Skocz do zawartości
ozon.00

f650gs Dakar, Transalp 650/Varadero 1000, v strom 650/1000

Recommended Posts

Witam. Jestem stałym bywalcem forum, jednak przyszła pora założyć swój profil i dokonać pierwszego zakupu motocykla :) W temacie wymieniłem motocykle którymi jestem zainteresowany, skłaniam się w stronę v stroma 650'ki lub 1000, następnie trampek/wiadro 1k, a na koniec zostawiam sobie gs'a, najlepiej w wersji Dakar ;)

Jeżeli ktoś z forum ma na sprzedaż któryś z wymienionych motocykli z woj. małopolskiego lub śląskiego (Żywiec-Bielsko Biała), to proszę o taką informację w tym temacie lub na PW a na pewno się odezwę w celu oględzin, jazdy próbnej, a jak będzie odpowiednia cena i stan motocykla to zakupu ;) pozdrawiam

ps: Pragnę nadmienić, iż motocykl mam zamiar wykorzystać do jazdy turystycznej, głównie szosowej, zjazd z asfaltu jedynie w dogodnym miejscu ;) Wymieniłem powyższe motocykle ze względu na sympatię do turystycznych maszyn, oraz ze względu na to iż jestem dość wysoki - 186cm i 84kg - a zależy mi na komfortowym podróżowaniu :D

Edytowane przez ozon.00

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, mam dużego DLa na zbyciu :) Co prawda aukcja się skończyła, i postanowiłem zostawić go na zimę i sprzedać na początku sezonu, ale jakby cuś to jest ;) Niestety od Częstochowy trochę daleko, ale jakbyś miał jakieś pytania dot. tego modelu to pisz :)

http://allegro.pl/suzuki-dl-1000-v-strom-12-2003r-kufer-pomorskie-i3542892545.html

Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, K3. Rzeczywiście fajny, tylko dopiero po kupnie okazało się że jednak nie ma zbyt wiele czasu na długie wycieczki ;) A do miasta i na krótsze dystanse będę szukał czegoś innego. Aktualnie rozglądam się za tą samą marką którą aktualnie posiadasz ;) tyle że wersja miejska ;-)

W tym sezonie z "dłuższych tras" (niektórzy chyba mnie tutaj wyśmieją ;P ) jechałem nim na woodstock, a taką trasę 350km to nie ma problemu żeby nawet nakedem zrobić :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W każdym razie, poniżej litra nie ma co kupować :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.Trampek na szosę ( piszesz, że z asfaltu raczej nie zamierzasz spadać...) nie jest dobrym wyborem. Szybko to odczujesz i będziesz zmieniał. Dakar ( mam do tego modelu słabość- niebawem pewnie kupię) podobnie. Chyba powinieneś popatrzeć na inny rodzaj turystyków( pod kątem asfaltu) aby być docelowo zadowolonym. Takie moje zdanie , bo "przerobiłem " takowe sprzęty. Powodzenia w poszukiwaniach i lataniu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W każdym razie, poniżej litra nie ma co kupować :-)

Ty się qrwa znasz jak wilk na gwiazdach..... :lol:

inaczej mówiąc... "powiedział co wiedział... i umarł na łupież" :-D :beer:

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty się qrwa znasz jak wilk na gwiazdach.....

Chyba jak wilczek na trampku :-D

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jestem dość wysoki - 186cm i 84kg - a zależy mi na komfortowym podróżowaniu :D

:lol: nie no, są wyżsi na tym forum :-D

W każdym razie, poniżej litra nie ma co kupować :-)

potwierdzam, po jednym sezonie i to nie całym zaczęło mi w DL-650 brakować mocy, więc jak coś, to patrz na litera ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, mam dużego DLa na zbyciu :) Co prawda aukcja się skończyła, i postanowiłem zostawić go na zimę i sprzedać na początku sezonu, ale jakby cuś to jest ;) Niestety od Częstochowy trochę daleko, ale jakbyś miał jakieś pytania dot. tego modelu to pisz :)

http://allegro.pl/su...3542892545.html

Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach :)

Piękny v strom :> Atrakcyjny motocykl tylko dlaczego tak daleko :D Mam pytanko dotyczące codziennej eksploatacji, tzn. ceny klocków, napędu, filtrów paliwa, powietrza, oleju oraz czy można samemu wymienić ww. elementy ;) Miło by było, gdyby można było samemu większość rzeczy wymienić.

