Skocz do zawartości
dakarowy

Sprzedam i jest to promocja!

Recommended Posts

Początek znajomości dość brutalny. Próba utopienia. Może to dobre w małżeństwie, ale chyba nie w motocyklizmie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Początek znajomości dość brutalny. Próba utopienia. Może to dobre w małżeństwie, ale chyba nie w motocyklizmie.

Nie bardzo wiem co to jest motocyklizm, ale pewnie masz rację :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bardzo wiem co to jest motocyklizm, ale pewnie masz rację :lol:

Motocyklizm to gold wing czyli szpan, a Ty to raczej dzida czyli sama przyjemność z utrudnieniami i niespodziankami ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwnie brązowa ta woda :mrgreen:

Ruda.... miedzi.... fotoszop ale nie pracz :-P

Dawno nie jeździłem w cięższym terenie, trochę się umęczyłem samą jazdą i do wyciągnięcia lekkiego motocykla użyto porównywalnie lekkiego sprzętu :lol:

http://youtu.be/IBgPvxRh80c

  • Like 10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może być? na promocję nie ma wpływu.... :-D

DSC_0366.jpg

Daniel gratulacje :D :D :D fajnie ze Xs zostal na forum - a i przewod hamulca przedniego przeloz na wewnetrzna strone :)

Edytowane przez MTBiker
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O kurza fejs! Daniel, nic więcej Ci nie sprzedam!!! Aaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

Po odejściu od kasy i przejebaniu przez błoto reklamacji nie uwzględnia się... :-)

Grubo w ryj.

P.

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leśniczy Cię wyciągał? :lol:. Wiem jedno, dopóki Masz ten motocykl na offa do Ciebie nie przyjadę :-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leśniczy Cię wyciągał? :lol:. Wiem jedno, dopóki Masz ten motocykl na offa do Ciebie nie przyjadę :-)

Ma się znajomych tu i tam :-) ... co do Twojego przyjazdu, to nie przesadzaj, strach ma wielkie oczy, widzisz że sobie z wyjazdem sam nie poradziłem, teraz potrzebuję kogoś do asekuracji :-D to kiedy wpadasz? :-D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak naprawię klakson :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ma się znajomych tu i tam :-) ... co do Twojego przyjazdu, to nie przesadzaj, strach ma wielkie oczy, widzisz że sobie z wyjazdem sam nie poradziłem, teraz potrzebuję kogoś do asekuracji :-D to kiedy wpadasz? :-D :beer:

Teraz Dakarowy potrzebuje kompana co boi się mokrego, jest uważny i nie pakuje się w niespodzianki, a do tego ma kufry zapełnione linami, wyciągarkami, plastrami i ciuchami do przebrania - Ven ... jesteś idealny :lol:

Edytowane przez Jarek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leśniczy Cię wyciągał? :lol:. Wiem jedno, dopóki Masz ten motocykl na offa do Ciebie nie przyjadę :-)

a ja mam nadzieje ze i owszem :D ze z Dakarowym na jego lokalnym terenie wreszcie razem polatamy :D i poligony w Drawsku i gora w Bialym Borze czekaja ...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rejestracja z Chamonix... Szamoni... Szamotuły!

No tak... teraz jasne :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz Dakarowy potrzebuje kompana co boi się mokrego, jest uważny i nie pakuje się w niespodzianki, a do tego ma kufry zapełnione linami, wyciągarkami, plastrami i ciuchami do przebrania - Ven ... jesteś idealny :lol:

ni uja to ja to ja gdzie tam Ven to diabeł bezdroży przy mnie tylko wyciągarkę zanabęde i mogę śmiało jechać

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ni uja to ja to ja gdzie tam Ven to diabeł bezdroży przy mnie tylko wyciągarkę zanabęde i mogę śmiało jechać

ty%C5%82.jpg

Może mnie bedziecie zabierać na takie wypady, mój Dniepr jest przygotowany na wszelkie utrudnienia;)

Edytowane przez nokian66
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ty%C5%82.jpg

Może mnie bedziecie zabierać na takie wypady, mój Dniepr jest przygotowany na wszelkie utrudnienia;)

Panie, a ma to moze naped na kosz? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panie, a ma to moze naped na kosz? :)

a broń boże przed tym ustrojstwem, nie nadążył bym z naprawą tego, napęd na kosz jest w tych moto najbardziej awaryjną częścią i bez napędu porównał bym go na tych kostkach do jazdy czołgiem;)

dniepr.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja mam nadzieje ze i owszem :D ze z Dakarowym na jego lokalnym terenie wreszcie razem polatamy :D i poligony w Drawsku i gora w Bialym Borze czekaja ...

No nie powiem, upodlenie się na tej górce w Białym Borze ciągle jest na mojej liście :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny sprzecik zanabyłeś iXesowy :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×