Skocz do zawartości
ahela

Prośba o opinię.

Recommended Posts

I nie upadł. ..

(i bez wyposażenia dodatkowego)

;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mojej opinii jest jakiś niski, do tego golas (plus dodatki które trzeba będzie dokupić to wyjdzie cena nowego no dobra rocznego) ;-) jak znam życie to pan sprzeda z niechęcią te dodatki za dopłata na miejscu :-) i piękne słońce mają tam tej jesieni.

Poza tym na zdjęciach nie widać kompletnie nic, poza motocyklem i rzeką :-P

Cztery sezony i 31 km? Nie no fajny jest... i od Pudziana ;-)

Chcesz podać swój przebieg Arturze? :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miało być do 30, a jest 31 :) Poza tym na tych zdjęciach nie za bardzo coś widać.

Ale kolor mi się podoba!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wg mojej opinii jest jakiś niski, do tego golas (plus dodatki które trzeba będzie dokupić to wyjdzie cena nowego no dobra rocznego) ;-) jak znam życie to pan sprzeda z niechęcią te dodatki za dopłata na miejscu :-) i piękne słońce mają tam tej jesieni. Poza tym na zdjęciach nie widać kompletnie nic, poza motocyklem i rzeką :-P Chcesz podać swój przebieg Arturze? :-D

Prosze kolege o nie wyzlosliwianie sie tutaj. Moj przebieg to 41.... Czyli sporo.

Jezeli chodzi o moto przynajmniej wiesz ze mojej pomaranczy przebieg jest autentyczny i spokojnie mozesz kupic kiedys tam. :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

41? :shock: to Ty już go chłopie nie sprzedasz! :-) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Droga ta jazda próbna .

Mnie nie stać .... ale do rzeczy .

Pierwsze słyszę żeby ktoś się stosował do zaleceń lekarza .

Tzn że właściciel już nie pojezdzi na nartach o ile jezdzi . nie wsiądzie na rower ...

To wręcz wyrok.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślałem, że kolega będzie szukał motocykl rzeczywiście z niedużym przebiegiem coś takiego http://allegro.pl/bmw-f800gs-wersja-trophy-f-800-gs-salon-pl-i3671742730.html Nawet gwarancję jeszcze ma.

A ten od Pudziana, to oprócz przebiegu o 10 tys mniejszego niż u dakarowego nie oferuje nic ciekawego. Jak się dołoży jeszcze wyposażenie to będzie niezła sumka.

Swoją drogą ten Trohpy z powyższego linka ma wymieniony napęd. Jest to już któraś osiemseta na sprzedaż, która ma przy 10 tys wymieniony napęd. Nie wiem o co chodzi, ale przy normalnej eksploatacji tak szybko się nie wymienia napęd?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwsze serie 800-setki mialy akcje serwisowa z czeskim lancuchem, moze dlatego? Ale rocznik 2010 i wyzej mial juz inne lancuchy... .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Droga ta jazda próbna .

Mnie nie stać .... ale do rzeczy .

Ben ciekawe co byś powiedział jak na takiej jeździe próbnej nagle okazało się że potencjalny klient przejechał się i nie wrócił, albo wypier... się i kazał zabrać Ci resztki motocykla, bo on już nie jest zainteresowany kupnem? ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miało być do 30, a jest 31 :) Poza tym na tych zdjęciach nie za bardzo coś widać.

Ale kolor mi się podoba!

1k na wstecznym zrobi i się odkręci i będzie w sam raz. :D

albo jakoś tak to się robi ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niby wszystko fajnie tylko kurcze ja nie cierpie tekstów w typie "...sprzedaje bo..." kogo to obchodzi jaki jest powód sprzedaży ? ktoś się tłumaczy to ma coś do ukrycia :) ....co nie zmienia faktu, że motocykl fajny, może nie kutowy bo kultowy to jest indian albo harley ;) ale fajny ...na fotach nic nie widać więc jeśli nie chcę Ci się do gościa jechać niech wyśle jakies lepsze fotki. Zobaczymy jakie fotki wysłał i czego na fotkach nie widać ;) wtedy będzie wiadomo dlaczego taki drogi ;)

Edytowane przez gsdakar
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niby wszystko fajnie tylko kurcze ja nie cierpie tekstów w typie "...sprzedaje bo..." kogo to obchodzi jaki jest powód sprzedaży ? ktoś się tłumaczy to ma coś do ukrycia :) ....co nie zmienia faktu, że motocykl fajny, może nie kutowy bo kultowy to jest indian albo harley ;) ale fajny ...na fotach nic nie widać więc jeśli nie chcę Ci się do gościa jechać niech wyśle jakies lepsze fotki. Zobaczymy jakie fotki wysłał i czego na fotkach nie widać ;) wtedy będzie wiadomo dlaczego taki drogi ;)

Ok,słuszna uwaga.Jutro zapytamy o dokładniejsze zdjęcia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szykuje się zakup 100-lecia ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze ja się nie znam w tym temacie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze ja się nie znam w tym temacie.

A co jest Twoim konikiem ??? :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz jakiej sugestie :)?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O ile pamiętam to podróże na 2 oo.

Ale może coś się zmieniło :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ej no! to moja pasja :) weźcie się gońcie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×