A jaki DL'ek ma apetyt na paliwo przy spokojnej jeździe?

ps: Do Częstochowy też mam kawałek :D

Wilczek, właśnie tego się obawiam co do transalpa, dakarem miałem okazję troszkę pośmigać i nie powiem - bardzo wygodny motocykl. Jednak :) Motocykl będę chciał użytkować w większości na asfalcie czasami lekki szuterek, polne drogi, ot taki wyjazd na Szyndzielnię czy Kozią Górę w okolicach Bielska Białej + zapewne dłuższa zagraniczna wycieczka ;)

Panie Panowie jak tylko macie na sprzedaż któryś z tych motocykli lub znacie kogoś kto ma to śmiało pisać, nie wstydzić się :D

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez ozon.00

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:lol: nie no, są wyżsi na tym forum :-D

potwierdzam, po jednym sezonie i to nie całym zaczęło mi w DL-650 brakować mocy, więc jak coś, to patrz na litera ;-)

No tak, ale np. siedząc na zwykłym gs'ie czułem się troszkę "dziwnie", a np na dakarze jest dużo wygodniej mimo że siedzi się tak samo jak na mały gs'ie :D hmmm co do litrażu to pierwsze kilka sezonów np. V-Strom 650 byłby idealny, ale LITREM jakby co to nie pogardzę :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... ot taki wyjazd na Szyndzielnię czy Kozią Górę w okolicach Bielska Białej

To Ty też uprawiasz ten bandytyzm górsko- szlakowy ??? :shock: :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niech Ci to "Puki" zostanie ;)

oj tam :D nie mówię tutaj aby katować biednego DeeLa po górkach, ale spokojną drogą zawsze można sobie podjechać, a widoki w tamtych okolicach są bajeczne ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... a widoki w tamtych okolicach są bajeczne ;)

Wiem bo tam mieszkam, ale czasem w niedzielę chcę odpocząć w ciszy ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem bo tam mieszkam, ale czasem w niedzielę chcę odpocząć w ciszy ;)

No proszę :D oki to wyciągiem jakby co "pojadę" a z górki to na luzie ;D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

l tylko dlaczego tak daleko :D

eeee, chcesz turystyka, potraktuj to jako wyprawę na zakończenie sezonu :-D :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

186cm i 84kg - a zależy mi na komfortowym podróżowaniu :D

Jestem pewien że trampek będzie dla Ciebie za mały. Z wymienionych motocykli do celów które opisałeś najbardziej nadaje się DUŻY Vstrom i Varadero, mały DL tak ale raczej przy jeździe solo. Sprawy typu wymiana klocków, oleju filtrów ogarniesz sam - gorzej np z regulacją zaworów (ale do Jarka masz blisko także bólu nie ma). Kupując moto zwróć uwagę na min stan tarcz hamulcowych - potrafią nieźle szarpnąć po kieszeni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem pewien że trampek będzie dla Ciebie za mały. Z wymienionych motocykli do celów które opisałeś najbardziej nadaje się DUŻY Vstrom i Varadero, mały DL tak ale raczej przy jeździe solo. Sprawy typu wymiana klocków, oleju filtrów ogarniesz sam - gorzej np z regulacją zaworów (ale do Jarka masz blisko także bólu nie ma). Kupując moto zwróć uwagę na min stan tarcz hamulcowych - potrafią nieźle szarpnąć po kieszeni.

:beer: Bardzo pomocne informacje, zależy mi właśnie na samoobsłudze motocykla. Fakt tarcze potrafią potrącić portfelem, ale to cena za bezpieczeństwo. A jak spalanie DL'ki 1000?

Bajer toż to nie to samo co na dwóch kółkach :D tym bardziej że pogoda dopisuje.......... a motorka brak :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bajer toż to nie to samo co na dwóch kółkach :D tym bardziej że pogoda dopisuje.......... a motorka brak :(

no to jedź, kup i wracaj na 2oo :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to jedź, kup i wracaj na 2oo :beer:

gwarantuję że pierwszy się dowiesz o zakupie 2 oo :D :beer:

Edytowane przez ozon.00
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:lol: nie no, są wyżsi na tym forum :-D

potwierdzam, po jednym sezonie i to nie całym zaczęło mi w DL-650 brakować mocy, więc jak coś, to patrz na litera ;-)

Potwierdzam. Mocy brakuje we wszystkim. Nawet w K1600GTL, R1200GS, czy Yamasze SuperTenere 1200. Wszystkie słabowite, więc nie bierz nic słabszego niż Dodge Tomahawk, czy MTT Y2K ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×