Skocz do zawartości
pitersc

Wimal1

Recommended Posts

serce wali jak głupie więc nie bardzo wiem co napisać - mam nadzieję, że to nie o niego chodzi chociaż to zbyt duży zbieg okoliczności...

http://advrider.pl/viewtopic.php?f=68&t ... ead#unread

post z advrider.pl

wimal2.jpg

wimal zamówił właśnie 2 koszulki dla siebie

wimal1.jpg

...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W przyszłą sobotę Miał z nami jechać na BMW Motor Days do Bydgoszczy, na ADV forum tłumaczyłem Mu jeszcze drogę dotarcia na miejsce, kurcze nawet nie mieliśmy okazji poznać się osobiście :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...życie jest często ekstremalnie niezrozumiałe, czemu akurat ten człowiek ?

"Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, bo przyjaciela straciłbyś…"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[*]

od czasu do czasu mam dostęp do internetu. Wszedłem dzisiaj i szok. Załamała mnie ta wiadomość, bo nie zdążyłem go poznać osobiście, a już nie będę miał okazji. Mogę zadeklarować wsparcie dla rodziny przelewem internetowym jeśli ktokolwiek będzie taką pomoc organizował

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rzeczywiście: Zawód: Kierowca Wielkiej Ciężarówy!!

Rany.. w ostatnią środe byłem na pogrzebie motocyklisty Marcina

*post został edytowany przez administratora, usunięte zostały treści pośrednio naruszające ustawę o ochronie danych osobowych*

Nasz Wimal1 jest z Gniezna to chyba poznańskie.. czy ktoś by sie tam wybrał na pogrzeb? czy jego rodzina nie miałaby nic przeciwko?

Przykro tracić kogoś a w dodatku osobe z naszego forum, naszej motocyklowej rodziny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[*]

Jesli udalo by mi sie wziac wolne w pracy to moze bym wie wybral na pogrzeb. No i oczywiscie jesli rodzina niema co do tego zastrzezen

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na advrider.pl jest wątek założony przez jednego z bliższych kolegów Wimala, który u nas chyba nie gości - tam powinny się pojawić informacje i szczegóły, jeśli w ogóle rodzina będzie sobie życzyła "naszej" "motocyklowej" "pomocy" na pogrzebie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:shock: :shock: :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem co napisac.

R.I.P. (Rest in peace) :cry: Obys tam tez jezdzil czym tylko zapragniesz.

Bardzo sympatyczny czlowiek, az żal. Łzy sie cisną

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[*]

z całego serca życzę Ci tego samego co krzyzak: "Obys tam tez jezdzil czym tylko zapragniesz".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fatalnie :-(

rozmawiałem z nim na Adventure Rider

Wiadomość

cześć

w dniach 6-8 sierpień jest zlot F650GS koło Konina - jęśli kolega jest chętny to mozemy posmigać razem

dane :

http://f650gs.pl/viewtopic.php?f=22&t=1024

pozdrawiam Klod

Czesc KLOD.

Bardzo chetnie bym pojechal bo jeszcze nigdy nie bylem na zadnym zlocie!! Moto dopiero od 2 tygodni .

Ja jestem kierowca wielkiej ciezarowki i teraz jestem w trasie. W domu bede dopiero 30.08-06.09!!

Taka chora praca .

Gdybys w tym terminie slyszal o jakiejs imprezie to moze uda mi sie wyrwac z domu na jeden dzien. Nieststy tylko jeden-mam male stadko urwisow 7+5+1 i kiedy tata wraca do domu to maja swieto

Pozdrawiam

_________________

BMW F650GS

Fatalnie :-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co wy gadacie?!!! :lol: Boże:( Ja nie wiem kim on był ale dzięki niemu trafiłem na to forum. Jestem zarejestrowany również na forum ADV i tam zamieściłem link z adresem do instrukcji obsługi do 650 gs, on chciał mi przesłać tą instrukcje po polsku, napisałem do niego wiadomość i się zastanawiałem czemu nie odpisuje, teraz wiem;(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo mi przykro.

Z całego serca współczuję rodzinie. Sam do niedawna prowadziłem ciężarówkę i wiem jak rodzina czeka, kiedy się jest w długiej trasie.

Wimal1, Szerokości na Niebieskich Trasach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×