Skocz do zawartości
tomciowis

Kupię BMW 650 - do 10000zł

Recommended Posts

Mam do sprzedania GS za dobre pieniądze a konkretnie za 9500 (2005 rok) cena podyktowana jest kiepskim stanem plastików, ale kwestia mechaniki bardzo na plus.

Jeśli będziesz zainteresowany to śmiało dzwoń 519 498 675 wszelkie foty na maila.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podłączę się do tematu. Również poszukuję motocykla max 10k pln. Mam Drag Stara 1100, a teraz chciałbym jako drugi, zabaweczkę do dalszych wyjazdów z synem (3 dni >1000km) , może jakąś wyprawę latem np 10dni, wygodniejszą na nasze drogi . Troszkę bym chciał z asfaltu zjechać, na początek powiedzmy 20%. Nie wydam więcej bo nie wiem czy mi się spodoba, a nawet jeśli się spodoba to za rok sprzedam dwa i 1200 jakiegoś (R, K) posukam za 30-40k , więc nie chcę dużo stracić przy odsprzedaży.

Pośpiech jak to mówią nie jest wskazany, ale słyszałem ze takim sprzętem można śmigać do pierwszych śniegów, a zaawansowani nawet po białym .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, znalazłem takiego oto motka: http://otomoto.pl/aprilia-pegaso-650-i-e-garda-M3803636.html ponoć prawie to samo co bmw. Moto jest z Poznania, po rozmowie telefonicznej wydaje się być wart uwagi ale mam ponad 200 km do niego. Czy ktoś z okolic mógłby zerknąć, oblukać i dać znać czy warto jechać po niego? Z góry dziękuję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tylko ten szczegół: "PRAWIE to samo co BMW" :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie jeździlem BMW ale aprilie mogę szczerze polecić. Jest to mój pierwszy motocykl i i mi daje sporo frajdy z jazdy nawet w 2 osoby. Jeśli chodzi o awaryjnosc to jedyne co zrobiłem to sprzęgiełko rozrusznika ale przypadlość również BMW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki chłopaki, namierzam jeszcze jedną z otomoto. Sprzedawca to firma JANOSIK. link- http://allegro.pl/ap...3517508684.html budżet nieco przekroczony ale żonę już urobiłem, dostanie łapówkę. Z tego co wyczytałem o tej firmie to wydaje się być ok.

Edytowane przez tomciowis

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tylko ten szczegół: "PRAWIE to samo co BMW" :lol:

wcześniej miało być tylko bmw ale po obejrzeniu kilku paździerzy rozszerzyłem zakres marek. Zresztą i tak forum z czasem zrobi się multimotocyklowe jak nie teraz to wkrótce kiedyś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

forum już jest z odmieńcami, ale nawet nasz Admin chce sprzedać gacie i przesiąść się na GS-a z cyckami :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jestem znawcą, zwłaszcza turystyków, ale byłem kiedyś we Włoszech, raz w Hiszpanii, Francji i po raz kolejny, latem w Grecji. Widziałem jak tam się jeździ, ile tam się jeździ , do czego służy motocykl. Jakim trzeba być naiwniakiem żeby wierzyć w przebieg 20k km w pięcioletnim moto. Nawet w PL więcej jeździmy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jestem znawcą, zwłaszcza turystyków, ale byłem kiedyś we Włoszech, raz w Hiszpanii, Francji i po raz kolejny, latem w Grecji. Widziałem jak tam się jeździ, ile tam się jeździ , do czego służy motocykl. Jakim trzeba być naiwniakiem żeby wierzyć w przebieg 20k km w pięcioletnim moto. Nawet w PL więcej jeździmy.

Jeżeli chodzi o Grecję, to parę lat tam mieszkałem i mogę zapewnić, że:

- po pierwsze nie umieją cofać liczników :lol:

- po drugie, nie znają się na sprzętach i oddają do autoryzowanych serwisów, no chyba że mają znajomych z Polski, którzy im pomogą z głupią wymianą oleju :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o Grecję, to parę lat tam mieszkałem i mogę zapewnić, że:

- po pierwsze nie umieją cofać liczników :lol:

- po drugie, nie znają się na sprzętach i oddają do autoryzowanych serwisów, no chyba że mają znajomych z Polski, którzy im pomogą z głupią wymianą oleju :-D

Patrz .... wyjechałeś i od razu taki kryzys ich dopadł ;)

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się przymierzam do sprzedaży mojego F650, (...)

I ci dalej 8-ma klaso? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłem Moto Guzzi breva 750, 2005r. od 1 właściciela z Niemiec, pełna dokumentacja, przebieg 15000 potwierdzony. Niestety cena wyższa od tych z allegro ale myślę że warto było dla siebie. Same moto zarąbiste, silnik V2, suche sprzęgło, kardan, wtrysk. Dźwięk silnika bajka. No i to będzie jedyne Guzzi w Bolesławcu chyba. Jeśli jest na oto moto to szukaj gościa z Bolesławca, firma Motór.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko, ja poszukam jednak BMW, byłbym chory gdybym nie spróbował. Jak mnie wciągnie to sprzedam Draga i kupię większe , powyżej 30k, co by na kilka sezonów polatał. Mieżyłem się wczoraj do BMW, na giełdzie we Wrocławiu , wysokie to dziwne uczucie. Chłop sprzedawał f650gs (2005), obniżona kanapa (głowe niższy odemnie), stałem całymi stopami na ziemi , nogi niemal proste (podobno przesiadka na f700 bo niższa). F800GS stał obok, to na palcach stałem (chłop jeździ, stanąłem obok i kurde niższy z 5cm), tył podobno ma na maxa w górę.

Edytowane przez Krzysiek75

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko, ja poszukam jednak BMW, byłbym chory gdybym nie spróbował. Jak mnie wciągnie to sprzedam Draga i kupię większe , powyżej 30k, co by na kilka sezonów polatał. Mieżyłem się wczoraj do BMW, na giełdzie we Wrocławiu , wysokie to dziwne uczucie. Chłop sprzedawał f650gs (2005), obniżona kanapa (głowe niższy odemnie), stałem całymi stopami na ziemi , nogi niemal proste (podobno przesiadka na f700 bo niższa). F800GS stał obok, to na palcach stałem (chłop jeździ, stanąłem obok i kurde niższy z 5cm), tył podobno ma na maxa w górę.

Widziałem tego f650gs z 2005 był bardzo ładnie zachowany , jednak cena była lekko abstrakcyjna (18 tysi) Pewex powiedzieli by co poniektórzy ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobno tyle dał za gołego i sporo zainwestował, historja motocykla trochę niejasna i kolega zmarkotniał jak o nią zapytałem, a w sumie to rozmowny wesoły chłop, ale nie przygotował odpowiedzi na to pytanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytałeś go może czy nie był malowany? Bo kolor taki mało "beemkowy" był ja w każdym bądź razie taki lakier na gs-ie widziałem pierwszy raz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×