Skocz do zawartości
dakarowy

Ochraniacze przeciwdeszczowe na buty motocyklowe

Recommended Posts

A coś konkretnie polecacie? Zależy mi na elementach fluo...może niekoniecznie cała fluo ale jakieś wstawki :-)

wyszło spod kciuka :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam jednoczęściówkę Helda i jestem z niej zadowolona. Wzdłuż boków mam długie pasy żółte, więc jestem widoczna. Może i trzeba się trochę nagimnastykować, żeby to ubrać, ale mam pewność, że mi nie będzie nic podciekać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak. Jak przez Bułgarię jechała, to urwanie chmury nas dopadło, a że długo nie było żadnego miejsca, żeby się schować, to czas na testowania był. Świetnie się sprawdziło, nie wiem, czy dwuczęściowy dałby radę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja polecam kpl z pierwszego lepszego sklepu wedkarskiego, zaplacicie 40 - 50zł za dwuczesciowy mocny stroj, tyle ze w kolorze moro ale ja i tak zakladam na to komizelke, sprawdzilem ten zestaw kilkakrotnie. Zaleta tez jest to, ze mozesz go z powodzeniem

wykorzystywac przy innych okazjach, np. na grzyby ;) Stroj jest dośc mocny ale leciutki i da sie zlozyc w mała paczuszke. Sprawdzony przy oberwaniu chmury na A1;)

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popierma Nokian66!

Miałem kiedyś przyjemność przez tydzień zrobić 2k km w deszczu, dzień w dzień deszcz, błoto, wsiadanie, zsiadania. Przed wyjazdem zakupiłem dwucześciowy komplet dedykowany dla motocyklistów z odblaskami na allegro, wytrzymał dwa dni, potem sukcesywnie się rozrywał. Kolejny komplet kupiłem już w sklepie rolniczym za 50zł, zielony- dedykowany do zbioru truskawek ;D Założyłem odblaskową kamizelkę i dzielnie służył do końca wyjazdu. W przyszłości będe polował na fajne komplety dwuczęściowe Bundeswehry Gore Tex. Wytrzymałe, oddychające i z regulacją rękawów (ważne żeby woda nie wlewała się do rękawic)

ggoretex.png

Można zakupić na jebaju http://www.ebay.pl/itm/Regen-Nasseschutz-Anzug-BW-Nasseschutzanzug-GORETEX-/390337736077?pt=NATO_Shop&var&hash=item5ae1f12d8d&_uhb=1

Inna bajka to ochraniacze na buty, miałem dwa rodzaje i wszystko poległo;/

Edytowane przez zuko
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×