Skocz do zawartości
Arthur71

Gustaw ma fochy. Chyba prąd.

Recommended Posts

Witajcie.

Motong chyba ze względu na to że za dużo jeżdżę a za mało piszę zaczął gwiazdorzyć.

Aaa, jak w opisie G650 GS, przebieg dobija do 24 kkm

1. W ubiegłym tygodniu zauważyłem niesforne zachowywanie się kierunkowskazów, kilka pierwszych minut jazdy i częstotliwość jak przy spalonej żarówce.

2. Dzisiaj odpaliłem gada, popracował chwilę i zgasł :o, pierwszy raz w dziejach.

3. Odpalił ponownie bez problemu jednak już ze zresetowanymi licznikami przebiegu i zegarem.

4. Kierunkowskazy migały z wyższą częstotliwością aż do ponownego odpalenia motka już po dojechaniu do fabryki.

Będę wdzięczny za sugestie zanim zacznę jakieś kombinacje alpejskie. mam nadzieję że to bzdurka typu akumulator, miesiac temu ASO poprawiało po swoim poprzednim przeglądzie i może coś jest tradycyjnie niedokręcone...

Ot. Całe życie z wariatami :)

Edytowane przez Arthur71

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...

3. Odpalił ponownie bez problemu jednak już ze zresetowanymi licznikami przebiegu i zegarem.

...

Będę wdzięczny za sugestie zanim zacznę jakieś kombinacje alpejskie. mam nadzieję że to bzdurka typu akumulator, miesiac temu ASO poprawiało po swoim poprzednim przeglądzie i może coś jest tradycyjnie niedokręcone...

Ot. Całe życie z wariatami :)

Sklanialbym sie rowniez w kierunku akumulatora lub/i klem na akumulatorze. To tak na poczatek. Najlepiej podepnij miernik i obserwuj co sie dzieje przed, podczas i po odpaleniu a pozniej po zwiekszeniu obrotow.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klema :)

Tu nie zajrzałem po przeglądzie mającym na celu posprzątanie po poprzednim przeglądzie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×