Skocz do zawartości
Saqva

Słupsk przesiada się na BMW

Recommended Posts

Witam ! Mam na imię Robert , ale wszyscy mówią na mnie Saqva. Z motocyklami jestem związany wiele lat. Zaczynałem od R-35 z 1939, a potem były większe pojemności , podróże na długich dystansach, fascynacje wszelakimi motocyklami: brytyjskimi, amerykańskimi i wszelakimi unikatami. Aktualnie jestem właścicielem salonu i serwisu motocyklowego STONES w Bolesławicach pod Słupskiem i jeżdżę na dzień dzisiejszy odrestaurowanym R 100/7 z 1977. Historia jednak kołem się toczy i coraz wieksza ilość motocykli spod biało niebieskiej szachownicy pojawia sie w salonie i na serwisie, a coraz wiecej klientów zwłaszcza tych ,którzy "z niejednego pieca chleb jedli" rozgląda się za motocyklem "wszechstronnym". W moim przekonaniu seria F w pewnym sensie wyczerpuje znamiona takowego uniwersalnego motocykla. Stąd moja obecność na forum. Poszukuję wiedzy pochodzącej od praktyków ,którzy wykorzystali single F 650 w długich wyprawach . Życze wszystkim wielu kilometrów bezpiecznie nawiniętych na koła . Pozdrawiam Saqva post-3462-0-40626900-1388865804_thumb.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, fajna stronka sklepu-no i całkiem niedaleko. W maju organizujecie jakieś bliższe spotkania z BMW Zdunek?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, fajna stronka sklepu-no i całkiem niedaleko. W maju organizujecie jakieś bliższe spotkania z BMW Zdunek?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak co roku organizujemy wspólne ujeżdżanie różnych modeli BMW. Jak ustalimy termin napewno dam znać. Na Pomorzu w tym roku będzie jeszcze jedna impreza ,gdzie myślę ,że BMW zaznaczy mocno swoją obecność. Na przełomie maja i czerwca w Dolinie Charlotty odbędzie się pierwsza edycja Charlotta Moto Fest. Będzie to połączenie zlotu z koncertami w amfiteatrze. Na dzisiaj mamy zapewniony udział 30.05.2014 zespół "Europe" prowadzimy rozmowy z Crisem Rea. Budujemy pod tym kątem tor enduro. Jednym słowem będzie się działo. Jak będę miał gotowy program to wrzucę na forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×