Skocz do zawartości
Mutomb

[S] Tankbag TT/Kahedo dedykowany do F650GS/Dakar

Recommended Posts

Witam,

Sprzedam dedykowany tankbag firmy Touratech - Kahedo do F650Gs i Dakar. Idealnie dopasowany do ksztaltu zbiornika. Tankbag uzywany ale w perfekcyjnym stanie. Wszystkie zamki i zapiecia sprawne. Zero przetarc czy rozdarc. W zestawie jest tankbag, mocowanie gorne i dolne, dluzsze srubki nigdy nie uzywane, przyklejana kieszen przezroczysta A4 na mape. Dodatkowo oryginalny pokrowiec przeciwdeszczowy na dole sciagany sznureczkiem z przezroczysta gora do mapy.

Tankbag idealnie pasuje do pseudo zbiornika motocykla a zapiecie i wypiecie go trwa chwile. Swietny patent montazowy. Z dolu zamek a z gory tasmy sciagajace. Nic w okolicy kolan nie placze sie i nie przeszkadza. Tankbag jest bardzo stabilny. Od spodu pokryty lepka nierysujaca warstwa folii czy czegos podobnego. Przykleja sie doslownie do zbiornika i nie przesuwa podczas jazdy. Rozpinajac dodatkowy zamek mozna regulowac objetosc. Po bokach kieszonki.

Cena z pokrowcem w Touratechu to prawie 600zl. Ja chce 400zl. Stan jest naprawde super.

Dakar.JPG

JCNWTP. Pozniej wrzuce dodatkowe zdjecia tankbaga.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę off, ale mógłbyś wrzucić zdjęcie "góry"? Muszę przerobić zapięcie mojego i celowałbym właśnie w coś tego typu ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na wyjazd z noclegiem trochę mały

No chyba że solo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bylo mnie pare dni, zdjecia postaram sie wrzucic dla rasty dzisiaj wieczorem. Jesli chodzi o pojemnosc to jestem przekonany ze jest to to samo co obecnie sprzedaje TT czyli 18l a po powiekszeniu 25l. Zewnetrznie rozklad kieszonek wyglada inaczej. Moim zdaniem zdaniem nie za duzy i nie jakos strasznie maly. Nie przeszkadza zbytnio w jezdzie na stojaco.

Tutaj link http://shop.touratechpolska.pl/tank-bag-for-bmw-f650gs-f650gs-dakar-g650gs-g650gs-sertao-tt39.html

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowe fotki:

1. Zapiecie od strony glowki ramy

tankbag04.JPG

2. Tankbag w wersji powiekszonej (rozpiety dodatkowy zamek)

tankbag05.JPG

3. W pokrowcu przeciwdeszczowym

tankbag06.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może świątecznie 300 z przesyłką ? Wiem, nie każdy ulega magii ale może?

Przecież to czas cudów :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×