Skocz do zawartości
bastiisalsa

Kupię 650 GS

Recommended Posts

Witam. Świerzy jestem w temacie, jak wspominałem nie raz. Mam zamiar nabyć 650 gs, wersja zwykła, nie Dakar - bo choć bardziej mi się podoba, czytając forum wiem, że za niski jestem (172cm). To będzie mój pierwszy motor (nie licząc rometa kadet). Nie spieszy mi się z zakupem, chciałbym dostać dobry sprzęt - nie dla majsterkowiczów. Mogę wydać (po negocjacjach z żoną) 11PLN. Będę wdzięczny za jakieś namiary, kontakty itp. Pozdrawiam wszystkich z podobnymi dylematami.

Edytowane przez bastiisalsa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niski wzrost nie jest argumentem do tego żebyś rezygnował z zakupu Dakara .

Ale kilka ciekawych Gs,ów też sie znajdzie .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja niewiele wyższa daje sobie radę(jakoś) z Dakarką. więc nie sądzę byś był za niski. kwestia dopasowania ;) Tak czy inaczej powodzenia w poszukiwaniach. Jest kilka ciekawych sztuk, obserwuj, przymierz się, przejedz i kup :)

PS. Świeży piszemy przez ż ;)

Edytowane przez aaniś
  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja niewiele wyższa daje sobie radę(jakoś) z Dakarką. więc nie sądzę byś był za niski. kwestia dopasowania ;) Tak czy inaczej powodzenia w poszukiwaniach. Jest kilka ciekawych sztuk, obserwuj, przymiesz się, przejedz i kup :)

PS. Świeży piszemy przez ż ;)

W wolnym tłumaczeniu jest NOWY

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W wolnym tłumaczeniu jest NOWY

właśnie dlatego, niech pozna panujące tu zwyczaje :D I dbałość o język polski :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę wydać (po negocjacjach z żoną) 11PLN.

aleś wynegocjował :lol: na kebaba?

Nie no tak serio serio to za 11 tys. można już wyrwać dobrą sztukę, jest tego trochę na rynku. I jak na pierwsze moto to git majonez! :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aleś wynegocjował :lol: na kebaba?

Nie no tak serio serio to za 11 tys. można już wyrwać dobrą sztukę, jest tego trochę na rynku. I jak na pierwsze moto to git majonez! :)

to będzie dobra sztuka z początku miotu ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...eh, przykro mi z powodu paskudnego błędu ort - niestety szkoła dawno za mną a Word wyręcza mnie w sprawdzaniu takich byków - obiecuę poprawę :-) 11 tysięcy PLN'ów ma byc - więc trochę kebabów będzie ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zacznij od sprawdzenia maszyn na forum w dziale sprzedam, masz gwarancje ze wiesz co kupujesz, a motki zadbane sa...

potem jesli sie nie zdecydujesz bedziesz mial punkt odniesienia - cenowy, wyposazenie i stan techniczny

w przebiegi maszyn spoza formu raczej powatpiewaj...

Edytowane przez Bond

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja niewiele wyższa daje sobie radę(jakoś) z Dakarką. więc nie sądzę byś był za niski. kwestia dopasowania ;) Tak czy inaczej powodzenia w poszukiwaniach. Jest kilka ciekawych sztuk, obserwuj, przymiesz się, przejedz i kup :)

PS. Świeży piszemy przez ż ;)

.....a przymierzyć się do czegoś przez RZ ;)

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to będzie dobra sztuka z początku miotu ...

ale bez miodu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.....a przymierzyć się do czegoś przez RZ ;)

A jak się człowiek przymierza ???

Mnie się zawsze wydawało, że trzeba RZ.ć usadowić na kanapie motka i sprawdzić ile nogom brakuje do ziemi :lol:

Edytowane przez Jarek
  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

właśnie dlatego, niech pozna panujące tu zwyczaje :D I dbałość o język polski :)

Bynajmniej :D

Ps. Tak wiem ;)

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×