Skocz do zawartości
mila1

Jesienne Mazury

Recommended Posts

Hej , mogę się mylić ale chyba widziałem Cię dzisiaj jak mknąłeś od strony Potyczy w stronę Magnuszewa ? :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, jechałem bocznymi drogami do Radomia :). Masz oko! :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tam też są piękne okolice, za Magnuszewem skręcam na Studzianki Pancerne, po drodze mijamy Pałac w Trzebieni i dalej w kierunku Głowaczowa :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:) To jeden z moich wariantów tras, a potem jadę lewym lub prawym brzegiem Radomki w stronę Radomia.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i właśnie przez takie Wasze fotki i relacje zachorowałam na Gejesa :roll: To jakiś wirusy chyba... Fotki poezja! :cool: Zazdroszczę rewelacyjnego wypadu :-P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po pierwszych wypadach na Pegaso pewien bardzo mądry człowiek powiedział:

`Coś czuję, że będziemy mieć z tych motorków mnóstwo frajdy`. Baaardzo mądry człowiek ;)

Wyjeżdżasz z domu, nie wiesz, gdzie cię koła poniosą, i w sumie możesz mieć to gdzieś, bo od teraz możesz wjechać wszędzie ;) Bardzo to sprytnie wymyślono :)

Bardzo piękne zdjęcia, zazdroszczę autorowi umiejętności chwytania chwili w sposób oglądaczowi dech zapierający :)

Edytowane przez Kastankas
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pięknie macie Kolego na tych Mazurach - piknie. Razów kilka byłem al widzę że mało widziałem :) Czekam na więcej pięknych obrazów.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Kastankas.

P.S. Powrotu do zdrowia życzę :). Ja też jeszcze jeżdżę z żelastwem w nogach :).

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Kastankas.

P.S. Powrotu do zdrowia życzę :). Ja też jeszcze jeżdżę z żelastwem w nogach :).

Dzięki i nawzajem :) Czyli Ty też jesteś przykładem, że jak się chce to można :) Mnie na szczęście złomu pozbawili najszybciej jak się dało i już mnie z tego powodu kroić nikt nie będzie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×