Skocz do zawartości
Tomasz

Kamera Go Pro lub inna ale jaka?

Recommended Posts

nie zaszkodziłoby mieć dobre miejsce montowania

Mocowanie to podstawa. Filmik z mało stabilnej kamerki Full HD wyjdzie gorzej niż z dobrze zamocowanego telefonu 5 MPix

Najważniejsze to mieć pomysł i sposób na montaż

Montaż to temat na oddzielne studia ;-)

No i jeszcze czas. Po kilku dniach nagrywania samo przejrzenie kilkudziesięciu giga jest czasochłonne a to dopiero wstęp do montowania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie też jakość obrazu jest priorytetem, więc tu go pro nawet w wersji 2 bije wszystkie inne na łeb!

Obsługa nie jest tragiczna jak się człowiek przyzwyczai, mam dwie baterie, dzięki czemu mogę w sumie nagrywać koło 4-5 h

Też jestem zdania , że Hero2 oferuje już wystarczająco dobry obraz. Nie wiem jak ma się do konkurencji bo wszedłem w system, mam dużo mocowań i żal sprzedać teraz całość ;( Ciężko więc o porównanie. Hero 1 porównywałem do kilku konkurentów i biła ich na głowę, bardzo wyraźnie.

Zastanawia mnie tylko te 4-5h o których piszesz - jesteś pewny tego czasu ?

Mi się udaje około 60minut nagrać jedynie na baterii.

Edytowane przez Neno

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak Neno, kupiłem dwie nowe oryginalne baterie od forumowego Pelka i jedna starcza mi na 2 godz nagrywania spokojnie, czasami dłużej.

Głównie nagrywam w rozdzielczości 720 i 60 klatek/s (gdyż w większej rozdzielczości a mniejszej ilości klatek nagrany materiał z trzęsącej się kamery podczas jazdy po "lesie" jest gorszy wg mnie do oglądania - w zasadzie głównie chodzi tu o ilość klatek, a GP2 w większej rozdzielczości ma ograniczona ilość klatek do wyświetlenia, a i nagrywam w "panoramie"), może to ma wpływ na czas "trzymania" baterii ;-)

W zasadzie im mniej bawię się w jej włączanie i wyłączanie, tym dłużej trzyma bateria ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też mam dwie oryginalne, fakt - już nie nowe ;)

720 60kl - też mam to samo ustawione.

Może dlatego, że ja unikam słońca i filmuję w temp -5- +25*C ? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już wiesz, że takie szanse są :P Pogadamy w listopadzie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to się pochwalę, sprzedałem Hero 2 i kupiłem Hero 3+, mam nadzieję że będzie się działo :-P :-)

Ino jeszcze karty brak :-D co za porażka, z dzisiejszych testów nici :-( :-) ale ładna taka :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wolę z tej serii:

edit: Dlaczego Dakarowe media działają, a moje nie? ;(

edit2: Słaba jakość trochę, z Burningmana lepsze!

Edytowane przez rasta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie się rozchodzi o Wasze produkcje a nie reklamówki producenta !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie się rozchodzi o Wasze produkcje a nie reklamówki producenta !

Za wcześnie na "produkcje" z 3+ bo dopiero dzisiaj ją dostałem, a nie mam jeszcze karty pamięci, jak się ogarnę to coś wrzucę ;-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No a wcześniejsze produkcje

Ja zawsze miałem jakieś video robione tym co miałem pod ręką , ale sam film to nic bo kto wytrzyma takie gnioty. Niestety wszystkie moje filmiki to taki rodzaj grafomanii w wydaniu wizualnym , dlatego podziwiam tych co mają pomysł i go realizują a wtedy nie przeszkadza brak najnowszego modelu rejestratora video. Do tego jeszcze kwestia dźwięku, raz nagrałem radio samochodowe w tle to zablokowali, bez dźwięku , wprawdzie lumixem

Z darmowym też to nie to

Dlatego dajcie coś pooglądać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marek.. produkcje jakieś tam są, ale nie każdemu się podobają :-D

taka sytuacja :-P

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo tez inne filmy drogi, ale już z jakimś podkładem niekoniecznie fajnym dla wszystkich, wazne żeby się podobało tworzącemu produkcję :-D

są i takie, poza tym uczymy się :lol:

http://youtu.be/1FsnlH3R8-M

Edytowane przez dakarowy
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marek ale chodzi o produkcje z gopro3 czy w ogóle z gopro? Tych drugich to pełno jest na forum, wejdź chociażby w fotorelacje ze zlotów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałby kiedyś zobaczyć z tych wszystkich naszych kamer coś w tym stylu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestes bardzo wybredny Marku :-P :-D

Może takie Ci się spodobają, nasze, polskie, :-)

i wszystkie ich następne ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrzuce i ja kilka ktorych jestem autorem albo wspolautorem. Wiekszosc na forum juz byla:

Za dluga wersje islandii nie moge sie zabrac a materialu jest z 3 kamer gopro do poskladania. Z paru pozniejszych wyjazdow niestety rowniez.

Edytowane przez MTBiker
  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam przymierzam sie do GoPro Hero 3+ black ale czekam do wiosny az moze ceny troche stopnieja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę Offtop, ale...

MTBiker, jak wrażenia z jazdy tygrysem? :)

dali nam 2 tygrysy na 3h raptem i to na szosowych oponach wiec to raczej byla przejazdzka niz test ... (chcielismy na 2 dni na kostkach i w zamian relacje wideo zrobic ale nie chcieli w liberty)

wrazenia ... no jedzie :D dynamiczniejszy IMHO od f800gs i na asfalcie przyjemnie sie nawija kolejne km, w terenie na szosowych oponach jakos dawal rade. mocy sporo, wiec power slide robi sie latwo.

Szeroki bak u gory, troche mniej offroadowa pozycja (troche gorzej na stojaco ale moze to kwestia braku podwyzszenia kierownicy w testowym motocyklu), zawieszenie zestrojone calkiem OK, choc do troche nawet agresywniejszej jazdy w terenie brak w nim pelnej regulacji (w reklamowym Portland to Dakar ktorym sie mozna zachwycic motocykle maja wstawione specjalnie dobrane i skonfigurowane przednie i tylnie zawieszenie Ohlinsa do zamowienia za okolo 16.000PLN )

Edytowane przez MTBiker
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×