Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej!

Jak w temacie, zamierzam nabyć K1kę. Rocznik 1989, niebieska, 157 tkm. Cena chyba rozsądna, ale sprzęt jest wylogowany w Germanii od 2011.

Co sądzicie? Warto?

Paweł

P.S.

Wiem, zdrada...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Przemek

ja też nie wiedziałem i się nie przyznałem .

Wiesz jak jest , przyznasz się to zajadą ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej!

Jak w temacie, zamierzam nabyć K1kę. Rocznik 1989, niebieska, 157 tkm. Cena chyba rozsądna, ale sprzęt jest wylogowany w Germanii od 2011.

Co sądzicie? Warto?

Paweł

P.S.

Wiem, zdrada...

Nie rozumiem pytania:

- jak za 1zł względnie 1 euro to pewnie warto ;)

- nie wiemy jaki jest stan techniczny/wizualny

-nie znamy celu zakupu. Bo jak wylogowany to pewnie będą problemy z zalogowaniem (chyba, że znasz hasło). Czy chcesz kupić na części, na wystawę czy może masz zamiar nim podróżować.

- i ogólnie nic nie wiemy to jakiej odpowiedzi na pytanie "czy warto?" oczekujesz??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@pawel73, jeśli jesteś miłośnikiem legend i klasyki - na pewno warto. To moto, które wyprzedzało czas. Co prawda Japończycy szybko poszli do przodu ale moim zdaniem to bardzo interesująca maszyna. Licz się jednak ze sporymi kosztami doprowadzenia do stanu nadającego się do jazdy. Tych motocykli było niewiele. Powodzenia

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł73 jak chcesz to kup, twoje życie = twoje wybory...

Albo zrób ankietę... :)

Albo lepiej zrób jakieś losowanie, tylko jaką metodą wybierzesz metodę losowania???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto wygląda niecodziennie i wyróżnia się z tłumu. Jeśli masz środki na kupno i utrzymanie oraz miejsce to właściwie czemu nie ;). Przypuszczam, że mimo wieku nie połamie się jak obecne GSy :roll:

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

K1 to piekny sprzet. Chociaz ja zdecydowalbym sie pojsc w innym kierunku. Gdybym mial nadmiar kasy i miejsce w garazu to chcialbym takiego:

630123890_VLYJx-L-1.jpg

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto fajne, tylko nie zapomnij o tym, że jak będziesz chciał coś zrobić, to potrzebujesz dużą szafę na plastiki :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To w końcu retro enduro czy oldshool szosa?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To w końcu retro enduro czy oldshool szosa?

I jedno i drugie mnie ciagnie bardzo. Wazne, ze nie sa to hi-tech konstrukcje. Jednego enduraka poki co mam i nie zamierzam sie go pozbywac. Jesli juz to bedzie dodatkowy sprzet :). Na to jednak przyjdzie chwila jeszcze poczekac. Byc moze jazda probna takim oldschool cafe nie wypadnie pomyslnie i zaczne szukac czegos innego.

R80GS

Coraz ich mniej ale mozna dostac jeszcze w przyzwoitych pieniadzach w Niemcowni. Poza tym to kawal historii m. in. Dakaru.

Wracajac do tematu K1 to dosc rzadki i ciekawy sprzet. Sprzet dla indywidualisty. Bedzie sie mocno wyroznial. Nie mozna przejsc obok obojetnie.

Edytowane przez Mutomb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytanie czy warto płacić tyle za stary motor i jak wygląda sytuacja z częściami czy nie będzie takiej sytuacji że pół roku będziesz szukał na niemieckich stronach uszczelki albo dorabiał z Mcgiwerem :)Tak ogólnie to fajny sprzęt , z innej epoki trochę jak ze stajni batmana chętnie bym się na nim przejechał :):)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytanie czy warto płacić tyle za stary motor i jak wygląda sytuacja z częściami czy nie będzie takiej sytuacji że pół roku będziesz szukał na niemieckich stronach uszczelki albo dorabiał z Mcgiwerem :)Tak ogólnie to fajny sprzęt , z innej epoki trochę jak ze stajni batmana chętnie bym się na nim przejechał :):)

Czy warto to jest pojęcie względne. To tak jak ze starymi samochodami, trzeba je kochać. Co do części na pewno sporo jest dostępnych w serwisie ale na pewno sporo będzie już nie dostępnych. Ale taki urok starych pojazdó

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×