Skocz do zawartości
Cezex

Mechanik/serwis godny polecenia.

Recommended Posts

Pomyślałem, że warto by stworzyć i podpiąć temat odnośnie polecanych serwisów/mechaników w danej okolicy oraz hurtowni z dobrymi cenami na części.

Wiadomo, że można poszukać na forum tylko że są dwa "ale". Pierwsze - z biegiem czasu trudniej się dokopać, drugie - z biegiem czasu pojawiają się nowe punkty na rynku, a stare opuszczają się w jakości oferowanych usług.

Pomysł mój jest taki, że w pierwszym poście będzie lista miast i okolic z dokładnymi namiarami, wadami i zaletami, którą będę edytował wraz z rozwojem dyskusji.

Nie mam na celu prowadzenia żadnej kryptoreklamy itp tylko chciałbym zebrać całą wiedzę "ludową" w jednym miejscu i nie oszukuję, że sam szukam dobrych rąk dla mojego moto.

Zacznę może od siebie by zobrazować jak to bym widział.

Warszawa:

Serwis/Części

http://motoholicy.pl/serwis-motocyklowy-2/

Zalety: serwis wystartował w zeszłym roku więc przykładają się do pracy. Przy złapaniu dobrego kontaktu można uzyskać naprawdę dobre zniżki na akcesoria i części zamienne.

Wady: Serwis do najtańszych nie należy niestety - za pracę na 5 min do któej potrzeba np nitownicy potrafią sporo policzyć

Co Wy na to?

Jeśli ktoś miałby jakieś "ale" czy coś, to prosiłbym tylko o kontakt do jakiegoś dobrego mechanika w Warszawie lub okolicach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogrzeje kotlet. 

Na Fb dużo  pozytywnych opinii ma serwis i warsztat Velspec z Torunia. Dostęp do części i ceny podobno dobre a terminy realizacji zamówień krótkie. 

Ktoś coś wie? Chodzi tylko o BMW . 

ul. Mazowiecka 65/5 (245,92 km)
87-100 Toruń

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×