Skocz do zawartości
Aanis71

[sz] mieszkanie do wynajęcia w krakowie

Recommended Posts

Cześć, jako że paru krakusów jest u nas na forum wrzucam zapytanie. Moj bardzo dobry kolega zmienił pracę i przeprowadza się do Krakowa, w związku z tym poszukuje mieszkania/pokoju do wynajęcia, możliwie jak najszybciej ale póki co najbliższy miesiąc ma gdzie spać ;-). Jakby ktoś miał, wiedział, słyszał o ofercie mieszkania do wynajęcia na dłuższy okres czasu w dobrej cenie byłabym wdzięczna. info proszę na PW :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, jako że paru krakusów jest u nas na forum wrzucam zapytanie. Moj bardzo dobry kolega zmienił pracę i przeprowadza się do Krakowa, w związku z tym poszukuje mieszkania/pokoju do wynajęcia, możliwie jak najszybciej ale póki co najbliższy miesiąc ma gdzie spać ;-). Jakby ktoś miał, wiedział, słyszał o ofercie mieszkania do wynajęcia na dłuższy okres czasu w dobrej cenie byłabym wdzięczna. info proszę na PW :)

Mam w Lodzi do wynajecie. Z lodzi do Krk nie jest w sumie az tak daleko:D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam w Lodzi do wynajecie. Z lodzi do Krk nie jest w sumie az tak daleko:D

Zawsze to bliżej niż z wroca :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale z wroca jest szybciej ;)

aaniś, być może ja będę miała mieszkanie do wynajęcia, tylko muszę coś ustalić w gronie rodzinnym, bo mieszkanie jeszcze nie jest wolne... będzie wolne, ale nie wiem kiedy...

Mieszkanie ma 36 metrów, dwa pokoje, kuchnię, łazienkę, jest w południowej części miasta ale jest dobrze skomunikowane.

Edytowane przez Doodek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oo dziękuję za zainteresowanie.

Rozumiem , to jak już grono rodzinne podejmie decyzję, daj znać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mieszkanie jest moje, ale decyzje już nie do końca ;)

dam znać

Edytowane przez Doodek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie no lista, ja bylem pierwszy!moze nei najblizej, ale pierwszy:)

hello, Doodek nie podcinaj mi skrzydel, tzn interesow;)

sorry, nie moglem sie powstrzymac:)

ps. dobra, dogadamy sie;). Za dwa zlotowe browary oddam pierwsze miejsce na liscie ofert ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

klansmoan - proszz... ja się nigdzie nie pcham, znam swoje miejsce

jeśli tak zawsze mają wyglądać odpowiedzi do mnie to chyba naprawdę nie mam co tu szukać...

człowiek chce pomóc to go zjebią znowu

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

klansmoan - proszz... ja się nigdzie nie pcham, znam swoje miejsce

jeśli tak zawsze mają wyglądać odpowiedzi do mnie to chyba naprawdę nie mam co tu szukać...

człowiek chce pomóc to go zjebią znowu

Agata, prosze Cie nabierz troche dystansu:). Przeciez ani jeden moj post tu, nie byl pisany tak calkowicie na powaznie;).

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Doodek, Agato, Agatko ... co się z Tobą dzieje ??? Ty tak na poważnie czy robisz sobie jaja - naprawdę się pogubiłem. Gdyby to napisał np. Leff to bym odpisał - nie pal już więcej tego ziela, ale teraz to naprawdę się o Ciebie martwię. Przypuszczam, że doświadczasz jakiś trudności, masz jakieś problemy.... bo chyba "nasze" pisanie nie jest w stanie wprowadzać u Ciebie takiej depresji - zwyczajnie nie widzę powodów, ale może się mylę - kurcze ja to jednak chłopem jestem - mało wrażliwy, mało kumaty, ale pewnie czegoś nie wiem i pewnie się nie dowiem, a to wszystko przez ten chłopski mózg :roll:

Doodek - jesteś fajną, życzliwą, pamiętającą o innych wesołą osobą z wielką pasją - nie musisz w to wierzyć - to prawdziwa prawda jest !

Edytowane przez Jarek
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
klansmoan - proszz... ja się nigdzie nie pcham, znam swoje miejsce jeśli tak zawsze mają wyglądać odpowiedzi do mnie to chyba naprawdę nie mam co tu szukać... człowiek chce pomóc to go zjebią znowu
Ej, Doodek, więcej uśmiechu i dystansu-szczególnie do forum! :beer:
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×