Skocz do zawartości
mila1

Czekając na wiosnę...

Recommended Posts

Wczoraj mnie naszło, pierwszy sezon z motkiem i pierwsza z nim zima (od 10 dni) , a raczej bez niego… Te kilka miesięcy uzależniło, przeglądałem dziesiątki zdjęć wspólnego szwędania – Bieszczady, Mazury, Beskid Niski, nad Narwią, Bugiem, wzdłuż Liwca, Kostrzynia… Wrzucam kilka fotek i … byle do wiosny!

1-DSC_0334.JPG

1-DSC_0335.JPG

1-DSC_0622.JPG

1-DSC_1054.JPG

1-DSC_1218.JPG

1-DSC_1494.JPG

1-DSC_1474.JPG

1-DSC_1499.JPG

1-DSC_1615.JPG

1-DSC_1716.JPG

1-DSC_2914.JPG

1-DSC_1469.JPG

1-DSC_1572.JPG

Zapraszam do dołączania swoich fotek, by łatwiej było przeczekać zimę...

  • Like 35

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajne foty. Twój moto dobrze się wkomponowuje w jesienny krajobraz :cool:

Po awatarze wnoszę, że kolega paralotniarz, więc mam pytanie, bo na pewno temat przerabiałeś: jak z możliwością wyjazdu motocyklem na "prawdziwe latanie", a nie tylko szuranie gumą po asfalcie ;-) ? Bo też już się zastanawiam i rozważam, czy jest sens z uwagi na gabaryty sprzętu. O ile skrzydełko się da skompresować do rozsądnych wymiarów, to już z uprzężą raczej gorzej - tzn. moja akurat należy do tych większych i nie widzę jej na motocyklu. Jest jeszcze możliwość zabrania uprzęży szkolnej, która nie posiada protektorów, ale tak bez tych bezpieczników to mi się latanie trochę nie widzi. Chociaż nie śledziłem rynku pod tym kątem - może są jakieś modele uprzęży, które dają się poskładać do rozmiarów umożliwiających przewóz motocyklem ?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tymi ramkami / cieniami / 3D, to nowe standardy na forum wyznaczasz :)

Faktycznie Twój sprzęt pasuje do jesiennych krajobrazów.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajne foty. Twój moto dobrze się wkomponowuje w jesienny krajobraz :cool:

Po awatarze wnoszę, że kolega paralotniarz, więc mam pytanie, bo na pewno temat przerabiałeś: jak z możliwością wyjazdu motocyklem na "prawdziwe latanie", a nie tylko szuranie gumą po asfalcie ;-) ? Bo też już się zastanawiam i rozważam, czy jest sens z uwagi na gabaryty sprzętu. O ile skrzydełko się da skompresować do rozsądnych wymiarów, to już z uprzężą raczej gorzej - tzn. moja akurat należy do tych większych i nie widzę jej na motocyklu. Jest jeszcze możliwość zabrania uprzęży szkolnej, która nie posiada protektorów, ale tak bez tych bezpieczników to mi się latanie trochę nie widzi. Chociaż nie śledziłem rynku pod tym kątem - może są jakieś modele uprzęży, które dają się poskładać do rozmiarów umożliwiających przewóz motocyklem ?

Witaj, nie przewoziłem nigdy paralotni i całego majadanu do latania motkiem, ale to chyba niepotrzebna gimnastyka. Co do latania bez protektorów, stanowczo odradzam, mi bardzo pomogły... :). Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, nie przewoziłem nigdy paralotni i całego majadanu do latania motkiem, ale to chyba niepotrzebna gimnastyka. Co do latania bez protektorów, stanowczo odradzam, mi bardzo pomogły... :). Pozdrawiam :)

Tak mi się coś właśnie wydawało, że to się nie da połączyć tych dwóch pasji.. :roll: cóóóżż.. trzeba będzie dokonywać męskich wyborów czasami :?

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tymi ramkami / cieniami / 3D, to nowe standardy na forum wyznaczasz :)

Faktycznie Twój sprzęt pasuje do jesiennych krajobrazów.

