Skocz do zawartości
Saqva

Słupsk przesiada się na BMW

Recommended Posts

Jak co roku organizujemy wspólne ujeżdżanie różnych modeli BMW. Jak ustalimy termin napewno dam znać. Na Pomorzu w tym roku będzie jeszcze jedna impreza ,gdzie myślę ,że BMW zaznaczy mocno swoją obecność. Na przełomie maja i czerwca w Dolinie Charlotty odbędzie się pierwsza edycja Charlotta Moto Fest. Będzie to połączenie zlotu z koncertami w amfiteatrze. Na dzisiaj mamy zapewniony udział 30.05.2014 zespół "Europe" prowadzimy rozmowy z Crisem Rea. Budujemy pod tym kątem tor enduro. Jednym słowem będzie się działo. Jak będę miał gotowy program to wrzucę na forum.

Wrzuć, będzie szansa zrobić zlot forumowy na północy, anie ciągle góry, góry, góry :-D
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

Moto Fest w okolicy, czekamy czekamy... :-)

Czy ten Twój piękny motocykl dalej szuka nowego właściciela?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrobiłem na nim ponad 5 tys. km w ubiegłym sezonie. Sprawdził się doskonale, ale już czekają kolejne projekty, a ja planując Albanię muszę przygotować sobie jakieś enduro. Tak więc z żalem sprzedam ,lub zamienię na GSa .(2V)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj! Ja bym nie sprzedawał takiego cacka! Albanii też podoła ;D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie podoła ,ale szkoda mi go poobijać na kamieniach. No i jak by wyglądał na oponach enduro ? Chcemy wjechać w takie tereny ,że wymordowałbym go za mocno !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Np to klepnięte i lada moment zaczniemy mocną kampanię promocyjną. Pierwszy historyczny Charlotta Moto Fest odbędzie się już za kilka miesięcy 29 maja zaczynamy a kończymy 1 czerwca 2014. Myślę ,że będzie to wyjątkowa impreza . A skoro patronat medialny przyjęła na siebie TVP 1 , to będzie zacnie. Zresztą gwiazdami będzie EUROPE i MOLLY HATCHET . Nie zabraknie też naszych gwiazd Dżem zagra przed gośćmi ze stanów. BMW będzie miało swoją mocna ekipę, a Ania Jackowska ,która będzie naszym gościem specjalnym zapewne spowoduje większy niż zwykle odsetek piękniejszych motocyklistów, czyli motocyklistek. Myślę ,że F 650 będzie królowało. A tak nawiasem trwa budowa toru enduro na terenie zlotu. Gdyby ktoś potrzebował więcej informacji , to jestem Komandorem tego zlotu . Mail do kontaktu info.motofest@charlotta.pl

Pozdrawiam załogę BMW F 650 GS

post-3462-0-88238400-1394398799_thumb.jpg

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześć - fajna sprawa !!!

To może przeniesiemy nasz zlot z kotliny kłodzkiej ?

Co Wy na to ?

Edytowane przez FALCON
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jak zostałeś komandorem to co innego :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To tak tylko poważnie brzmi, a tak naprawdę prawie wszystko na mojej głowie. Najważniejsze ,że załoga Charlotty ogarnia amfiteatr, bo nie wiem ,czy dałbym radę rozmawiać z managerami gwiazd ,które często mają kosmicznego focha. Gdybyście chcieli przenieść forumowy zlot do Charlotty , to dajcie znać, bo wtedy możemy przygotować się na tą ewentualność. Chcę zainteresować tematem również chłopaków z dwuzaworowych, bo sam mam zabytka. Złotem zainteresował się mocno Harley i zapewne przyjedzie spora ekipa, ale myślę ,że biało-niebiescy będą przewagą. Jak ktoś pomoże , to możemy na forum otworzyć nowy wątek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy ile za pole namiotowe , 300 ? O cenę w hotelu nie pytam bo gdzieś mam folder.

Wysłane z mojego XT1032

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, no czapki z głów za organizacje takiego przedsiewziecia;)

Patrze z zazdroscią na te twoje moto, trzeciego z cyckami do garagu juz nie zmieszcze;)

Podaj mi na PW ile ma kosztowac twoje moto.

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piękna maszyna. Do sprzedania, bo nokian pytał?

Co do zlotu, to połączenie z dwu zaworowymi uszczęśliwiło by Bestyje, upiekł by dwie pieczenie na jednym ogniu! ;-) Jednak chyba jest jeden duży minus tego? Nie powiększy nam to znacznie kosztów?

ReddyS

>tapatalk

Edytowane przez ReddyS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No niestety R 100/7 ma już nowego właściciela. Ja zaczynam nowe projekty przywracania do życia youngtimerów. Co do Moto Fest ,to jest to wyjątkowe połączenie zlotu motocyklowego z dwoma dużymi koncertami. Pakiet wjazdowy kosztuje 240,- i zawiera dostęp do pola namiotowego, pakiet koszulka znaczek,lub naszywka, kubek okazjonalny, dwa skoki na Mega Bag, dwa posiłki, bilety na oba dni koncertowe.

Biorąc pod uwagę, że na ticket pro bilety na same koncerty dla osób spoza zlotu kosztują tak samo 240,- , to można uznać, że uczestnictwo w imprezie motocyklowej jest gratisowe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×