Skocz do zawartości
Pawel

Przejściówka do zapaliczki

Recommended Posts

Czesc!

Gdzie można kupić przejściówke do zapalniczki taką żeby podłączyć łądowarkę. Nie wiem czy wątek juz nie był poruszany ale może ktoś ma świeże informacje na ten temat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kupiłem w "Agrolu" ( sklepie z częściami do ciągników ) od ciągnika C-330 ma jakieś takie gniazdo nie bardzo wiem do czego i wtyczka pasuje IDEALNIE !!!! a cena 5.50 zł razem z gniazdem :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

słyszałem o tym kiedyś na zlocie od RychaBMW kolegi zasłużonego klubowiczaBMWpolska :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem to z " autopsji " pasuje na 100 % . Właśnie zrobiłem ładowarkę do aku w dwóch zakresach praca ciągła ( buforowa ) czyli podłączasz ładowarkę właśnie przez to gniazdo np. na cała zimę a ładowarka sam decyduje kiedy i jakim prądem ładować aku do optymalnych parametrów lub zakres 2-gi ładowanie na "szybko" czyli okazjonalne podładowanie wg potrzeb...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kupiłem w Larssonie w Gdańsku za ok 50 PLN przejściówke. Elegancka z kapslem zamykającym. Mój kolega Adam mi ją podłączył i zamontował. Jest usytuowana przy kierownicy, osłonięta czanrą osłonką aby sie uszkodzenia mechaniczne nie wdarły. Na górze założony "płaszczyk samozgrzewalny" co by ew. woda problemów nie narobiła. Stare czyli oryginalne gniazdko zapalniczki mi zdemontował i do jego kabli podłączył nowe czyli to duże samochodowe. Elegancki pozabezpieczał. Na początku napięcie "lekko skakało" między 13-14 ale coś mi tam też pozmieniał pododawał i jest na równe 12.

Miałem też problem z zegarkiem który mi nei działał. Okazało sie że miałem chipa przepalonego 10W. już wymieniony. z Jego Pasata :lol:

Jak będzie ktoś chciał to podać nr wyśle MMS foto.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można też za 3 zł kupić w elektronicznym małą wtyczkę zapalniczki, za 1 zł metr przewodu dwużyłowego i za 4 zł duże gniazdo zapalniczki, zlutować i resztę wydać na piwko lub paliwko

T.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×