Własnie własnie, naprawdę świetne foty, a i ramki cienie mi się pdoobają, jak to zrobiłeś, pochwal się? :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Własnie własnie, naprawdę świetne foty, a i ramki cienie mi się pdoobają, jak to zrobiłeś, pochwal się? :-)

Z nudów, zamiast odkręcać manetkę gazu, klikam myszką :) , Aby zapodać zdjęcia na forum, przerzucam ja na Picassę, a tam znalazłem opcję: "ramka z cieniem", dalej to już normalnie - eksport i wklejanie...:)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z nudów, zamiast odkręcać manetkę gazu, klikam myszką :) , Aby zapodać zdjęcia na forum, przerzucam ja na Picassę, a tam znalazłem opcję: "ramka z cieniem", dalej to już normalnie - eksport i wklejanie... :)

Robie podobnie, lecz do tej opcji jeszcze nie doszedłem, nie pogniewasz się jak przy okazji wykorzystam i tę magiczną opcję? :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robie podobnie, lecz do tej opcji jeszcze nie doszedłem, nie pogniewasz się jak przy okazji wykorzystam i tę magiczną opcję? :-D

Specjalnie to zrobiłem, bo zawsze dajemy surowe zdjęcia, na Adv Rider dają zdjęcia z ramkami i nawet fajnie to wygląda. A My co? Gorsi? Trzeba eksperymentować...:)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Twoim wcześniejszym wyczynom fotograficznym jednym z moich noworocznych postanowień było:

JEDNAK zabierać ze sobą aparat (zawsze to lepiej jak telefon!) i JEDNAK zatrzymywać się na fotki w tych wszystkich pięknych miejscach, do których zabiera mnie moje funduro :)

No a teraz... to już mi się to postanowinie w jestestwie zabetonowało na amen ;)

Pięknie ! Jestem Twoją stałą fanką :)

P.S.

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czakają na tę wiosnę bez energii elektrycznej w obejściu...

Edytowane przez Kastankas
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki :). To ja mam podobnie, nie jest problemem aparat, czy nawet robienie zdjęć - najgorsze jest ZATRZYMYWANIE i przerywanie jazdy. Pozdrawuam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Twoich się nie umywają, ale to moje "moje ulubione 2013":

aSDC13761.jpg

aSDC14123.jpg

aSDC14120.jpg

aSDC14234.jpg

aSDC14249.jpg

aSDC14308.jpg

aSDC14351.jpg

aSDC14397.jpg

Podcienia na Picasa niestety nie stwierdziłam :(

  • Like 10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to zdjęcie zawsze kojarzy mi się z przecudownym, intensywnym, niesamowitym zapachem wiosny :)

aSDC13692.jpg

Mnie z resztą bardzo dużo zdjęć kojarzy się z konkretnymi, towarzyszącymi zapachami - kolejna fantastyczna przyjemność związana z podglądaniem świata przy użyciu motocykla :)

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super! Gdzie było robione zdjęcie z ruinami i lwiątkiem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rok temu o tej porze was wqrwiałam fotkami z ciepłą wodą i piaskiem, to w tym roku nie będę ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rok temu o tej porze was wqrwiałam fotkami z ciepłą wodą i piaskiem, to w tym roku nie będę ;)

Robisz dużo fajnych zdjęć z wycieczek z motkiem. Dawaaaaj!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale chyba nie ma takich niepublikowanych, więc nie mam co nowego wrzucić ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądając Wasze zdjęcia jeszcze bardziej zapachniało mi lasem i łąkami, dorzucam kilka ( niestety z jesieni) wygrzebanych fotek:

1-DSC_2075.JPG

1-DSC_0383.JPG

1-DSC_1944.JPG

1-DSC_2001.JPG

1-DSC_3133.JPG

1-DSC_1820.JPG

1-DSC_2114.JPG

1-DSC_0614.JPG

1-DSC_0700.JPG

1-DSC_1287.JPG

1-DSC_2917.JPG

1-DSC_1927.JPG

1-DSC_1976.JPG

1-DSC_1511.JPG

  • Like 22

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetne fotki, ciekawe plenery. A te ramki to prawie jak podpis autora.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×