Skocz do zawartości
SoD

Ahoj!

Recommended Posts

Witam serdecznie z Puszczy Białowieskiej! ;) Mam na imię Konrad aktualnie jeżdżę na Yamaszce Virago 535... ale czekam na tego upragnionego dakara... :lol:

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ;)

Jak bedziesz tak czekal, to sie mozesz nie doczekac, czy juz zaklepany jest? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Konrad

Puszcza Białowieska - piękne miejsce. Pięć zajefajnych lat spędziłem w Białowieży. Pochwal się w któraj części pomieszkujesz, troszkę te tereny poznałem.

Pozdrawiam i powodzenia w czekaniu na upragnionego DAKARA

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :lol:

byłem raz w Hajnówce i po drodze oglądałem okolicę przez szybę fury z wywalonym jęzorem, wyobrażając sobie że jade Dakarkiem ;) to idealne moto na Twoje rejony :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam i pozdrawiam.Miejsce rzeczywiście fajne. Powodzenia w zakupach.Sciana wschodnia widzę nie spi i może będzie z kim smignąć na następny zlot :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

Kiedys jechalem moto do Bialowiezy, ale nie dojechalem. Zabraklo wytrwalosci i samozaparcia :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, mam nadzieję, że kiedyś zawitamy w Twoje strony. PZDR z Gdańska

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj SoD, mam kolegę z Hajnówki, zawsze dobre nalewki (takie jak Mirek) przywoził z domu! To taka regionalna "przypadłość" , że te wasze wodeczki są takie mniam? :drinkbeer: Do zobaczenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!Malo brakowalo,a bylabym tego lata w Białowiezy wracajac z Bieszczad.W przyszlym roku zamierzam zaliczyc te rejony.Do zobaczenia na trasie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj SoD :lol:

Wrzuć kiedyś na forum fotostory z przejażdżki tą piękną okolicą ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jest zaklepany Dakarek... ;> 2007 rocznik 26k przebiegu i mnóstwo bajerów... grzane siedzenie, ksenony, przeciwmgielne światła i dużo dużo więcej... :D

Mieszkam dokładnie w małej miejscowości mam 15 km do Hajnówki, z 30 do Białowieży no i z 15 do zbiornika sztucznego Siemianówka, więc miejsca do latania mam duużo. Tylko jak na razie szkoda mi mojej virażki do podróży szutrami, lasami, bagnami... :twisted:

cykli: tak u nas wszyscy robią nalewki/samogon i tak dalej... za samogonem nie przepadam potężny kac i ból głowy, ale nalewki są świetne, szczególnie mojej mamy, pigwowa, cytrynówka, malinówka, pijesz jak sok a bierze cholernie. :D

Do zobaczenia! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeeezzuuu! Pokaż chociaż zdjęcia tego cudnego Dakara!!! :shock: :shock: :shock: Toż to będzie najbogatsza wersja na forum i okolicy! Gratulacje! Za taki nabytek to na pewno powinno się całe forum :D nalewką poczęstować :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jadę po niego w tygodniu, w piątek powinienem mieć zdjęcia wrzucę na pewno. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×