Skocz do zawartości
Doodek

[S] Sony Alpha A-350 + akcesoria

Recommended Posts

Do sprzedania mam lustrzankę Sony Alpha A350. Stan bardzo dobry.

W komplecie

- body

- obiektyw Sony 18-70

- obiektyw Sony 75-300

- ładowarka

- 2 oryginalne akumulatory

- karta pamięci (Memory Stick Pro Duo 8GB + adapter CF)

- adapter CF do kart SD

- kabel USB

- osłony obiektywu mała i duża (ta ma dwa pęknięcia widoczne na zdjęciu, nie wpływa to na użytkowanie)

Oba obiektywy oraz matryca są wyczyszczone w profesjonalnym serwisie.

Mniejszy obiektyw ma plamkę, ale nie zauważyłam żeby to wpływało na jakość zdjęć (tzn na fotkach nie ma żadnego cienia/plamki)

Cena dla forum: 850 pln + piwo na zlocie

Mogę wysłać kurierem za 20 PLN lub gdzieś w niedalekiej okolicy podrzucić osobiście - będzie powód do wycieczki ;)

Zwierz mówił ze do połowy listopada pogoda ma być ;)

L1020071.JPG

L1020072.JPG

L1020073.JPG

L1020074.JPG

L1020075.JPG

L1020076.JPG

L1020077.JPG

L1020078.JPG

L1020079.JPG

L1020080.JPG

L1020081.JPG

L1020084.JPG

Edytowane przez Doodek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba nada... ja jestem amatorem a fotki jako takie chyba wychodziły... to moje pierwsze lustro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wiem jeszcze... na razie dzięki uprzejmości cysorza mam do dyspozycji Leicę V-Lux 4.

nie mam weny na fotografowanie na razie to nie mam planów aparatowych... sezon narciarski się zbliża, na nartach z lustrzanką nie będę jeździć ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

komórką fotki tez można robić ;) nienajgorsze wychodzą ;) tylko zoom słaby ;)

może kupię jakiś kompakt dobry który się do kieszeni zmieći - mój poprzedni poległ na zlocie mazurskim... pękła mu matryca z jakiegoś powodu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nada sie na pierwsze lustro? Dla amatora?

Wszystko się nada. :)

W fotografowaniu od posiadanego sprzętu, ważniejsza jest wyobraźnia, punkt widzenia i wiedza co się chce pokazać. ;)

Zresztą popatrz na fotki które robi/ła nim Doodek. :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

komórką fotki tez można robić ;) nienajgorsze wychodzą ;) tylko zoom słaby ;)

może kupię jakiś kompakt dobry który się do kieszeni zmieći - mój poprzedni poległ na zlocie mazurskim... pękła mu matryca z jakiegoś powodu

a masz juz jakis kompakcik na oku? sam szukam cos takiego do kieszeni ale w miare trwalego zeby na naszych wypadach moto za szybko nie poległ.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A bezlusterkowce oglądaliście?

Nie są takie fajne jak lustra, ale do kieszeni prawie wchodzi ;)

-

EDIT:

W sensie aparaty z wymienną optyką, bez lustra.

Edytowane przez august

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a masz juz jakis kompakcik na oku?

nowy FujiFilm XQ1 zbiera bardzo pochlebne opinie. Ma jasne szkło i jest szybki. Wymiary 100x59x33

PS temat kompaktów, to temat rzeka - na osobny wątek ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a śpiochy? :-D

to co najwyżej w oku ;)

co rano staram się jednak pozbywać śpiochów ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a masz juz jakis kompakcik na oku? sam szukam cos takiego do kieszeni ale w miare trwalego zeby na naszych wypadach moto za szybko nie poległ.

Brat kupił jakies pół roku temu CANON S90, bardzo fajny aparat zmieści się w kieszeni i jest trwały (sam szukał czegoś trwałego na deskę itp ) dodatkowo ma dobre recenzje. Do trochę większej kieszeni niezły jest Samsung EX1 nie jest to super nowość ale jest na prawdę dobry.

Edytowane przez rzeżucha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja do tej pory byłam fanką Lumixów, aż oba padły... ;) tzn nie wytrzymały ekspolatacji i np wleczenia ich za motocyklem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja do tej pory byłam fanką Lumixów, aż oba padły... ;) tzn nie wytrzymały ekspolatacji i np wleczenia ich za motocyklem ;)

Wleczenie za motocyklem mógłby nie wytrzymać nawet Zenith :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A bezlusterkowce oglądaliście?

Nie są takie fajne jak lustra, ale do kieszeni prawie wchodzi ;)

-

EDIT:

W sensie aparaty z wymienną optyką, bez lustra.

Małe bezlusterkowce są do dupy a większe mają gabaryty lustra. Za cenę nowego jako takiego bezlustra lepiej kupić używane lustro, zwłaszcza że te alfy nie są jakieś strasznie ciężkie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Małe bezlusterkowce są do dupy a większe mają gabaryty lustra. Za cenę nowego jako takiego bezlustra lepiej kupić używane lustro, zwłaszcza że te alfy nie są jakieś strasznie ciężkie.

I tak jakość zdjęć generalnie zależy od optyki, można kupić sobie lustro z kitowym obiektywem a lepsze lub porównywalne zdjęcia wyjdą z dobrego kompaktu. Poza tym trzeba sobei zadać pytanie czy lustro jest faktycznie potrzebne, czy będzie się czegoś używać oprócz Auto czy chce się tylko profesjonalnie wyglądać ? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I tak jakość zdjęć generalnie zależy od optyki, można kupić sobie lustro z kitowym obiektywem a lepsze lub porównywalne zdjęcia wyjdą z dobrego kompaktu. Poza tym trzeba sobei zadać pytanie czy lustro jest faktycznie potrzebne, czy będzie się czegoś używać oprócz Auto czy chce się tylko profesjonalnie wyglądać ? :)

Jasne, tylko kompakty mają raczej słabszą optykę niż lustra nawet z kitowym obiektywem. Ofk aparat warto wybierać uwzględniając swoje umiejętności ale też nie mówimy o jakimś pełnoklatkowym lustrze za 15k etc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Małe bezlusterkowce są do dupy a większe mają gabaryty lustra. Za cenę nowego jako takiego bezlustra lepiej kupić używane lustro, zwłaszcza że te alfy nie są jakieś strasznie ciężkie.

ale tu nie o wage chodzi a o gabaryty foto, nie mam zamiaru z plecakiem na grzbiecie motkiem jezdzic bo mi aparat do kieszeni sie nie miesci.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×