Skocz do zawartości
nokian66

(k) navi

Recommended Posts

Za 63 EUR można kupić nawigację do telefonu z androidem , sygic z liftimeupdate

nie czytales od poczatku;) mam dobrą navi w telefonie tylko jak by podczas jazdy 2oo nikt do mnie nie dzwonił;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak włączysz tryb "samolot" to masz z bani ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak włączysz tryb "samolot" to masz z bani ;-)

no nie mów ze sie z moto uniose nad asfalt? Miło by było polatać;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no nie mów ze sie z moto uniose nad asfalt? Miło by było polatać ;)

Kup dobrego enduraka to bedzie Ci latwiej :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłeś ?

Kupiłem za niewielkie many MIO 487 bluetooth z automapą i tomtom-em na pokładzie, wygląda jak nówka, zobaczymy co to warte.
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłem za niewielkie many MIO 487 bluetooth z automapą i tomtom-em na pokładzie, wygląda jak nówka, zobaczymy co to warte.

Jak juz potestujesz to napisz kilka slow. Sam chetnie poczytam :).

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj krótka przejażdżka na automapie, Dość przyjemny i pewny montaż w uchwycie, fixa łapie moment, w porównaniu z moim telefonem to szok, nie zdążyłem wbić namiarów a już były satelity i obliczał trase;) gość który mi to urządzenie sprzedał to chyba lubił gadżety, wsadził karte 8 Gb i wrzucił automapę, igo8, miomapy (te to chyba oryginał sprzedawany z urządzeniem) oraz mapy tomtom-a, gier z 10, filmy, mp3, program na tiry z tachoGPS, Office z pdf, point, reader, word i exel, ebook i ....diabli wiedzą co tam jeszcze jest bo nie mogę rozeznać. Śmiga aż miło, muszę zobaczyć jeszcze jak z bluetooth połączy się z słuchawkami bluetooth Nokia BH214 bo to może na moto wykorzystam, jeździłem na nich na moto, nie musiałem śledzić trasy w telefonie tylko jechałem na słuch z jedną słuchawką w uchu, dobre w dużym ruchu w mieście gdzie czworo oczu by też nie zaszkodziło. Nie wiem co to jest do końca i jak działa (Odbiornik Traffic Message Channel (TMC) ale na razie jest oki jak za te pare złociszy. Link opisujący navi : http://www.alsen.pl/telefony,k22/nawigacja,k155/po-drogach,l156/mio-spirit-487-pl-4-3-pl-bt-tmc-tts-2y-upd,p32568.html#opis

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A propos, zacytuję wiktionary w kwestii oczywistości :D:

"(1.1) Przyzwyczajenie do ironii, tak samo jak przyzwyczajenie do sarkazmu, psuje zresztą charakter, stopniowo nadaje mu cechy wyższości, radującej się z cudzej krzywdy…"

Nokian, niech zabawka służy, super że "jest Pan zadowolony" :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nokian , a Ty to też na motocyklu będziesz używał ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nokian , a Ty to też na motocyklu będziesz używał ?

Taki też mam zamiar, dlatego chciałem na próbę w małych pieniądzach kupić. Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A propos, zacytuję wiktionary w kwestii oczywistości :D:

"(1.1) Przyzwyczajenie do ironii, tak samo jak przyzwyczajenie do sarkazmu, psuje zresztą charakter, stopniowo nadaje mu cechy wyższości, radującej się z cudzej krzywdy…"

Nokian, niech zabawka służy, super że "jest Pan zadowolony" :)

Zabrzmiało to jak zabrzmiał, co Ty byś w takiej sytuacji napisał ? :shock: Nie miałem nic złego na myśli, chciałem zwyczajnie pomóc. Możesz wierzyć lub nie. Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zabrzmiało to jak zabrzmiał, co Ty byś w takiej sytuacji napisał ? :shock: Nie miałem nic złego na myśli, chciałem zwyczajnie pomóc. Możesz wierzyć lub nie.

Nie tłumacz się. Na drugi raz użyj mniej protekcjonalnych sformułowań, a teraz wystarczy "sorry, źle to zabrzmiało".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zabrzmiało to jak zabrzmiał, co Ty byś w takiej sytuacji napisał ? :shock: Nie miałem nic złego na myśli, chciałem zwyczajnie pomóc. Możesz wierzyć lub nie.

Ja? Linki albo zupełny spam. Nie znam Nokiana na tyle, żeby posuwać się do sugestii że ma coś z synapsami. Nie było okazji posączyć razem procentów ;), więc mógłbym zakładać, że mógłby poczuć się niekomfortowo.

ANyway, cieszę się tym, że jest radość z urządzenia - i o to chyba chodzi w całej zabawie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie tłumacz się. Na drugi raz użyj mniej protekcjonalnych sformułowań, a teraz wystarczy "sorry, źle to zabrzmiało".

No żesz k...a, bez przesady, może jeszcze będziesz mi dupę podcierał? Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Absolutnie. Próbuję Ci pokazać, gdzie robisz błąd, bo chyba coś idzie nie tak. Forum działa w jakiś sposób, którego nie rozumiesz i wchodzisz w wyimaginowane konflikty. To psuje atmosferę nie tylko Tobie i tyle.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Absolutnie. Próbuję Ci pokazać, gdzie robisz błąd, bo chyba coś idzie nie tak. Forum działa w jakiś sposób, którego nie rozumiesz i wchodzisz w wyimaginowane konflikty. To psuje atmosferę nie tylko Tobie i tyle.

Rozumiem, rozumiem, jak naprawdę śledzisz te "konflikty", to Ty też rozumiesz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Inaczej.

Bawmy się w znajdowanie 100 podobieństw, zamiast 100 różnic. Albo w 90 podobieństw i 10 różnic. I będzie ok.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorek jak tylko sie pojawi to zaraz z 10 postów wiecej hahaha;)

Nie Sorek, nie Sorek, czas się przyzwyczajać do nowego nicku :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×