Skocz do zawartości
oggy

Cześć z Wrocławia :)

Recommended Posts

Witajcie :) Na imię mam Olga i jeszcze nie posiadam motocykla :( Zapisałam się tutaj by znaleźć jak najwięcej informacji o GS 650 i CS 650. Bardziej podoba mi się ten pierwszy i mam nadzieję, że niedługo stanę się właścicielką właśnie tego pięknego motocykla :)Pozdrawiam Wszystkich :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż za miłe przyjęcie i jakie liczne, bardzo Wam dziękuję :) Zabieram się do lektury, strasznie podoba mi się F650 GS, żadne inne moto do tej pory tak mi się nie podobalo. Zastanawiam się czy będzie to odpowiedni motocykl na pierwszy. Mam 173 cm, niedługo kończę kurs i idę na egzamin, na xj6 sobie radzę, zatem mam nadzieję, że i tym mi będzie szło. Jakie są Wasze opinie? Moto chce kupić dopiero na przyszły rok, ale już dziś rozpoczynam poszukiwania. Nie będę mogła wydać więcej niż max 8-9 tys. Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż za miłe przyjęcie i jakie liczne, bardzo Wam dziękuję :) Zabieram się do lektury, strasznie podoba mi się F650 GS, żadne inne moto do tej pory tak mi się nie podobalo. Zastanawiam się czy będzie to odpowiedni motocykl na pierwszy. Mam 173 cm, niedługo kończę kurs i idę na egzamin, na xj6 sobie radzę, zatem mam nadzieję, że i tym mi będzie szło. Jakie są Wasze opinie? Moto chce kupić dopiero na przyszły rok, ale już dziś rozpoczynam poszukiwania. Nie będę mogła wydać więcej niż max 8-9 tys. Pozdrawiam :)

Cześć.

.....nie tylko na pierwsze moto,to dobry wybór.Będziesz zadowolona.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż za miłe przyjęcie i jakie liczne, bardzo Wam dziękuję :) Zabieram się do lektury, strasznie podoba mi się F650 GS, żadne inne moto do tej pory tak mi się nie podobalo. Zastanawiam się czy będzie to odpowiedni motocykl na pierwszy. Mam 173 cm, niedługo kończę kurs i idę na egzamin, na xj6 sobie radzę, zatem mam nadzieję, że i tym mi będzie szło. Jakie są Wasze opinie? Moto chce kupić dopiero na przyszły rok, ale już dziś rozpoczynam poszukiwania. Nie będę mogła wydać więcej niż max 8-9 tys. Pozdrawiam :)

Witaj

wygląd wyglądem, ale koniecznie musisz się przymierzyć i bujnąć ;) wzrost masz ok, ale to jest jeden cylinder, wielu to "po chwili" zupełnie nieodpowiada... jest tez ryzyko że dziś się przymierzysz a jutro będziesz ganiać by kupić na już :twisted:

we wro masz wystarczająco GSów do przymiarki, jeśli podejmujesz ryzyko przedwczesnego zakochania się to pisz na prv ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, idź za głosem serca i kupuj Gs-a, nikt ci nie mówi że musisz do końca zycia nim jeździć, znudzi się to kupisz inny;)

Pozdrowionka dla Wrocławia - wiążą mnie z nim szczególne wspomnienia mmmm....;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×