Skocz do zawartości
marcin198787

F650GS, czy ta wersja to "lejdis"?

Recommended Posts

To jest moje moto,

Jest mi na nim bardzo wygodnie i jak na razie nie chcę zmian....

jeździłeś na innym? masz porównanie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeździłeś na innym? masz porównanie?

Ale proszę nie nakłaniać kolegi do zdrady, to nieetyczne :?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to faktycznie ta z allegro ma obniżaną kanapę, a raczej miała, bo się sprzedała :/ "Mądry polak po szkodzie" :/ Także szukam dalej.

W uzupełnieniu:

Gees wysokość siedziska:

niska kanapa - 78 cm

wysoka kanapa - 82 cm

W Dakarze:

niska kanapa - 83 cm

wysoka kanapa - 87 cm

Prześwit:

gees - 146 mm (gotowy do jazdy, zatankowany - bez ładunku)

dakar - 196 mm (j.w.)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale proszę nie nakłaniać kolegi do zdrady, to nieetyczne :?

Oj tam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki za odpowiedzi :) Jedno pytanie. Czy moto z przebiegiem 64 tys. "da radę" czy lepiej rozglądać się za czymś, co ma mniej nakręcone na licznik?

http://otomoto.pl/bm...s-M3764697.html

Do Olkusza mam tylko 100km.

Jesli wszystko z nim wporzadku to przebiegiem sie nie przejmuj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki za odpowiedzi :) Jedno pytanie. Czy moto z przebiegiem 64 tys. "da radę" czy lepiej rozglądać się za czymś, co ma mniej nakręcone na licznik?

http://otomoto.pl/bm...s-M3764697.html

Do Olkusza mam tylko 100km.

Jak będziesz w Olkuszu to zapraszam na kawę to pogadamy, może się dogadamy :)

P.S.

Tego motka z ogłoszenia oglądaliśmy tydzień temu z Pzukiem dla jego znajomego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeździłeś na innym? masz porównanie?

Jeździłem... W tym sezonie przejechałem trochę na 1200rt... Nie ma co porównać. Co by nie powiedzieć to gs zawsze dostanie w dupę w porównaniu z rt... a jednak wolę gs-a. Dlaczego??? A skąd ja mam kurna wiedzieć??? Może właśnie za te minusy?? Może było za mało tego "trochę"?

A może dlatego, że panuję nad SOBĄ na gs-sie?? Może po prostu się boję większego?? Sam się często zastanawiam.

Ale proszę nie nakłaniać kolegi do zdrady, to nieetyczne :?

A wprost przeciwnie... kusić... nikt się z moto żenił nie będzie :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pepsi001, jeśli będę to skorzystam z zaproszenia, dzięki :) Dogadamy się? Chcesz się pozbyć R1150GS z avatara w cenie F650GS? ;)

Możesz coś więcej powiedzieć o tej eFce? Jak ze stanem mechaniki, jak wizualnie się prezentuje? Ostatnio widziałem jeden egz., rysa na rysie, cały moto odrapany, wyglądał tragicznie. Oglądaliście i nie kupiliście bo?

Jest jeszcze ten

http://otomoto.pl/show?id=M3403911

Moja szybka krótka wiadomość do sprzedawcy:

"Witam.

Czy jest możliwość otrzymania dokładnych zdjęć sprzedawanego przez Pana BMW F650GS? Czy sprzedawana wersja ma obniżaną kanapę czy standardową? W jakim stanie jest napęd/opony, ile orientacyjnie km było na nich przejechane? Czy motocykl był lakierowany? Czy po przebiegu 50tys. km był przeprowadzany serwis?

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną ostateczną, czy jest możliwość negocjacji?"

I jego jeszcze szybsza odpowiedź:

"Witam

-motocykl posiada seryjna kanape ale na zawieszeniu jest mozliwosc obniżenia motocykla

-naped jest nowy przejechane ma może 50km

-motocykl jest na 1000% nie lakierowany -gwarantuje

-motocykl przeszedł duzy serwis wraz z wymianą napedu co wczesniej wspominałem

-negocjacja jest mozliwa na miejscu po ogledzinach motocykla przez Pana

dodam iż motocykl w zeczywistosci wyglada jak nowy wiem co mówie zapraszam

pozdrawiam"

Jeśli facet dałby radę podjechać gdzieś w okolice Częstochowy (pisze, że istnieje możliwość transportu), to też chętnie zobaczyłbym ten egzemplarz, bo kusi wyposażeniem i myślę, że w cenie 15-15,5 tyś. byłoby warto? W każdym razie jutro do niego zadzwonię i zobaczymy czy dałby radę spotkać się gdzieś w połowie trasy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mówiąc o dogadaniu miałem na myśli swojego GSa którego wystawiłem w dziale "sprzedam" :)

A ten z ogłoszenia prezentował się "na żywo" ogólnie bardzo przyzwoicie, silnik i prowadzenie też wydają się OK.

Tylko zastanawiające było dlaczego przedni błotnik polakierowany jest tylko od zewnątrz i dlaczego ma zwykłe przewody hamulcowe a nie w oplocie jak powinny być w tym modelu - nasze podejrzenie; mógł być wymieniany przód, tym bardziej że w garażu stoi 1200-tka ze zmielonym przodem.

Kolega zauważył jeszcze że kontrolka temp. płynu coś za długo mryga zanim zgaśnie - nasze podejrzenie; zbliżająca się awaria pompy wody (na forum o tym podobno pisano:)

Do tego doszedł brak ABSu i grzanych manetek i chłopak zrezygnował z zakupu.

Zaznaczam że nie jesteśmy mechanikami ani blacharzami i możemy się mylić.

Edytowane przez pepsi001

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest jeszcze ten

http://otomoto.pl/show?id=M3403911

(...)

Oczywiście to nie dyskwalifikuje tego motocykla, ale sprzedaje się już przynajmniej od roku, wisiał w ogłoszeniach gdy jeszcze szukałęm motka ;). Ofk jeśli jest blisko warto podjechać i obejrzeć.

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kanapa normalna jest czyli "wysoka".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

stwierdziłem, że z niską też mogę kupić, najwyżej dopłacę za przetapicerowanie. grunt, że Moto blisko,a nie z drugiego końca Polski. zobaczymy jutro ile z tego opisu to prawda :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moto po oględzinach. Sam nie wiem co o nim myśleć. Przedni "dziób" lata góra-dół przy odpalonym silniku, ewidentnie coś jest luźnego, poza tym zauważyłem brak śrub mocujących osłony akumulatora i zbiornika oleju. To co mnie najbardziej zastanawia to łuszcząca się farba na silniku, z obu stron przy każdym wężu, dodatkowo także przy uszczelkach głowicy. Lakier miejscami przerysowany, osłona prawego wydechu także, kufer z prawej strony mocno porysowany, dodatkowo ma urwany zaczep do mocowania go na motocyklu, także wszystki wskazuje, że chyba był szlif. Cena 12,5 tys. w tym przypadku jest chyba średnio zachęcająca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×