Skocz do zawartości
Mutomb

[S] BMW F650GS Dakar 2002r. 37tys km, no ABS

Recommended Posts

Motocykl zostal SPRZEDANY. Nowemu nabywcy zycze bezawaryjnej jazdy i wielu pozytywnych wrazen.

Prosze o zamkniecie tematu.

Dakar%2520SPA01.JPG

Dakar%2520SPA02.JPG

Dakar%2520SPA03.JPG

Dakar%2520SPA04.JPG

Dakarr08.JPG

Dakar%2520SPA05.JPG

Dakar%2520SPA06.JPG

Dakar%2520SPA07.JPG

Dakar%2520SPA08.JPG

Dakar%2520SPA09.JPG

Dakar%2520SPA10.JPG

Dakar%2520SPA11.JPG

Dakar%2520SPA12.JPG

Edytowane przez Mutomb
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki panowie :). Czarka jest jednak ladniejszy :). Ten motocykl mial byc u mnie jeszcze bardzo dlugo ale wyszlo tak, ze zakupilem w marcu X-challenge. Szkoda zeby sie kurzyl tym bardziej ze jezdze niewiele. Oddam w dobre rece :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak czy tak - nie szkoda Ci tak fajnego wypieszczonego motka oddać w obce ręce ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak czy tak - nie szkoda Ci tak fajnego wypieszczonego motka oddać w obce ręce ?

Kurde... No szkoda... Alik, Rampus i Enlil sie pewnie smieja ze wystawiam go od zlotu w Jodłowie i zdecydowac sie nie moge. Prawda jest taka ze mam obecnie 4 moto zarejestrowane na siebie i patrza sie na mnie krzywo w domu :). A chodzi mi po glowie cos jeszcze.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawda jest taka ze mam obecnie 4 moto zarejestrowane na siebie i patrza sie na mnie krzywo w domu :). A chodzi mi po glowie cos jeszcze.

W takim razie rozumie skąd masz taki przebieg :)

Znam takie "prześladowanie" rodziny :D

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

e tam ładniejszy wcale mój nie jest ...mnie się strasznie podoba właśnie to malowanie :) ...puszczam link do znajomego :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak ktoś szuka Dakara, to w lepszym stanie ciężko będzie znaleźć. Nie śmieje się, a raczej rozumiem, dlaczego tak ciężko ci się z nim rozstać.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znalazlem jeszcze zapasowy bialy klosz z wkladem i zarowka do kierunkowskazu i nowa swieczke. Tez dam a co :)

Edytowane przez Mutomb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łączę się z Tobą w bólu. Oby się szybko sprzedał w dobre ręce. ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łączę się z Tobą w bólu. Oby się szybko sprzedał w dobre ręce. ;)

Aliku bedzie dobrze. Kupie sobie za to na oslode wypasny amortyzator na tyl do czelendza :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wystawilem na otomoto... Zaczna sie dziwne telefony :)... Dam rade..

chca sie z Toba umawiac na randki w ciemno :) ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chca sie z Toba umawiac na randki w ciemno :) ?

Za stary jestem na randki w ciemno ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciagle aktualne. Zainteresowanie rosnie wiec zaczalem przegladac dokumenty... Oprocz standardu czyli dowodu rejestracyjnego, ubezpieczenia, ksiazki pojazdu posiadam takie rzeczy jak FVAT zakupu i gwarancje z salonu przez pierwszego wlasciciela, instrukcje i ksiazke serwisowa w dwoch jezykach (lacznie 4 ksiazeczki), wyciag z homologacji, fakture za przeglad i wydruk z komputera po zakupie, wiekszosc faktur za czesci w tym wszystkie na akcesoria, instrukcje olejarki i schemat instalacji elektrycznej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co to za wynalazki są poprzykręcane przy owiewce? Jakaś płytka ze śrubkami.. co to?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co to za wynalazki są poprzykręcane przy owiewce? Jakaś płytka ze śrubkami.. co to?

Od lewej: stery olejarki (?), płyta pod GPS, woltomierz + termometr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokladnie tak jak napisal rasta. W srodkowej czesci byl tam wczesniej zamontowany uchwyt Touratecha do Montany ale przenioslem do innego moto. Mozna tam w zasadzie upakowac jakis inny uchwyt przykrecajac do tej srodkowej plytki. Jest z aluminium o grubosci okolo 2mm takze nawet gwintowac w niej mozna. Tak to wygladalo wczesniej

Kokpit01.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zdjęcie było robione tak bliżej równika ??? Tak jakoś na bok przechylone :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A nawet dobrze nie pamietam. Chyba jest kadrowane z wiekszego ale glowy nie dam :).

W ktoryms watku bylo odnosnie opon. One takie bardzo tragiczne nie sa. Do polatania w miare blisko lub w lekkim terenie stykna. Gdyby Dakar sie nie sprzedal to 7 wrzesnia pojade na tych wlasnie oponkach do Czech na wyscigi w Brannej motocykli zabytkowych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdyby Dakar sie nie sprzedal to 7 wrzesnia pojade na tych wlasnie oponkach do Czech na wyscigi w Brannej motocykli zabytkowych.

No tak .... 2002 rok :D

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to 7 wrzesnia pojade na tych wlasnie oponkach do Czech na wyscigi w Brannej motocykli zabytkowych.

No tak .... 2002 rok :D

no tak..., Jareczkowi z rana humorek sie wyostrza... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×