Skocz do zawartości
Doodek

Garmin - zapisanie trasy do gpx - czy da się potem zrobić z tego "zaplanowana trasę"?

Recommended Posts

Też mam Zumo 350 i przebijam się przez basecampa - w instrukcji wygląda to w miarę prosto:

Można utworzyć trasę na podstawie śladu zapisanego w obszarze Biblioteka i urządzenia.

  1. Kliknij ślad w obszarze Biblioteka i urządzenia.
  2. Kliknij kolejno Plik > Nowy > Trasa bezpośrednia z wybranego śladu.
  3. W razie potrzeby usuń zaznaczenie opcji Automatycznie wybierz liczbę punktów, a następnie wprowadź maksymalną liczbę punktów pośrednich na trasie.
  4. Kliknij OK.

potem Urządzenie - wyślij do urządzenia.

Nie mam w pamieci trasy enduro, wieć nie sprawdzę, ale ciekawe jakby to działo, gdyby w BC zmienić aktywność z motocykla na rower...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam w pamieci trasy enduro, wieć nie sprawdzę, ale ciekawe jakby to działo, gdyby w BC zmienić aktywność z motocykla na rower...

A co to jest trasa enduro? Bezdroze? Drogi szutrowe? Polne? Lesne dukty? Jesli tylko widnieja na mapie w odbiorniku to Cie nimi poprowadzi. Jesli ich nie ma to nie bedzie nawigowac. Aktywnosc motocykl -> rower bedzie roznic sie w przypadku roweru dostepem wiekszej ilosci drog tzn. wszystkie chodniki, szlaki niedostepne dla pojazdow silnikowych stana sie przejezdne. Musza jednak byc wrysowane na mapie bo nawigowanie w odbiornikach drogowych odbywa sie po drogach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×