Skocz do zawartości
tomciowis

Kupię BMW 650 - do 10000zł

Recommended Posts

Witam szanowne grono. Jak w temacie, poszukuję motocykla sprawdzonego, zarejestrowanego, sprawnego. Planuję jazdy wokół komina oraz dalsze wakacyjne wypady więc dodatki typu kufer-kufry mile widziane. Mam 187cm wzrostu ale z tego co wyczytałem na forum to nie powinno być problemu. Cena to około 6000zł. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie o sensownym moto na sprzedaż to chętnie się mu przyjrzę. Nowa oferta to 10000 zł.

Edytowane przez tomciowis

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za 6000 coś bardzo sprawdzonego i pewnego będzie raczej trudno znaleźć. Tutaj masz motek, który z pewnością ze względu na prace serwisowe i wyposażenie jest więcej wart niż 7000.- ( aktualna cena ) http://f650gs.pl/topic/5381-s-bmw-f650/

A tutaj cała reszta w różnym stanie i różnych cenach i różne modele. http://f650gs.pl/forum/7-sprzedam/

No to udanych poszukiwań :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

imho przy prawie 190cm będziesz na zwykłej 650 wyglądał jak na skuterze lub Sancho Pansa na ośle

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

imho przy prawie 190cm będziesz na zwykłej 650 wyglądał jak na skuterze lub Sancho Pansa na ośle

A to co byś proponował za 6k zł ? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to co byś proponował za 6k zł ? ;)

AT RD04 z zajechanym V2? Edytowane przez Logan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

AT RD04 z zajechanym V2?

Logan, koty dobrze nie wpływają na Twoje myślenie.

;)

PS. Rampus ma dużo więcej niż 190 cm i proszę - daje sobie radę i nawet z Pasażerką podróżują i to nie dookoła komina.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aliczku, to była tak zwana ironia ;) Za 6k trzeba mieć niebywałe szczęście. Ten od Kasi jest niespotykaną okazją.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem w trakcie wymiany informacji z Kasią. Jej moto ma dobre referencje, może coś z tego pożytecznego wyjdzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem w trakcie wymiany informacji z Kasią. Jej moto ma dobre referencje, może coś z tego pożytecznego wyjdzie.

Lepiej nie trafisz ;]

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam 184 czyli tylko 3 cm mniej niż ty i nie ma problemu. Dla większego komfortu w terenie wystarczy tylko kierownicę podnieść.

DSC04835.JPG

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Forumowa jest w trakcie rozmów cały czas. Kto wie. Tamten tylko proszę o opinię. O co biega z tym ST?

Edytowane przez tomciowis

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Forumowa jest w trakcie rozmów cały czas. Kto wie. Tamten tylko proszę o opinię. O co biega z tym ST?

O co chodzi ... moze link cos rozjasni

http://faq.f650.com/...Differences.htm

troche lektury przed snem nie zaszkodzi. historia dla ciekawosci ...

model spec dobrze opisuje roznice miedzy f650, ST, f650gs itd

Edytowane przez MTBiker

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ST - jest to wersja miejska zwykłego Funduro. Jest niższa i ma z przodu 18 calowe koło (w zwykłym F650 masz 19)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już przestań się przyglądać , tylko kup od Kasi .

Przyjdzie nowy forumowicz , poczyta , zapłaci i będziesz miał po 2 oo .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się przymierzam do sprzedaży mojego F650, ale do końca sezonu chciałbym jeszcze na nim pojeździć:) To klasyczne F650, rocznik 1998, sprowadzony ze Szwajcarii, Jestem jego drugim właścicielem w Polsce. Ma akcoseryjną szybę, nowy napęd, nowe opony. Jeśli jesteś zainteresowany, daj na priva, pogadamy:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mała zmiana planów, wpadło parę złotych i od dzisiaj mogę przeznaczyć na motka 10000zł. Sezon już w zasadzie się kończy więc pośpiechu wielkiego nie ma, może ktoś planuje zmianę na przyszły rok to jakby co to jestem. Motocykle które przewinęły się w tym temacie nadal biorę pod uwagę.

Edytowane przez tomciowis

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×