Skocz do zawartości
alicja1

Sprzedam F800gs-obniżany!

Recommended Posts

Sprzedam F800GS obniżany!Z tyłu obnizony przez sprężynę tylniego amortyzatora , obnizane siedzenie rocznik 2008.Szczególy 796190103

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Alicja1,

Ja bardzo chętnie, ale nie sądzę, żeby mój portfel :cry: Rozumiem, że to "damska" wersja? :lol:

A nie masz jakiegoś starszego rocznika...? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

what!!?

Jak to? Alicja, tak bez ostrzeżenia? Przecież dopiero co wróciłaś uszczęsliwiona przez swojego GS'a z biesczadzko-mazurskiej wycieczki.

Rozumiem, że zamieniasz na F650GS rocznik 04-07?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Primo :wersja zarówno damska jak i męska .Ja mam 170cm wzrostui nóżkami idealnie stoje na ziemi.

Secundo:Wracam do boksera .Ci , którzy jeździli na moto z silnikiem boksera wiedzą o co chodzi , a ci , którzy nie jeździli niech spróbują ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty to jednak zmienna kobieta jesteś :lol: Jak ktoś kupi od Ciebie to chyba nie będzie narzekał? A jaki boxer w planach?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie by było , zeby to byl GS1200 , ale to moto jak wiesz za ciężkie dla dziewczynki.Mam na oku R1200R 2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no niezłe plany, a ile cenisz swojego motka? O ile pamiętam to trochę jest upgrade-owany

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Alicja. Napisz coś więcej o moto lub podaj link do ogłoszenia. pozdrawiam Dyroton

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogłoszenia nie ma juz na allegro.Ale dla zainteresowanych tak brzmiało gdy tam było :Sprzedam motocykl BMW F800GS.Rocznik 2008.Przebieg 32000km.Motocykl posiada obniżone zawieszenie przednie i tylne.Zastosowano oryginalne sprężyny Touratecha o krótszym skoku i progresywnej charakterystyce .Obniżone jest siedzenie , jego wysokość od podłoża 80 cm.Motocykl wyposażony jest w ABS z możliwością odłączenia , grzane manetki , komputer.Dodatkowo wyposażony w centralną podstawę ,akcesoryjny wydech , gmole (niewidoczne na zdjęciu)i podwyższenie kierownicy .Nowa przednia opona.Motocykl po serwisie w ciagłej eksploatacji .Stan bardzo dobry .Dodatkowych informacji udzielę pod nr tel.796 190 103.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×