś sprawdzony patent za zgrywanie zawartości karty SD na dysk zewnętrzny bez użycia komputera/tabletu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
50 minut temu, Pawel napisał:

Ma ktoś sprawdzony patent za zgrywanie zawartości karty SD na dysk zewnętrzny bez użycia komputera/tabletu?

Kupić, pożyczyć kilka kart SD.

Kartę możesz, zgubić, może się popsuć, bierz chwilówkę i kup sobie kilka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
58 minut temu, Pawel napisał:

Ma ktoś sprawdzony patent za zgrywanie zawartości karty SD na dysk zewnętrzny bez użycia komputera/tabletu?

takie cóś ;) dodatkowa masz powerbank i router :)

Edytowane przez Dziadek
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×