Skocz do zawartości
ahela

Kupię F800GS

Recommended Posts

....a dokładniej kolega kupi F800GS.Preferencje,przebieg do 30.000 km,dobre wyposażenie.Ktoś ma,ktoś posiada,sprzeda....????

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dakarowy?

a przebieg się zrobi jaki ma być ;)

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lepiej pewniak z 40 tys niż sprowadzony z 25-30. TO jest tylko o jedną wymianę oleju więcej.

Jak kolega nie jest na forum, to da się dopasować przebieg do wymagań i wszyscy będą zadowoleni ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko to prawda :),jednak niski przebieg udokumentowany też można trafić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja twina sprzedałem z 60K przebiegu, widziałem 800 ze 100K i co? I jeździł. Niech kolega nie kombinuje za bardzo :-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dakarowy napisał że może być forumowa obniżka - myślę, że przebiegu ona tez może dotyczyć. A dokumentacja niskiego przebiegu będzie przeciez na forum... więc w czym problem? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja twina sprzedałem z 60K przebiegu, widziałem 800 ze 100K i co? I jeździł. Niech kolega nie kombinuje za bardzo :-)

To jest kolego dyskusja akademicka.Chłopak chce sobie kupić motka z niskim przebiegiem.To że,nasze motorki wytrzymają setkę,to pewne,też to wiem.Poza tym,kto bogatemu zabroni :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dakarowy napisał że może być forumowa obniżka - myślę, że przebiegu ona tez może dotyczyć. A dokumentacja niskiego przebiegu będzie przeciez na forum... więc w czym problem? ;)

Spytam,popytam,niechże waść osobiście podejmie decyzje :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem.Znajomy jednak poszuka czegoś bardziej świeżego :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem.Znajomy jednak poszuka czegoś bardziej świeżego :)

:-D oby nie znalazł bryzy o poranku :-D

sory nie mogłem się powstrzymać... ale cóż szanuję jego decyzję, w końcu motocykla na oczy nie widział :-)

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:-D oby nie znalazł bryzy o poranku :-D

sory nie mogłem się powstrzymać... ale cóż szanuję jego decyzję, w końcu motocykla na oczy nie widział :-)

straszeni mnie takie sytuacje z tymi założeniami się podobają, wiec też pozwolę sobie na małą dygresję jak już spamujemy w wątku ... zdarza się że ktoś poprosi żebym pojechał z kimś oglądnąć samochód albo coś doradzić, i dajesz komuś na tacy coś dobrego ( albo odwrotnie mówisz że "nie" ) , ale ktoś i tak robi po swojemu a potem ... to już się większość domyśla jak się to kończy

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Sprzedam motocykl. Cena i przebieg do uzgodnienia."

Poczekaj troche... Dopiero co kupiles :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapytanie i wątek tematu dotyczy ofert sprzedaży BMW F800GS.Uszanujcie założenia potencjalnego kupca.O komentarz do danego modelu poprosimy osobno :)

Edytowane przez ahela
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poza tym,kto bogatemu zabroni :)

bogaci to z salonu kupują. ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bogaci to z salonu kupują. ;)

Tu bym się nie zgodził.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapytanie i wątek tematu dotyczy ofert sprzedaży BMW F800GS.Uszanujcie założenia potencjalnego kupca.O komentarz do danego modelu poprosimy osobno :)

Szanujemy założenia, ale może warto koledze wytłumaczyć co i jak. A jak chce faktycznie moto z przebiegiem do 30 kk to poleciłbym mu poszukiwania moto w germanii ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój się jeszcze łapie z przebiegiem ale nie sprzedam ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... A jak chce faktycznie moto z przebiegiem do 30 kk to poleciłbym mu poszukiwania moto w germanii ;)

Najlepiej od turka - oni nawet do kościoła nie jeżdżą ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a może bym mój sprzedał...? Mieści się w założeniach ... W sumie to kwestia ceny. Może kolega się ze mną skontaktuje?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×