Skocz do zawartości
rafix7

Hostel przyjazny motocyklistom

Recommended Posts

Witam forumowiczów,

Może trochę nietypowy temat ale po wizycie piątej sztuki BMW postanowiłem opisać obiekt na naszym forum.

Mianowicie, chciałbym wam polecić nowy obiekt noclegowy w centrum Polski - we Włocławku (tak wiem, że jest tutaj dużo dziur.. może dlatego w swoim BMW zmieniłem przód ;-) ) w którym możecie odpocząć, przespać się przed dalszą jazdą. Jako, że właściciele są motocyklistami oraz manager (czyli ja), Hostel Fabryka jest przyjazny dla motocyklistów. Mamy duży (bezpłatny) monitorowany i zamykany parking. Wystrój utrzymany jest w fabrycznym stylu co za tym idzie przypadnie większości maniaków motoryzacji. Oczywiście przy wszelkich problemach służę pomocą. W tamtym miesiącu z dnia na dzień zamówiłem właścicielowi dużego GSa z Finlandii oponki oraz zorganizowałem ich wymianę. Ceny są również bardzo przystępne ale o tym nie będę pisał bo nie chciałbym żeby wpis ten wyglądał jak ogłoszenie ;-) Po więcej informacji odsyłam na stronę: www.hostel-fabryka.pl

Tak więc serdecznie zapraszam wszystkich motocyklistów! (Możecie liczyć na specjalne przywileje :beer: )

Pozdrawiam!

Rafał

post-140-0-48503900-1376387996_thumb.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×