Skocz do zawartości
HeXeN

[S] Uszczelkę typu U

Recommended Posts

Witam,

razu pewnego stałem się posiadaczem dość pokaźnej długości odcinka uszczelki typu U. Zastosowań jest wiele, jednak w moim przypadku przydała się nie raz podczas modyfikacji komputerowych. Uszczelka ta wykonana jest z bardzo elastycznego materiału co pozwala na użycie jej nie tylko do prostych odcinków blachy. Chroni ona nas przed zadraśnięciami o ostre krawędzi metalu, laminatu, szkła (nie stosowałem), tworzyw sztucznych. Poniżej przykładowe zastosowanie :lol: (wiem ;) CD nie jest takie ostre ).

uszczelka_2.jpg

uszczelka_3.jpg

Cena za 1m to jedyne 5zł. Przy 10m jedenasty gratis :lol:

Pozdrawiam

HeXeN

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nadzieje ze nie zrobisz sobie tutaj taniego forum aukcyjnego nie zwiazanego z motocyklami... :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj panowie... nie zamierzam zarzucać was tym co sprzedaje na allegro bo w 99% nie zainteresował bym żadnego z was! A uszczelka przy naprawach/ modyfikacjach się wam może przydać jak było w moim przypadku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

spoko spoko :lol: nasłałem na Was TomkaHexena, bo może jego "gumka" nada się Wam w dziale "Nasze samoróbki i modyfikacje" ;)

z mojego pomysłu i projektu kartonowego i Tomka dremla-wyżynarki powstały podwaliny mocowania do gps, komórki itp

DSC00401s.jpg

zgadnijcie gdzie to mocowane będzie :lol:

może "gumka" na to się np nada, choć pomysł jeszcze jest w toku - dlatego też nie założyłem na razie wątku w "Nasze samoróbki i modyfikacje" :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę MiKo, że powinieneś popracować nad krawędziami... może by to gumką HeXeN'a opier@#%& dookoła??

Witam Kolegów motocyklistów :lol:

Mam na imię Tomek, mowią na mnie różnie

Oj oby przez ten post nie przyległa do Ciebie kolejna ksywka panie gumka :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Myślę MiKo, że powinieneś popracować nad krawędziami... może by to gumką HeXeN'a opier@#%& dookoła??

początkowo pomysł miałem żeby na CNC projekt posłać ale to za dużo "zachodu" poza tym przy cnc byśmy sobie w garażu z Tomaszem nie :drinkbeer: :beer: :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koniec już :lol: bo HeXeN'owi zaśmiecamy wątek z gumką... wrzucaj to na samoróbki i jakieś foty zapodaj z montażu.. ja wiem gdzie, bo mi powiedziałeś w Mikorzynie :lol:

A wygląda bardzo ładnie, naprawdę. Tylko jak to przykręcisz bo tych śrubek no tam.. wiadomo gdzie, bo one chyba trochę wpuszczone w obudowę są..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

generalnie to nie zaśmiecanie... bo gdyby tak rozwijać ... to i pomysły na użycie gumeczki by przyszły ;)

MiKo wspominał ze ciepło przyjmujecie nowych :lol: ale aż tak ciepło? :lol: Dzieki chłopaki!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MiKo ja podobny patent w garażu wyrzeźbiłem tylko, że mocowany na 2 śrubach (wiadomo jakich :lol:)

Nie nacieszyłem się nim jednak bo spaliłem GPSa :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×