Skocz do zawartości
bastiisalsa

kupić czy nie kupić - oto jest pytanie...

Recommended Posts

Nikt Ci nie napisze czy warto, można ocenić ze zdjęć czy coś jest ewidentnie kombinowane ale nikt gwarancji z obrazka Ci nie wystawi. Moto na fotach wygląda ok, cena też przyzwoita. Jedź, oglądnij, przejedź się, jak będzie ok to kup i wrzuć foty jak się cieszysz ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisał że kupił od kogoś z naszego forum .

Niech powie od kogo , poza tym do Legnicy daleko nie masz , więc jakieś popołudnie wykorzystaj .

Cena jest dobra ., widać że zadbany .

No i niebieski :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co Ty chcesz - po 12h od umieszczenia postu masowy odżew na forum :) ?

sa wakacje, ruch na forum jest mniejszy, wiadomo ze Tobie sie bazo spieszy, ale take it easy :)

jedz, obejrzyj, przejedz sie kupuj :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak z forum to powinien się znaleźć właściciel :)

Charakterystyczny punkt to brak śrubki po prawej stronie przy kierunkowskazie.

Na stopkach są jakieś wkładki gumowe, ja mam trochę nowszy i bez tych wkładek, nie wiem czy to standard.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na stopkach są jakieś wkładki gumowe, ja mam trochę nowszy i bez tych wkładek, nie wiem czy to standard.

Te wkladki to standard ale mozna je wyciagnac dzieki czemu stopa w butach enduro czy cross trzyma sie duzo pewniej na i tak waskim podnozku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poprzedni właściciel znalazł się ;-)

Za mojej kadencji moto było bez zarzutu, paliło, jeździło nic konkretnego nie dolegało. Problem był jeden, ale został wyeliminowany (można o tym przeczytać na forum).

Wymieniłem akumulator, filtry (powietrza, oleju), olej, płyn hamulcowy.

Jak można przeczytać, nowy właściciel zainwestował parę groszy.

Reasumując, gdy GS był w moich rękach świetnie się sprawował, nic mu nie dolegało. Nie był kombinowany, bity, kopany itp.

Uważam, że moto jest warte zainteresowania, było (jest?) w stanie idealnym jak na 12 letni sprzęt.

Polecam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję Wam serdecznie za udzielone odpowiedzi, dziś już nie dzwonię do właściciela, gdyż późna godzina się zrobiła - jutro z rana dzwonię i na czwartek się umawiam. Mam nadzieję kupić i cieszyć się życiem. Jak się uda - podeślę fotki...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:-) no i jest - niebieska, piękna, rycząca maszyna na moim podwórku. Jeszcze fotek nie mam, więc nie wrzucam..ale serce się raduje i dusza cieszy :-) Trzy godziny autem z przyczepką w jedną i trzy z powrotem, mam nadzieję, że pierwsze wrażenie zostanie do końca...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

super :)

gratki :)

teraz wbijaj sie na zlocik do ostrzyc - poznasz kolegow, to sie przyda... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:-) no i jest - niebieska, piękna, rycząca maszyna na moim podwórku. Jeszcze fotek nie mam, więc nie wrzucam..ale serce się raduje i dusza cieszy :-) Trzy godziny autem z przyczepką w jedną i trzy z powrotem, mam nadzieję, że pierwsze wrażenie zostanie do końca...

Gratki. Zazdroszczę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×